KayraCraft Mod Paketi

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1-2 güne kadar premium alacağım ilk deneyeceğim mod paketi Köfte abiyle senin mod paketlerin FTB kadar güzel ek olarak yeni şeyler var gereksizlikler yok yeni çiçekler var oynadığımda hunharca yerdeki değişik çimenlerle ilgileneceğim :)

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KayraCraft v164.0.2.3'e güncellendi, güncellemeden önce bir problem ile karşılaşma riskine karşın dünya dosyanızı ve paket kurulumunuzu yedekleyiniz.

KayraMini v164.0.1.0'a güncellendi, yüksek derecede performans artışı sağlandı ve çeşitli modlar güncellendi. Bu güncelleme eski dünya dosyanızı kesin olarak bozacaktır.

1-2 güne kadar premium alacağım ilk deneyeceğim mod paketi Köfte abiyle senin mod paketlerin FTB kadar güzel ek olarak yeni şeyler var gereksizlikler yok yeni çiçekler var oynadığımda hunharca yerdeki değişik çimenlerle ilgileneceğim :)

KayraCraft'ın en son güncellemesine de yetişmiş oldun, keyifli zamanlarda oyna. ^^

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler bir şey soracağım (daha önce soruldumu bilmiyorum) launcher yapabilme gibi bir olanağınız varmı eğer yaparsanız gerçekten 10 ler indirir sadece Türk değil yabancılarda indirir kesinlikle daha eğlenceli ve daha fazla modlu üstelik ayrıcalıklar var.

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler bir şey soracağım (daha önce soruldumu bilmiyorum) launcher yapabilme gibi bir olanağınız varmı eğer yaparsanız gerçekten 10 ler indirir sadece Türk değil yabancılarda indirir kesinlikle daha eğlenceli ve daha fazla modlu üstelik ayrıcalıklar var.

Kesin olmamakla birlikte şu an konu üstünde çalışıyoruz. Söz veremiyorum ve net bir zaman söyleyemiyorum lakin bir problem yaşanmazsa bir launcherımız olacak fakat net bir şey söylemek için henüz çok erken.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Launcher olursa destekçiniz artar ayrıca ilk Türk launcheri olur değil mi ? Hexxit gibi tamamı eğlence üzerine kurulu adventure falan filan güzel bi launcher hazırlayacağınıza inanıyorum gerçekten :)

HooLooVoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KayraCraft v164.0.2.3'e güncellendi, güncellemeden önce bir problem ile karşılaşma riskine karşın dünya dosyanızı ve paket kurulumunuzu yedekleyiniz.

KayraMini v164.0.1.0'a güncellendi, yüksek derecede performans artışı sağlandı ve çeşitli modlar güncellendi. Bu güncelleme eski dünya dosyanızı kesin olarak bozacaktır.

KayraCraft'ın en son güncellemesine de yetişmiş oldun, keyifli zamanlarda oyna. ^^
Kesin olmamakla birlikte şu an konu üstünde çalışıyoruz. Söz veremiyorum ve net bir zaman söyleyemiyorum lakin bir problem yaşanmazsa bir launcherımız olacak fakat net bir şey söylemek için henüz çok erken.
abi iyi güzel yapmışsında ben de gene çalışmadı dünya yaratırken shut bilmem ne diyor hep. dediğim gibi orjinal alıcam en kısa sürede

4yolum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi mc ye 1 gb ram verebiliyomö die mini yukledim ondada minecraft run out of memory die bi hata aldım

burak329

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft sürümünüz nedir? 1.6.4
Minecraft sürümünüz orjinal mi? Hayır
Java sürümünüz nedir? versiyon 7 update 45
Java sürümünüz hangi dilde? türkçe
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 64
Kullandığınız işletim sistemi nedir? windows 8 Pro
İşletim sistemi diliniz nedir? İngilizce
Kullandığınız mod paketi nedir?KayraCraft v164.0.2.3
Kullandığınız mod paketine ek bir mod yüklediniz mi?hayır
Kullandığınız java parametreleri nelerdir? Bilmiyorum
Hangi launcher sistemini kullanmaktasınız? TeamExtreme 3.1.4
daha önceki kayra sürümlerini de oynadım hiçbir sorun çıkmadı ama bu son yüklediğimde oyunu bir süre oynadıktan sonra kapanıyor launcher'a dönüyor. Bu olay 2-3 kez oldu hiçbir hata filan vermiyor.En son olduğunda save de gitti ama save dosyası duruyor sadece oyunda gözükmüyor.Bu olay oyunu oynamaya başladıktan 1 saat filan sonra oluyordu hep. Launcher ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü paralel olarak kendi modlarımla ve modsuz olarak da oynuyorum bir sorun olmuyor. Yardım edebilir misiniz?

