Kendinizin ve Favori laflar/Kapaklar

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya afedersinde sen kime ne öneri veriyorsun çok bilmiş gibi :) koyarak anca zeka yaşını belli ediyorsun, ki insanların yaptıklarıda yazdığı mesajlara göre belli olur.
Şuanki ergenlerin çoğunun zeka seviyesi aşırı düşük resmini filan görmeseniz abi diye engellersiniz şu an sende yaptığın espirilerle bunu gösteriyorsun :(
+ Olarak böyle basit saçma espirileri 9-10 yaşımda yapıyordum ben emin ol canum.
Yapıyordummu? senle emin ol canum dmişsin çok bilmiş gibi bu arada ben 13 yaşında ergenim sizin o ergen dediğiniz insanlar varya sizden kat kat iyidir ve sana bir önerim daha kimseyi tanımadan kimseye laf sokma...

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Yapıyordummu? senle emin ol canum dmişsin çok bilmiş gibi bu arada ben 13 yaşında ergenim sizin o ergen dediğiniz insanlar varya sizden kat kat iyidir ve sana bir önerim daha kimseyi tanımadan kimseye laf sokma...
Çok bilmiş gibiyim çünkü hayatımı benden başka daha iyi bilen bir insan olamaz dimi ?
Benim ergen dediğim insanlar zeka seviyesi ilkokulda kalmış liseye gidiyorum diye hava atan ergenler veya dahada küçükleri ki şu an gözümde onlardan farkın yok
Ek olarak ben kimseye laf sokmaya çalışmıyorum bu sözlerin bile belli ediyor facebookta zaaa xd diye dolaşıp millete ana bacı saydıran abi olduğunu, burası forum "pnp"larınla konuştuğun sayfalar değil.

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam fena kapak koymuş gençler üstüne gitmeyin .s
11 yaşındayım senden daha olgunum emin ol .s
Ayrıca Türkçen kaç senin ?