Karar veremiyorum ):

HayallerRT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buraya sizden fikir almaya geldim Herkes cevap yazarsa sevinirim. Şimdi konuya şöyle gireyim ben sunucu bilgisi hakkında geliştim 1 sene rahat olmuştur. Bir ara çok sunucu açasım geliyor açıyorum tutuyor sonra veriler siliyor vs oyunu bırakıyorlar. Sonra kurmak istiyorum tekrar ama çok içten değil para yatırıyorum sonra istek gidiyor başka sunucularda oynamaya başlıyorum paralar boşa gidiyor bi kurasım geliyor bir gelmiyor aslında kurmakta istiyorum ama ilk önceliğim para biriktirmek. şu an öyle yapıyorum zaten. lütfen cevap verin napmalıyım param oluncada sunuculara para yatırıyorum bitiyor ama bugünden itibaren baya para biriktiricem harcamıcam İnşALLAH noktalama işaretlerine dikkat etmedim yazarken hızlı yazdım lütfen cevap verin napmalıyım ben kurmakla kararlıyım ama şu an napmalıyım düşünün ve cevap verin lütfen boş kalmasın konu.

kalukimo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buraya sizden fikir almaya geldim Herkes cevap yazarsa sevinirim. Şimdi konuya şöyle gireyim ben sunucu bilgisi hakkında geliştim 1 sene rahat olmuştur. Bir ara çok sunucu açasım geliyor açıyorum tutuyor sonra veriler siliyor vs oyunu bırakıyorlar. Sonra kurmak istiyorum tekrar ama çok içten değil para yatırıyorum sonra istek gidiyor başka sunucularda oynamaya başlıyorum paralar boşa gidiyor bi kurasım geliyor bir gelmiyor aslında kurmakta istiyorum ama ilk önceliğim para biriktirmek. şu an öyle yapıyorum zaten. lütfen cevap verin napmalıyım param oluncada sunuculara para yatırıyorum bitiyor ama bugünden itibaren baya para biriktiricem harcamıcam İnşALLAH noktalama işaretlerine dikkat etmedim yazarken hızlı yazdım lütfen cevap verin napmalıyım ben kurmakla kararlıyım ama şu an napmalıyım düşünün ve cevap verin lütfen boş kalmasın konu.
Kanka bana sorarsan biriktir ya. Yani bence biriktir aga birgün lazım olur direk çoğalınca sunucuya harcama paranı. Birgün lazım olur ihtiyaç olur yani sunucu munucu gelip geçici ya.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Hiç bulaşma, başka şeyler ile uğraş derim. Sebebini buraya yazmak istesem 1 saat kadar yazmam gerekir.

HayallerRT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eğer de sunucu açmak istiyorsan iyice biriktir paranı yüksek ve uygun bir sunucu aç fakat uygun bir ekip bul, güvenilir. Oradan buradan yetkili bulma.

ShyNoX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kankam sunucu işleri okadar kolay değil eğer ekibin yoksa yada bir bilgi birikimin yoksa açma.

MoobNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sürekli para gelecek bir işe gir eğer iyi kazanıyorsan ve hala minecraft sunucusu açmak istiyorsan girersin bu işe

BurakTahaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
n
açıp açmaman gerektiğini bilmiyorum,ama cevap vereyim bence biriktir çünkü sunucu kiralamak sadece kiralamak olmuyor,

Yani şimdi bi sunucu en az (belli başlı hostinglerde) 20 tl ye kiralanıyor

plugin paketi olmadan sunucu bi işe yaramaz,ücretsiz ler zaten vasat eğer kendin yapamıyorsan cidden iyi olan plugin paketleri 30 60 civarında oluyor

harita olmazsa olmaz ,özgün ve kendine ait olması önemli harita alabilirsin tabii ki ama bi mimar tutman lazım ücretsiz mimarlar mimar sayılırmı bilmem bu senin araştırmana kalmış

tabii ki reklam lazım,Belli Başlı Youtuberlar dan reklam için 70 80 tl ödemen gerekebilir,

banner 10 tl desen

Konu Tasarımıdır vs 20 tl desen

logo vs 5 tl desen

150 civarı bi tutar çıkabiliyor bu bazı durumlarda artadabilir

yani demek istediğim eğer işinde başarılı olamayacağını düşünüyorsan hiç yapma cidden emeğine ve parana yazık.