Katliam Yaptım !! | Battlefield 4 TÜRKÇE | Playstation 4

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz fakirik ps4ümüz yoh :'/

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Biz fakirik ps4ümüz yoh :'/
WWE 2K15 PC ye çıkacak ya hayatta konsol almam :)
elbet ps4 cezbedici bir konsol olarak gelebilir fakat 2 yıl içinde çöp olucak
çünkü emulatörler yapılacak pc de ps4 için olan excsulive oyunları oynayabileceğiz.

Video ya gelirsek gayet güzel ama biraz daha canlı anlat oyunu oynarken biraz donuk anlatıyor gibime geliyorsun :)

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam PS4 de çöp olacak dedi ya la. Ne güzelde atıp tutuyorsunuz bazı şeyler hakkında.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Adam PS4 de çöp olacak dedi ya la. Ne güzelde atıp tutuyorsunuz bazı şeyler hakkında.
Araştırmadan etmeden kendi kafana göre şeyler söylüyorsun.
Araştır bakıyım PS3 için neden PC ye emulatör yapılmadı ?
Araştır bakalım PS4 oyunlarını nasıl 1 - 2 yıla PC lerde oynayabileceğiz PS3 ün pc için emulatörü yapılmadan ?

+ PS4 ün kapasitesi bir yere kadar. NVIDIA gibi bir marka ve maxwell gibi bir mimari olduğu sürece PC nin sırtı yere gelmez.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
WWE 2K15 PC ye çıkacak ya hayatta konsol almam :)
elbet ps4 cezbedici bir konsol olarak gelebilir fakat 2 yıl içinde çöp olucak
çünkü emulatörler yapılacak pc de ps4 için olan excsulive oyunları oynayabileceğiz.

Video ya gelirsek gayet güzel ama biraz daha canlı anlat oyunu oynarken biraz donuk anlatıyor gibime geliyorsun :)
Ne demişler "Yav he he"
PS3'de çöp olacaktı hala çatır çatır oynatıyor. :)
PS4 çöp filan olmayacak.
O fiyata öyle oyun oynatan o tarz hızlı çalışan sistem toplamak aşırı sıkıntı.
Toplasan bile bunun düzgün klavyesi var faresi var.
PS4 öylemi ?
Tak, oyna.
Mis gibi.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ne demişler "Yav he he"
PS3'de çöp olacaktı hala çatır çatır oynatıyor. :)
PS4 çöp filan olmayacak.
O fiyata öyle oyun oynatan o tarz hızlı çalışan sistem toplamak aşırı sıkıntı.
Toplasan bile bunun düzgün klavyesi var faresi var.
PS4 öylemi ?
Tak, oyna.
Mis gibi.
Hocam çatır çatır oynatıyorda bi grafik farkını kalite farkını karşılaştırın.
PS3 2010 - 2011 li yılların başkanıydı.
O zamanlar da PC ile karşılaştırılıyordu
Şimdi sıra ps4 e geldi.
Sony uğraşamadı gitti mis gibi hiçbir yiğidin c++ da kolayca yazamayacağı CELL mimarisini amd x8 x86-64 jaguar tabanlı işlemcisine saldı.
Bu ne demek ? 1 - 2 sene sonra PC de PS4 oyunlarını tatminkar ayarda sağlam bir şekilde oynayabileceğiz.
Çünkü PC nin de mimarisi aynı.
şu an PS4 alanların %95 ine sorsan neden PC yi tercih etmedin sorsak verecekleri cevap.
-PS4 ün kendine özel oyunları ve rahatlığı.
Ben ps4 kafelere giderim arkadaşları öğle arası. Cidden çok rahat böle bir şey olamaz. Ayaklarını uzatıyorsun gta 5 ini next gen de oynuyorsun.
Ama ben kaliteye çok önem veririm. TXAA ve HBAO+ eşliğinde bir oyun oynamadıktan sonra o benim için oyun değildir.
Gene 5 - 6 sene sonra aynı olay
amd r11 500 triple x ler çıktığında
PC vs PS5
PC vs PS6 gidecek.
Kısır döndü hep devam edecek.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam çatır çatır oynatıyorda bi grafik farkını kalite farkını karşılaştırın.
PS3 2010 - 2011 li yılların başkanıydı.
O zamanlar da PC ile karşılaştırılıyordu
Şimdi sıra ps4 e geldi.
Sony uğraşamadı gitti mis gibi hiçbir yiğidin c++ da kolayca yazamayacağı CELL mimarisini amd x8 x86-64 jaguar tabanlı işlemcisine saldı.
Bu ne demek ? 1 - 2 sene sonra PC de PS4 oyunlarını tatminkar ayarda sağlam bir şekilde oynayabileceğiz.
Çünkü PC nin de mimarisi aynı.
şu an PS4 alanların %95 ine sorsan neden PC yi tercih etmedin sorsak verecekleri cevap.
-PS4 ün kendine özel oyunları ve rahatlığı.
Ben ps4 kafelere giderim arkadaşları öğle arası. Cidden çok rahat böle bir şey olamaz. Ayaklarını uzatıyorsun gta 5 ini next gen de oynuyorsun.
Ama ben kaliteye çok önem veririm. TXAA ve HBAO+ eşliğinde bir oyun oynamadıktan sonra o benim için oyun değildir.
Gene 5 - 6 sene sonra aynı olay
amd r11 500 triple x ler çıktığında
PC vs PS5
PC vs PS6 gidecek.
Kısır döndü hep devam edecek.
Kart : 3000 TL
PS4 : 1200 TL
Tartışma bitmiştir.

