• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Çekiliş Karnenizi Paylaşın, Sponsorluk Sizin Olsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrPolat

Altın Madencisi
Ruh Hali
Takdir teşekkür ayrımı yapılmamalı.
Birimiz 6. sınıfta, birimiz lise 2'de.
Birimiz torpi- *öhö öhö* kolejde, birimiz anadolu lisesinde.
Birimizin okulunda 90'lar 80'ler havada uçuşurken diğer birimizin okulunda 70 notu 100'den farksız.

Yani diyorum ki bu forumda sadece küçük kardeşlerimiz yok, büyük hatta üniversiteye giden arkadaşlarımız var.

Bence direk karnesini paylaşana verin özel üyelikleri.
Çok haklı buldum. Forum.gamer'ın bunu düşünmesi gerekirdi <_<
Değerlendirme sınıf seviyesine göre yapılmalıydı.

Son düzenleme:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
PSN
Mysterion
Xbox
Mysterion
Steam
AdexTR
Ruh Hali
Minecraft
Mysterion
Hali hazırda, takdir belgesini gönderen kullanıcılara sponsor üyelikleri teslim edildi; pratikte takdir almayan ama notlarını gösteren üniversite öğrencilerine de sponsorluklar teslim edildi. Halen gönderebilirsiniz arkadaşlar, etkinlik devam etmekte.

Crosevice

Demir Madencisi
Steam
RedClimpyAlhey
Minecraft
RedClimpy
@AdexTR Taktir belgesi ve Onur belgesi aldım 2 dönemde fakat problem şurada ki ben telefon kullanmıyorum. 1 tane var evde onunda hafıza kartı yok resim çektirmiyor nasıl göndere bilirim? Ayrıca ailem başka bir şehirde yaşıyor ben anneannem ile yaşıyorum :S

Swuupie

son cosas de la vida
Takım Lideri
Steam
Swuupie
Ruh Hali
@AdexTR Taktir belgesi ve Onur belgesi aldım 2 dönemde fakat problem şurada ki ben telefon kullanmıyorum. 1 tane var evde onunda hafıza kartı yok resim çektirmiyor nasıl göndere bilirim? Ayrıca ailem başka bir şehirde yaşıyor ben anneannem ile yaşıyorum :S
E-okul'a girip bu dönem aldığınız notun net görüntüsünü bize atabilirsiniz.

Swuupie

son cosas de la vida
Takım Lideri
Steam
Swuupie
Ruh Hali
Beceremem telden çekip bilgisiyarda şey yapmayı falan.
Fotoğrafı çekip bilgisayara atmadan şöyle bir şey yapabilirsiniz:

Fotoğrafı çektikten sonra foruma girip herhangi bir bölüme girin ve "Yeni konu aç" deyip fotoğrafı konuya yükleyin. Ardından bilgisayara geçin ve yine aynı bölüme gidip "Yeni konu aç" deyin. Forumda taslak kaydetme özelliği olduğu için aynı şeyi bilgisayardan açınca fotoğraf konuda yüklü olarak gözükecektir, -telefonda fotoğrafı yükledikten birazcık beklemeniz gerekiyor 1-2 dk taslağı kaydetmesi için- böylece bilgisayara indirip gerekli yerlere sansür attıktan sonra karnenizin fotoğrafını bize atabilirsiniz.

GunWiggle

Zombi Katili
Bölüm Moderatörü
Ruh Hali
Minecraft
gunwiggle
Fotoğrafı çekip bilgisayara atmadan şöyle bir şey yapabilirsiniz:
Fotoğrafı çektikten sonra foruma girip herhangi bir bölüme girin ve "Yeni konu aç" deyip fotoğrafı konuya yükleyin. Ardından bilgisayara geçin ve yine aynı bölüme gidip "Yeni konu aç" deyin. Forumda taslak kaydetme özelliği olduğu için aynı şeyi bilgisayardan açınca fotoğraf konuda yüklü olarak gözükecektir, böylece bilgisayara indirip gerekli yerlere sansür attıktan sonra karnenizin fotoğrafını bize atabilirsiniz.

Alternatif yol daha basit, direk e-okul'a girip bu dönem ki notlarınızın SS'ini alıp bize atabilirsiniz.
Teşekkürler anlatım için ben de bugün içinde göndereceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...