Kendinizi Öldürün

NitcZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bombanın pimini çekerken pim anlıma çarptı ve kan kaybetmeye başladım,kan kaybından öldüm.
Aşağıdakine Eldiven veriyorum.

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
eldiven i giydim o kadar soğuktuki yedim ve öldüm
alttakine Pentium 2 işlemci

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Pentium 2 yi penguen 2 diye okudum ne dalga geçiyorsunuz diye daldım o da tekme tokat daldı ve öldüm.
alttakine kardan adam

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardan adamı yapıyodum. Sonra burnunu koydum. fazla bastırdım üzerime düştü. Çok fazla kar oldu. Aradan otobüs geçti Dümdüz olarak öldüm :D (Belki hastanaye gittim bilmem ki :D )

ALTTAKİNE kendi elini veriyorum. ( elim koptu fln bana vurdu yok. Gerçekçi ol biraz. )

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kardan adamı yapıyodum. Sonra burnunu koydum. fazla bastırdım üzerime düştü. Çok fazla kar oldu. Aradan otobüs geçti Dümdüz olarak öldüm :D (Belki hastanaye gittim bilmem ki :D )

ALTTAKİNE kendi elini veriyorum. ( elim koptu fln bana vurdu yok. Gerçekçi ol biraz. )
Elimdeki silahla birisini öldürecekken silahı ters tuttuğumu gördüm ve kendimi vurup öldüm.
Alttakine kendi ayağını veriyorum. :D

Alper Kurt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayağım ağzıma girdi çorabımın kokusundan öldüm

AlPacinoFan

Taş Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey versen? neyse. kendime bir şey veriyim.Unity 3D.

Unity'de uzun bir kod yazdım ama bitane hata çıktı.Onu çözemeyince kasanın elektrik kablosunu kemirdim.Fişini çekmeyi unuttuğum için plastik kaplama yırtlınca elektrik çarptı.Zar zor kurtuldum.Ve susadığım için bir bardak su içtim.Su beynimi ve akciğerlerimi patlattı.Ve hakkın rahmetine kavuştum.

Alttakine Slenderman Veriyorum :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Slendermandan kormadıgım için gelsene lan çıkışı gelsene lan hadi dedim dövüşürken ona bakınca bayıldım oda beni kesti son
alttakine Süngerbob :D

Turk0rdusu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hayalimde Ters Süngerbob Gördüm (rüyaların tersi olur derler :)) Süngerbob çıktı odamda mauseyi kafama fırlattı öldüm :D
Alttakine benden RPG-7

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hayalimde Ters Süngerbob Gördüm (rüyaların tersi olur derler :)) Süngerbob çıktı odamda mauseyi kafama fırlattı öldüm :D
Alttakine benden RPG-7
Rpg-7 nin anlamıni bilmeyen komsu bebesine sinirlenip kafasina vurdum o da babasina soyledi babasi beni dove dove öldürdü . Alttakine ilk telefon

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rpg-7 nin anlamıni bilmeyen komsu bebesine sinirlenip kafasina vurdum o da babasina soyledi babasi beni dove dove öldürdü . Alttakine ilk telefon
İlk telefonu ilk kez gördüğümde telefon olduğunu bilmiyordum Radyo felan zannediyordum sonra telefonu icat eden adam geldi "senmi dedin lan o telefona radyo?" dedi.Cevap bile veremeden telefonu kafamda parçaladı beyin kanamasından öldüm

Alltakine Barret 50.Cal Veriyorum :D

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
******* edip barrett 50.cal'ı boğazıma sıktım, zaten kan kaybından öldüm.

alttakine jose mourinho :) (nedense bana antipatik geliyor bu adam)

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
jose mourinho yu öldürcekken bir adam atom bombası attı öldüm.alttakine Minigun