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya tam bir cahilsin. Mesele konsol oyunlarını biligisayarda oynamak iste al doya doya oyna. Zaten konsola özel ne kadar meşhur bir oyun var ki ? Al onlarıda oyna mesele konsol oyunlarının bilgisayarda oynanabilmesi değil mesele hesap kitap meselesi. Ne güzel dmeiş kardeşim PS4 tak oyna. Bilgisayarda bi ekran kartı çıkıyor diğeri çat bir alt model oluyor. 2 konsol fiyatına aldığınız ekran kartı 3 ay sonra 2 alt model bi kart oluyor. Klavyesi rami hhddsi power supu ekranı kılı tüyü poposu herşeyi problem. Tam sistemi kurdun çat mavi ekran. veyahut forumlarda sistemim bu bu. acaba gta5 açar mı gibi yazılar. off yazarken bile kafam ağrıdı. Konsolu kıskananlar çamur atmayın. Kedi ciğer mundar üçlüsü yapıyorsunuz. Konuyu daha fazla dağıtma pc fanboyluğu yapma vesselam. Konuşacaksan video hakkında konuşalım.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adam gidiyor evine açıyor konsolu,
Takıyor oyunu basıyor play'e.
Yayılıyor üstündeki hırkayı çıkarıyor ve sıcak sıcak oyunu oynuyorsun.
Ne kadar mükemmel. :C
Hardcore bir PC kullanıcısıyım ben Rayan.
Bilirsin beni.
Fakat oyun oynasaydım eğer.
O zaman kesinlikle konsol alırdım.

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bakınız Alps'e adam konsol kültürünü rahatlığını biliyor. Bende Hardcore bir PC kullanıcısıyım Yazıllım ve grafikerlik yapıyorum onun dışında da eskiden de pc de oyun oynardım her iki platformada hakimim. Ben burada PS4 savunuyorum diye sony bana maaş bağlayacak değil. Sadece yalan yanlış bilgilerinizi her yerden paylaşmadan öncede düşünün istiyorum. Gözünüz kapalı ps4 çöp olacak diyebilecek kadar kör mü oldunuz ve yahut 4k sistemi bilgisayar geldiği zaman aynı gün o sistemi toplayacka kadar zengin misiniz ?

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hepsi milyoner çocuğu.
4K'da HBAO'mu nedir onların alayı açık BF4'de 144 FPS sabit alıyorlar.
PS4 Special Edition olsa idi alacaklar sen düşün.
Anlamadım gitti ne kadar fanboysunuz ya.
Konsol rahattır on numaradır.
Üst kata ben bile almayı planlıyorum bir tane.
En mantıklı işi yapmışınız hocam.
O rahatlık başka hiçbir şeyde yok. :)

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen hocam salon koltuk geniş ekran rahatlık bunların hepsi konsol kültürü :D Mavi ekran derdin yok ay güncelleme gelmiş ekran kartıma yok. Ramim 800 mhz ama yeni aldıklarım 1600 çıktı uymadı derdi yok. Format derdi yok virüs derdi yok bu oyunu alacağım ama kasar mı derdi yok. buraya yazarım 3 sayfa yok yok diye. Ama dediğim gibi 2 platform ortamınıda hakimim ve konsolu tek geçerim. Kimseyede kullandığım sevdiğim cihazı çöp dedirtmem. Meseleye konsol oyunlarını bilgisayarda oynamak olarak algılayan ve sırf bu yüzden çöp diyen arkadaş. Al senin olsun infamous, knack killzone vb. 2 yıl beklemeye gerek yok şimdi verelim oynayın.