Alican_91

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft sürümünüz orjinal mi? Evet
Java sürümünüz nedir? versiyon 7 update 51
Java sürümünüz hangi dilde? ingilizce
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 32bit
Kullandığınız işletim sistemi nedir? windows 7
Kullandığınız mod paketi nedir? KayraMini
Kullandığınız mod paketine ek bir mod yüklediniz mi? hayır
Kullandığınız java parametreleri nelerdir? -Xmx1G -XX:MaxPermSize=128m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled
Hangi launcher sistemini kullanmaktasınız? Minecraft Launcher 1.3.8

Oyunda görüntü bugları yaşıyorum.

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft sürümünüz orjinal mi? Hayır
Java sürümünüz nedir? versiyon 7 update 45
Java sürümünüz hangi dilde? türkçe
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 64
Kullandığınız işletim sistemi nedir? windows 8 Pro
Kullandığınız mod paketi nedir?KayraCraft v164.0.2.3
Kullandığınız mod paketine ek bir mod yüklediniz mi?hayır
Kullandığınız java parametreleri nelerdir? Bilmiyorum
Hangi launcher sistemini kullanmaktasınız? TeamExtreme 3.1.4
daha önceki kayra sürümlerini de oynadım hiçbir sorun çıkmadı ama bu son yüklediğimde oyunu bir süre oynadıktan sonra kapanıyor launcher'a dönüyor. Bu olay 2-3 kez oldu hiçbir hata filan vermiyor.En son olduğunda save de gitti ama save dosyası duruyor sadece oyunda gözükmüyor.Bu olay oyunu oynamaya başladıktan 1 saat filan sonra oluyordu hep. Launcher ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü paralel olarak kendi modlarımla ve modsuz olarak da oynuyorum bir sorun olmuyor. Yardım edebilir misiniz?

JVM argümanlarını girmiyorsun, kullandığın korsan istemci belli bir yere kadar garbage collection yapıyor lakin bir yerden sonra toplayamadığı için de kapanıyor.[DOUBLEPOST=1390569565,1390567888][/DOUBLEPOST]
Minecraft sürümünüz orjinal mi? Evet
Java sürümünüz nedir? versiyon 7 update 51
Java sürümünüz hangi dilde? ingilizce
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 32bit
Kullandığınız işletim sistemi nedir? windows 7
Kullandığınız mod paketi nedir? KayraMini
Kullandığınız mod paketine ek bir mod yüklediniz mi? hayır
Kullandığınız java parametreleri nelerdir? -Xmx1G -XX:MaxPermSize=128m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled
Hangi launcher sistemini kullanmaktasınız? Minecraft Launcher 1.3.8

Oyunda görüntü bugları yaşıyorum.

Problem ile ilgili daha falza detay ve mümkünse ekran görüntüsü isteyeceğim.

Alican_91

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
JVM argümanlarını girmiyorsun, kullandığın korsan istemci belli bir yere kadar garbage collection yapıyor lakin bir yerden sonra toplayamadığı için de kapanıyor.[DOUBLEPOST=1390569565,1390567888][/DOUBLEPOST]

Abi yardım için saol jvm argümanlarından -XX:MaxPermSize=128m bunu -XX:MaxPermSize=256m yapınca düzeldi saol

burak329

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

java parametrelerinden kastın beni oku dosyasında verdiklerinse onu yaptım korsan olmasından diyorsan şu anlık bir çözüm yok demektir

demaskimos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir gün önce kayrayı kasmadan oynuyordum ertesi gün akşam çok fazla kasmaya başladı yardım eder misiniz...