Çekiliş Karnenizi Paylaşın, Sponsorluk Sizin Olsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

karne-mc-türk.jpg

Karnenizi Paylaşın ve Çekilişe Katılın!

Herkese merhaba! Toplum olarak alışılageldiği üzere karne günlerinin vazgeçilmezi, "karne hediyeleri"dir. Bizim de Gamer Topluluğu adına Takdirname ve Teşekkür Belgesi alan öğrenci arkadaşlarımız için bazı hediyelerimiz olacak.

Ayrıca yaz boyunca yapacağımız tüm etkinlik ve çekilişlere katılmak için şurayı takip edebilirsiniz:
Gamer Etkinlikler

Takdirname alan tüm forum üyeleri için, kendi belgesini aşağıdaki bağlantıdan gönderenler 1'er Aylık Sponsor Üyelik sahibi olacaklar. Ayrıca 40'ar ödül puanı kazanacaklar.

Teşekkür Belgesi alan 4 forum üyesi için, belgesini aynı şekilde aşağıdaki bağlantıdan gönderenler çekilişe katılabilirler, kazananlar 1'er Aylık Özel Üyelik sahibi olacaklar. Ayrıca 20'şer ödül puanı kazanacaklar.

UYARI! Aldığınız Takdirname veya Teşekkür Belgesini gönderirken üstündeki kişisel bilgilerinizi (TC Kimlik Numarası) Photoshop veya herhangi bir resim düzenleme programıyla kapatın lütfen.

Çekilişe katılmak için tıklayın.

Çekiliş sonuçları 14.06.2018 Perşembe günü bu konu üstünden duyurulacaktır.

Tüm katılanlara başarılar diler ve Gamer Topluluğu olarak başarınızdan ötürü tebrik ederiz. Herkese iyi forumlar!
Gamer Yönetim Ekibi

Çekiliş tamamlandı, kazananlar:
@ForestEdge,
@ZoneSsBey,
@Bbatuhanxdm,
@TheEfeOfficial.

Kazananlara Özel Üyelikler teslim edildi. Ödül puanları da üyelere gün içinde teslim edilecektir. Başka bir çekilişte görüşmek üzere, hoşça kalın!

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yürt dışında olduğum için bu yarışmaya hiçbir zaman katılamayacağım. Katılanlara boş şanslar diliyorum. :)

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Gönderdim Takdiri.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Tamam iyi takdir ve teşekkür getirene çok güzel ödüller var.Benim gibi sınıfta kalanlara ne veriliyor bence bu da büyük başarı.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Takdir teşekkür ayrımı yapılmamalı.
Birimiz 6. sınıfta, birimiz lise 2'de.
Birimiz torpi- *öhö öhö* kolejde, birimiz anadolu lisesinde.
Birimizin okulunda 90'lar 80'ler havada uçuşurken diğer birimizin okulunda 70 notu 100'den farksız.

Yani diyorum ki bu forumda sadece küçük kardeşlerimiz yok, büyük hatta üniversiteye giden arkadaşlarımız var.

Bence direk karnesini paylaşana verin özel üyelikleri.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Sadece belge yeterli mi?

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
mezuna ekmek yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...