KEYUBU Sorunsalı

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adamlar senin için herşeyi yapmış üstelik paranı iade etmiş daha neyin peşindesin?

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dürüst olalım Keyubu MC Sunucu sağlayan en iyi firma ki hizmetlerini hiç kimse sebepsiz yere askıya almaz ben Keyubuyla hiçbir sorun yaşamadım işlerini hakkını vererek yapıyorlar destek taleplerime en fazla 15 dk sonra cevap veriyorlardı Daha iyi Hizmet sunan az firma var ve SS lerde küfür ettiğini görüyorum buda hiç hoş bişi değil bi problem varsa bunu burda tartismazsin İyi Forumlar...

LonelySensia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kadar anlatsak da boş.

Ek; Yusuf Kemal'in bana emeği ve desteği çok, bunu inkâr edemem lakin Samet Girginer'in yaptığı da bir suç sayılır. Elinde gerçek bir kanıt olmamasına rağmen bunu yapması gerçekten suç lakin Yusuf Kemal'in hatrı için kendisinden şikayetçi olmadım ama bunu da burada bırakmam. Böyle devam edilirse çok müşteri kaybederler.
Bknz; "Basit iftira suçu cezası, 1 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır (TCK md. 267/1)."
Ek-2: Ben de sizin deyişinizle bir nevi "haksız" olabilirim ama benim tek haksız olduğum yön bence diğer 3. şahıslar (müşteriler) gibi rahat olmamam, hakkımı savunmam ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kanun ve haklarına göre hareket etmemdir.

Daha önce söylediğim gibi; hakkınızı savunmaktan asla çekinmeyin!
Destek talebi üzerinden ettiğin hakaretlerin suçları ?

FlexJet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Geçmiş olsun para verip aldığın ürünler askıya gitmesi... üzüldüm umarım bir daha böyle şeyler yaşamazsın.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Seni alâkadar eder mi?
Bazen kendimi yorum yazmamak için zor tutuyorum ama bu sefer yazacağım. Konu açmışsın, bu adamlar böyle böyle yapmış diyorsun ve eleştiri aldığında seni alakadar eder mi diye cevap yazıyorsun. Destek ekibiyle konuşmana bakacak olursak asıl onların şikayetçi olması lazım, bir de konu açıp bize konuşmaların sadece %1'lik kısmını göstererek haklı olduğunu düşünmüşsün... Dünya ne kadar adaletsiz.

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şöyle ki bu arkadaş sunucularda reklam yapan, gelip bana reklam yaptığını söylediğim için durduk yere küfür eden bir arkadaş.

Keyubu da çok iyi bir makine sağlayıcısı demiyorum fakat konuyu açan şahıs düzgün birisi değil.
Ben haricinde birçok kişi ile küfürlü kavgası olmuştur senin ne kadar verin silinirse silinsin sen hakkını talep edeceksin ve bide gelmişsin tilt olduğu için banlayamaz diyorsun.

Sen burada git her hangi bir sağlayıcıya aynı şeyleri konuş aynı şekilde oradan da ban yersin.
Konu gereksiz uzatılmış arkadaş hakkını talep etmek yerine saçma sapan uzatmış bu yüzdende olay büyümüş.

2. Hatan
Hiçbir yetkilinin discord üzerinden cevap vermesi zorunlu değil orası discord eğer bir sorunun var ise gidip siteden talep açıp oradan halledersin.

Konuyu tam olarak okumadım okuyup tilt olmak istemiyorum gördüğüm hatalarını burada belirtiyorum.

Son düzenleme:

ByNeelsTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen kendimi yorum yazmamak için zor tutuyorum ama bu sefer yazacağım. Konu açmışsın, bu adamlar böyle böyle yapmış diyorsun ve eleştiri aldığında seni alakadar eder mi diye cevap yazıyorsun. Destek ekibiyle konuşmana bakacak olursak asıl onların şikayetçi olması lazım, bir de konu açıp bize konuşmaların sadece %1'lik kısmını göstererek haklı olduğunu düşünmüşsün... Dünya ne kadar adaletsiz.
Merak ettiğiniz veya öğrenmek istediğiniz bir şey var ise ekran görüntülerinin tamamını size sağlayabilirim. Zaten konuda da yazdığım gibi çok fazla sorun yaşandığı için hepsini paylaşmamın lüzumu olduğunu düşünmüyorum. 1 hata bile olsa hata hatadır.

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi Byneels burdan sana sesleniyorum İlk başta acaba neden sorun yaşamış diye düşünüyordum ama senin forumda dolandırıcılık olaylarını gördüm ve DC de tanıdığım çoğu kişide seni bu şekilde tanımlıyor bu konuda bir sözün varmı peki ne diyelim??? Burda Keyubuyu kötülemeye çalışıyorsun Dava açacam diyorsun forumda SS lerin var sende dikkat et (tehdit etmiyorum beni ilgilendirmez senin naptigin)