Kendinizi Öldürün

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sevgilim benden ayrıldı,aşk acısından zemzem suyuyla sulandırılmış yunan rakısını tek dikişte içerek midemi deldim.

Alttakine sucuk veriyorum.

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sucuk pişirirken bi kere dokunayım dedim ve elim yandı sonra arkaya gide gide fırının içine girdi sonra fırının kapağı kapandı yaımdada pasta var fırının içinde sonra annem fırında benim olduğumu bilmeyip pastayı ısıtmak için çalıştırdı ve yandım öldüm alttakine fırın veriyom

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elimi firindaki pizzayi kontrol etmek üzere "çiplak" olarak firina soktum.Elim yandı,acıdan bayıldım.Fırının kapağı 200 derecede iken açık kaldığından,pişerek öldüm.

Alttakine TV Kumandası veriyorum.

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elimi firindaki pizzayi kontrol etmek üzere "çiplak" olarak firina soktum.Elim yandı,acıdan bayıldım.Fırının kapağı 200 derecede iken açık kaldığından,pişerek öldüm.

Alttakine TV Kumandası veriyorum.

sw kumandası bozulunca sinirden sinire girdim.TV açılmayınca elimle kırdım TVyi. elim kırılmışı hastaneye gittim.sonra bi doktor katilmis yanıma geldi beni heryerimden pıçakladı öldüm Edit:alttakine bişi vermeyi unutmuşum hemen verem bare altakine zırh veriyom

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
sw kumandası nedir :D neyse
zırhı giymeye çalışırken yanlışlıla başımı kol yerine geçirdin zırh demir olduğu için çıkaramadım boğularak öldüm
alttakine 5 lira veriyorum

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
5 Lirayı koklarken burnuma girdi,içindeki bakterilerden dolayı oluşan bir hastalık sebebiyle öldüm.Alttakine Sparta Kalkanı veriyorum.

daniel_gs123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sparta kalkanıyla hava atıyodum sonra havaya fırlattım tutamadım ikiye bölündüm öldüm

Alttakine Zaman makinesi veriyorum

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Zaman makinesiyle gidip gelerkene m.ö 15000 yılında kaldım bitane trex dinazor beni yedi
alttakine su tabancası veriyorum :D

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Su tabancasi diye gercek tabanca alan arkadasim yuzunden oldum

Alttakine tuvalet pompasi veriyorum :D

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tuvaleti tamir ediyodum yanlışlıkla gözüme girdi öldüm alttakine Team Fortress 2 'deki heavy'i veriyorum

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Adam beni elindeki silahı ile delik deşik etti :D
Alttakine mount blade fire and sword'taki çift namlulu hollanda piştovu veriyorum :p