Kicked whilst connecting to lobby Yazısını Kaldırma ?

buracat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Başta çıkan "Kicked whilst connecting to lobby" bu yazıyı nasıl kaldırabilir veya değiştirebilirim?

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
.class Dosyalarını tek tek bulmak ve açmak imkansız.
Hocam nasıl imkansız yapma gözünü sevmeyim. Önceden bungeecord find komudunun mesajını class'tan değiştirmistim. Class'ı kopyaladım eclipseden class acıp oraya atıp editledim tekrar bungeecord'un icine attım. Bulması ve açması zor ama bu "zor"dur imkansız demek imkanı olmayan demektir, ikisinin anlamı cok farklı.
Ayrıca evet tek tek acıp bakmak zaman alıyor, üstelik bungeecord cok cok büyük bir jar. Her class'ı acıp tek tek aratması lazım.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben çok eskiden görmüştüm öyle bir sunucu ama adını unuttum Türk sunucusuydu imkansız değil yani.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam nasıl imkansız yapma gözünü sevmeyim. Önceden bungeecord find komudunun mesajını class'tan değiştirmistim. Class'ı kopyaladım eclipseden class acıp oraya atıp editledim tekrar bungeecord'un icine attım. Bulması ve açması zor ama bu "zor"dur imkansız demek imkanı olmayan demektir, ikisinin anlamı cok farklı.
Ayrıca evet tek tek acıp bakmak zaman alıyor, üstelik bungeecord cok cok büyük bir jar. Her class'ı acıp tek tek aratması lazım.
Dünyada imkansız diye bir şey yoktur, pürüzsüz kelimesi olmadığı gibi.İki saat uğraşıp tek tek aratmak imkansız geliyor bize.Pürüzlü mantığı.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Dünyada imkansız diye bir şey yoktur, pürüzsüz kelimesi olmadığı gibi.İki saat uğraşıp tek tek aratmak imkansız geliyor bize.Pürüzlü mantığı.
Fakat konuyu acan arkadas bunu yanlıs anlayabilir ve bu yanlıs bilgilendirme olur. Mesela oyunda gökyüzünü yesil yapabilirmiyim der imkansız deriz fakat bunda bu mesaj olayında böyle değil iste zor ama imkansız değil.
Ben 2 saat uğraşmadım5 saniye uğraştım B)
Konumunu bulmus zaten arkadas isi dahada kolay tesekkürler @Blueyescat :)

@buracat Mesajı düzenlerken zorlanabilirsin, find mesajında değişkenler ve renk kodları yüzünden çoğu kez mesajım calısmamıstı.