kendi paranormal varlığınızı yaratın ve üstteki üyeyi bunla katledin

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-forum oyunlarında post kasılmıyor
2-Konu kilit falan demedim
3-Açtıgım her konuyu dağıtmak zorundamısınız?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ZakaTPakaBLoTS 'ı Seçiyorum.Yaptığı Terbiyesizlikle Herkezin Gözünü Kör Ediyor

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
tüm beyinsiz insanları ve onların saçma sapan konularını coloumb kuvveti vari bir güçle toplayıp yok eden manyetik ve herhangi bir hacmi olmayan bir varlık (dead konu kilit çünkü hepiniz öldünüz) @umut_ neden etiketliyon .d:

mega07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tüm beyinsiz insanları ve onların saçma sapan konularını coloumb kuvveti vari bir güçle toplayıp yok eden manyetik ve herhangi bir hacmi olmayan varlıkları yok eden, evrenin ve ötesinin tek hakimi Lord Hükümdar @Chypie06 'yı öldürüyor.

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
tüm beyinsiz insanları ve onların saçma sapan konularını coloumb kuvveti vari bir güçle toplayıp yok eden manyetik ve herhangi bir hacmi olmayan varlıkları yok eden, evrenin ve ötesinin tek hakimi Lord Hükümdar @Chypie06 'yı öldürüyor.
sen öle san hıh .s

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
tüm beyinsiz insanları ve onların saçma sapan konularını coloumb kuvveti vari bir güçle toplayıp yok eden manyetik ve herhangi bir hacmi olmayan bir varlık (dead konu kilit çünkü hepiniz öldünüz) @umut_ neden etiketliyon .d:
Aklıma " Chypie Ajdarha " Konusu Geldi Ondan :)

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sizin yaptığınız gereksiz yorumlar ardından ben konuyu tekrar aydınlatayım. Benim istediğim gerektiğinde benim beyinimi bile ele geçirip yapmam gerekenleri yapacak gördüğü herşeye dönüşebilen fırlattığı lazer toplarıyla dünyanın çekirdeğine kadar ulaşabilen normal hali yapışkan ve yarı saydam olan bir canavarcık :Dksfdh ben genelde köpek olarak kullanıyorum canım sıkılıyor bana dönüşüyor beraber bilgisayar falan oynuyoruz oh ne rahat. Normal boyu 50 cm kadar ama bana dönüşünce boyuma ulaşıyor resmen ikizim gibi oyş

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çikolata şeklinde 10000km uzunluğunda nefes alıp verirken ağzından çikolata fışkırıyor sende çikolata yemeye çalışırken boğulup ölüyosun

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çikolata şeklinde 10000km uzunluğunda nefes alıp verirken ağzından çikolata fışkırıyor sende çikolata yemeye çalışırken boğulup ölüyosun
Çikolataya boğulan insan vardır ama çikolata yerken veya içerken boğulan insan yoktur B) :D Çünkü çaklıt candır <3

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin yaptığınız gereksiz yorumlar ardından ben konuyu tekrar aydınlatayım. Benim istediğim gerektiğinde benim beyinimi bile ele geçirip yapmam gerekenleri yapacak gördüğü herşeye dönüşebilen fırlattığı lazer toplarıyla dünyanın çekirdeğine kadar ulaşabilen normal hali yapışkan ve yarı saydam olan bir canavarcık :Dksfdh ben genelde köpek olarak kullanıyorum canım sıkılıyor bana dönüşüyor beraber bilgisayar falan oynuyoruz oh ne rahat. Normal boyu 50 cm kadar ama bana dönüşünce boyuma ulaşıyor resmen ikizim gibi oyş

Ultimate Immortal Invincible Dark Giant Ghost Hyper Devil Nega Seelkadoom'u çağırır ve tek bir Chaos Blast ile yok olmanı bu akşamerikai Barcelona maçını dinleyerek seyrederdim :D

BatuhanSteveÖzbatir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ağır Sübniminal mesaj içerir
Tek gözlü ve etrafında bir üçgen olan 666 adet ateş savurucusuna sahip ahtapot kollu Her tarafından ateş fışkıran heryerde anında bulunabilen bir piramit gelip Sonicexeyi kendi tarafına alıp herkesi öldürür

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
benimki 1.82 boylarında saçma konular açan üyeleri öldüren iştahlı 6 kollu bi Moderatör