Kendi Fikirim Olan : Cube Survival Denemek İçin Gözat :)

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar bu aralar skyblock mapları falan cok kafayı bozdum .
Sonra dedim ben de böyle bir şey yapayım .
Yaptım :) Cok değişik ve eglenceli oldu .
Anakara ekledim ve maden falan kazma olabilecek ama tabi yeterli cobble stone biriktirmeniz lazım :)

Link budur : http://www.mediafire.com/?2o10cru6sbkjc9j

Mapın Görüntüsü

symbian

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel görünüyor eline sağlık deniyorum

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak doğrusun :) İkinci olarak ilk mc edit programını kullanısım . Bu yüzden sadece cube survival'ın altını açtım adamlar kaçmasın diye. Sonra yan tarafların acık oldugunu fark ettim . Onları toparlayamayacagımı anladım ve anakaraya gidis oldugu konuya yansıttım :) yani maden falan ihtiyacınızı karsılamak için. Önerin için saol :)

Bora64

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım bende böle bir map yapmayı düsünüyorum nasıl mapi bir linkle indirtebiliyorsun yardım edersen sevinirim

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi Fikrin Mi :sırıtmak: Şakacı .

Eger önceden de böyle bir fikir yapılmışsa affola . Ama ben forumda böyle bir şey görmedim . Öncekinin linkini atabilirmisin bir inceleyeyim ?[DOUBLEPOST=1379317190,1379317140][/DOUBLEPOST]
Yine herşeye burnunu sokan liqud geldi.
Güzel olmuş ama maalesefki deneyemiyeceğim :(

Canın saolsun :) Konuya baktığın bile yeter .[DOUBLEPOST=1379317520][/DOUBLEPOST]
Arkadaşım bende böle bir map yapmayı düsünüyorum nasıl mapi bir linkle indirtebiliyorsun yardım edersen sevinirim

İlk olarak sana http://www.mediafire.com bu siteye kayıt olman lazım . Kayıt oldugunda en yukarda "Upload"butonunu göreceksin.ona bastıgında "from computer"e tıkla. Küçük bir pencere cıkacak. Sol altta + işaretini göreceksin ona bas . Ekliyecegin dosyayı sec . Sonra o internete yukleyecektir . Sarı şerit doldugunda sana link verecek. Ona tıkla otomatik kayıt etmiş olacak. Forumda konu aç linki yapıştır . Arkadaslar linke tıkladıgında senin mapı indiriyor olacaklar. Yardımcı olabildiysem sevindim :)

Bora64

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben hepsini bir arada tutamıyorum?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Map Güzel Ama Oynayamıyacağım Okullar Başladı :/

Bora64

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Appdatadaki saves lardaki mapi mediafire yükleyebiliyorum ama bir arada tutamıyorum?

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk önce masaüstünde bir klasör aç ve saveste atmak istediğin mapı al (normal klasörde olacaktır ) onu al ve mediafire i açıp oraya upload et :) Eğer yapamazsan bir rehberi konuya çağıralım ?