Kendinizin ve Favori laflar/Kapaklar

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba mümin kardeşlerim burda yukarıda üyeye kapak veya laf atacaksınız.

Başlıyorum..

- Halı sağa macımız var seni almicaz adam çağır sen
+ Bitane adam buldum
- Kim?
+ ANAN

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yazarsam ban yerim ._.[DOUBLEPOST=1413750147,1413750085][/DOUBLEPOST]1: fazla gurur **** vurur 2: si ni bilmesen daha iyi

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ban yemekten korkan Çocugun ızdırabı
İlk okul öğrencileri:oOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooooooooooooooooo

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ilk okul mu :0 güldürdün beni belki +18 :) yazıpta ban yerim zaten 2 uyarım var :)

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayırdır ne yaptın 2 uyarı yapıcak neyse Reklam konuu açtım orayada bakın .s .s .s

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
konu reklamı yasak forumda uyarılar eski uzun hikaye silinmiştir artık banım yeni açıldı korktuğum falan da yok

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kulaklarım IŞİDmiyo artık

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Forum iyice ergenlerin takıldığı facebook sayfalarına dönmeye başladı yakında her konuda zaa xdler dolaşırsa şaşmayın :(

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum iyice ergenlerin takıldığı facebook sayfalarına dönmeye başladı yakında her konuda zaa xdler dolaşırsa şaşmayın :(
Sende ergensin merak etme :) hem bizim yaşımızdayken sende eminim böyleydinki öyleydin son olarakta bizim yaşımızdakilerin %99 u bu kelimeleri kullanıyor açıkçası ergenler her yerde :( smilesini filan kullanmana gerek yok ben kullanıyorum sende kullan ama niçin üzülme smilesi yaptınki sanki karın seni boşadı her neyse bidahakine 13-15 yaşlarındaki ergen dediğin kişilerin neler yaptıgını araştır öyle gel tavsiyem olsun buda sana :)[DOUBLEPOST=1413819707,1413819646][/DOUBLEPOST]
konu reklamı yasak forumda uyarılar eski uzun hikaye silinmiştir artık banım yeni açıldı korktuğum falan da yok
İmzan şekilmiş :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sende ergensin merak etme :) hem bizim yaşımızdayken sende eminim böyleydinki öyleydin son olarakta bizim yaşımızdakilerin %99 u bu kelimeleri kullanıyor açıkçası ergenler her yerde :( smilesini filan kullanmana gerek yok ben kullanıyorum sende kullan ama niçin üzülme smilesi yaptınki sanki karın seni boşadı her neyse bidahakine 13-15 yaşlarındaki ergen dediğin kişilerin neler yaptıgını araştır öyle gel tavsiyem olsun buda sana :)[DOUBLEPOST=1413819707,1413819646][/DOUBLEPOST]
İmzan şekilmiş :D
Ya afedersinde sen kime ne öneri veriyorsun çok bilmiş gibi :) koyarak anca zeka yaşını belli ediyorsun, ki insanların yaptıklarıda yazdığı mesajlara göre belli olur.
Şuanki ergenlerin çoğunun zeka seviyesi aşırı düşük resmini filan görmeseniz abi diye engellersiniz şu an sende yaptığın espirilerle bunu gösteriyorsun :(
+ Olarak böyle basit saçma espirileri 9-10 yaşımda yapıyordum ben emin ol canum.