ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Kod:
'random letter' is not an entity type (kelimeoyunu.sk, line 7: set {oyun} to "%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_}%%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_1}%%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_2}%%random letter%%random letter%%random letter%"')
Bu hatayı alıyorum. SkQuery yüklü. Yardımcı olur musunuz ? Herhangi bir oynama yapmadım.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Kod:
'random letter' is not an entity type (kelimeoyunu.sk, line 7: set {oyun} to "%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_}%%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_1}%%random letter%%random letter%%random letter%%{_randomNumber_2}%%random letter%%random letter%%random letter%"')
Bu hatayı alıyorum. SkQuery yüklü. Yardımcı olur musunuz ? Herhangi bir oynama yapmadım.

WildSkript yüklemeyi deneyin. Sorun çözülür ise bana bildirin, konuya WildSkript gereklidir diye yazayım.

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Evet, WildScript yükleyince sorunum çözüldü. Bu sk yı kullanabilmek için WildScript gerekli.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Gerçekten güzel bir skript çalışması :)

Uzun süredir Skript'lere bakmıyorum bile, Java ve C# ile uğraşıyorum bunlar baya eski ama bir ara güncellerim belki hepsini, Add-on'lar yüzünden hata alanlar vardı belki kendi add-on'u mu yaparım bu tür basit şeyler için, sırf bir tane expression için WildSkript gibi hem eski, güncellenmeyen hemde bir ton özellik içeren bir eklentiyi yüklemek pekte mantıklı değil, sadece kendi Skript'lerimde kullandığım şeylerin olduğu basit ve kısa güzel bir Add-on yapabilirim belki. Yorumun için teşekkürler bu arada :)

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hocam birsürü hata geldi. Yardımcı olursanız sevinirim

2019-07-31_15.43.15.png

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali