Kilit Network | Rutbe Hammadde! Oto Lapis Satış | Köylü Takas | Effektli Eşyalar ....

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
KİLİT NETWORK
Faction / Survival
Merhaba değerli sunucu arayan oyuncular, eğer kalitenin fark yarattığı, herkesin rekabet içinde olduğu, klan savaşlarının bitmediği bir sunucu arıyorsanız tam adresindesiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından sizler için hazırlanmış bir sunucu! Hileleri engellemek için daha iyi bir savaş ortamı olan bir sunucu! Yep yeni özellikler, değişik tasarımlar ile karşınızdayız! Orta çağda bir köy hayal edin, ve siz o köyün içindesiniz! Yeni arkadaşlar edip klanını kurabileceksin! Bu klanını savaşa sokabilir, yükseltebilirsin! Ormanda klan evini yap ve diğer klan bölgelerini bas! Klan savaşlarının ve Faction sunucunun doruklarına ulaş! Yep yeni rütbe sistemi ile para kazanıp rütbe atlayabilirsiniz.
Neden Bizler ?
Evet şimdi burayı okuyorsun. Acaba bunların diğer sunuculardan farkı ne diye düşünüyorsun? bizim diğer sunuculardan farkımız şu oyuncularımıza daha kaliteli ve daha adaletli oyun sunuyoruz.Alışılmadık warplar yaparak insanları eğlendirmeye ve factionun dibine kadar inip savaşı en heycanlı bir şekilde yaşamalarını istiyoruz.Ve sunucumuzda enchli altın elma (322:1) kullanamazsınız.Bunun nedeni ise savaşlarda adaletsizligi önlemek.Bandaj kullanarak yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.Arkadaşlarınızla sunucumuza güvenerek oynayabilirsiniz! Bizler sizlere güven vermekten onur duyarız. Her türlü desteği sizlere sağlarız!
Sunucu Özellikleri
Sunucumuz sizlere aktif bir şekilde hizmet vermeye 22.09.2016 tarihinde saat 09:24'da başlamıştır.
Gel gelelim sunucumuzun özelliklerine,
Sunucu Adı : KilitCraft
Sunucu Adresi : KilitCraft.Us.To / 95.15.58.248
Sunucu Sürümü : 1.7.X / 1.8.X
Kapasite : 200
Web-Site Adresi : YAKINDA

Sunucu Sistemleri

Sunucumuzda rütbe sistemi mevcuttur. Bu sistem şöyle çalışmaktadır, para kazanıp yeteri paraya ulaşınca diğer rütbeye atlarsınız ve gittikçe zorlaşıcaktır
Örnek bir kaç resim ;
Rütbe Menü ;

Rütbe Atlama;

Sunucumuzda lapis içerisinde özel itemler ve oto satış mevcuttur bu sayede elle satma zahmetine gerek duyulmamaktadır.Özel itemleri köylülerle takas yaparak kullanabilirsiniz.
Oto Satış;

Özel İtem;

Sunucu Görselleri (Bunlar Birkaçı Diğerlerini Gelip Görebilirsiniz)

Spawn

Arena

RutbeHammadde

SENİ BEKLİYORUZ :) <3

...

Son düzenleme:

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni iyi
build : iyi
Puanım 10/10

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anladiğim kadariyla sunucu bilgisayar üzerine kurulmuş. Sabahki ip ile şimdiki farklı.

Son düzenleme:

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
3/10
Kardeşim sunucu dizaynını kim yaptıysa yeterli olmamış.
Bakınca eksikler görüyorum, zamanla gelişirsiniz ama şimdilik fikrim budur.

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni iyi
build : iyi
Puanım 10/10
Çok Teşekür Ederim Yorumun İçin Ve Değerlendirmen İçin
Hiçbir şekilde sunucuya bağlanilmiyor.

0/10.
3/10
Kardeşim sunucu dizaynını kim yaptıysa yeterli olmamış.
Bakınca eksikler görüyorum, zamanla gelişirsiniz ama şimdilik fikrim budur.
+ güncel Sunucu Geliştiriyoruz

>> Sunucu Bakımdaydı O Yüzden Bağlanamışsınızdır şu an Online ^_^

ByMe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladiğim kadariyla sunucu bilgisayar üzerine kurulmuş. Sabahki ip ile şimdiki farklı.
Dedigin dogru. 78.167.208.131 Adlı ip adresini arattım Türkiye / Sanliurfa / Birecik 'De yani pc üzerine kurulmuş. Büyük ihtimalde freedns.org gibi sitelerden alan adı almışlar. Çok saçma. Arkadaş itiraz eder ise şunu sormak istiyorum : Pc kurma sebebi neydi? + Zaten nitrado vs alsaydı ip adresi türkiyede gözükecekti veya yabancı bir ülkede. Neyse başarılar diliyorum..

Dedigin dogru. 78.167.208.131 Adlı ip adresini arattım Türkiye / Sanliurfa / Birecik 'De yani pc üzerine kurulmuş. Büyük ihtimalde freedns.org gibi sitelerden alan adı almışlar. Çok saçma. Arkadaş itiraz eder ise şunu sormak istiyorum : Pc kurma sebebi neydi? + Zaten nitrado vs alsaydı ip adresi türkiyede gözükecekti veya yabancı bir ülkede. Neyse başarılar diliyorum..
Kanıtlandı :) freedns.afraid.org'dan us.to yu arattım ve sonuç :
burdan bakın: https://freedns.afraid.org/domain/registry/?sort=5&q=us.to&submit=SEARCH

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kanıtlandı :) freedns.afraid.org'dan us.to yu arattım ve sonuç :
burdan bakın: https://freedns.afraid.org/domain/registry/?sort=5&q=us.to&submit=SEARCH
Yorumun İçin Teşekürler PC Üzerine Kuruldugu Doğru Fakat Server İçin Özel PCM bulunmakta Oda Fiber Net e bağlı durumda :) kanıtlamaların için teşekürler :)

ByMe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumun İçin Teşekürler PC Üzerine Kuruldugu Doğru Fakat Server İçin Özel PCM bulunmakta Oda Fiber Net e bağlı durumda :) kanıtlamaların için teşekürler :)
Rica ederim kardeşim. Fakat pc üzerine kurmanın sebebi neydi? Sunucunun böyle tutacagına inanıyormusun? Bir kaç oyuncudan sonra fiber olsa bile lag olacaktır.

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rica ederim kardeşim. Fakat pc üzerine kurmanın sebebi neydi? Sunucunun böyle tutacagına inanıyormusun? Bir kaç oyuncudan sonra fiber olsa bile lag olacaktır.
Lag Kaçınılmaz Bir Sorun Bunun Hepimiz Farkındayiz Fakat Eğer PC Üzerinden Kurarsan İstedigin Rami Verip İstedigin Kadar Sunucuyu Elinde Tutabilirsin Ve Tutması Bakimindan Değilde Ben Oyunculara Hizmet Sunmak İstiyorum Ve Bunu Başardıgımıza İnaniyorum
+28 Online :) Benim İçin Hiç Fena Bir Rakam Değil.

ByMe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lag Kaçınılmaz Bir Sorun Bunun Hepimiz Farkındayiz Fakat Eğer PC Üzerinden Kurarsan İstedigin Rami Verip İstedigin Kadar Sunucuyu Elinde Tutabilirsin Ve Tutması Bakimindan Değilde Ben Oyunculara Hizmet Sunmak İstiyorum Ve Bunu Başardıgımıza İnaniyorum
+28 Online :) Benim İçin Hiç Fena Bir Rakam Değil.
Hizmet sunmak istiyorsan kardeşim pc üzerine degil para verip adam akıllı sunucu açmak lazım. Son oyuncu vs de bunu yapabilirdi? Çok iyi bir bilgisiyar alıp ramı sunucuya verebilirdi? Bu adamlar aylık para ödemek zorundamı?

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hizmet sunmak istiyorsan kardeşim pc üzerine degil para verip adam akıllı sunucu açmak lazım. Son oyuncu vs de bunu yapabilirdi? Çok iyi bir bilgisiyar alıp ramı sunucuya verebilirdi? Bu adamlar aylık para ödemek zorundamı?
Buda Benim Kararim Saygi Duymak Gerekir Deyilmi :)
+Güncül Server +16 Online

ByMe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha erken zamanda açıldı sunucu rekorumuz +28 dedim hezaman +28 çekicek diye bir şey yok :)
Sana şunu söyleyeyim. Senin yapmış olduğun binevi dolandırıcılık. Bu sunucudan vip alan kişinin size ne faydası olucak? Sunucu süresini uzatacakmsınız hayır? peki bu sunucu için bilgisiyarı 7/24 açık bırakmak dogrumu? Eger hizmet vereceksen git sunucu al. Millete yalan atma kardeşim. Eger böyle devam etmek istiyorum dersen konunun bir yerine (Sunucu pc üzerinedir) diye bir mesaj yaz bari.

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana şunu söyleyeyim. Senin yapmış olduğun binevi dolandırıcılık. Bu sunucudan vip alan kişinin size ne faydası olucak? Sunucu süresini uzatacakmsınız hayır? peki bu sunucu için bilgisiyarı 7/24 açık bırakmak dogrumu? Eger hizmet vereceksen git sunucu al. Millete yalan atma kardeşim. Eger böyle devam etmek istiyorum dersen konunun bir yerine (Sunucu pc üzerinedir) diye bir mesaj yaz bari.
Sunucu Elbbette Sonsuza Dek Böyle Devan Etmiyecek Fakat Sunucuda Vip Alanlar Sayesinde VPS Sunucuya Geçicegiz Bir Başlangici Var Deyilmi Server İşinin Ve Kimseye Yalan Atilmamaktadir Sunucu Sunucudur PC üzerine Kurulu Olması Birşeyi Değiştirmez Şunuda Söyliyeyim Dolandiricilik Yaptigimizi Düşünen Kişiler Varsa Zaten Sunucuda Oynamazlar Yorumların İçin Teşekürler :)

SERVER ONLINE + GUNCEL !!11!!!

....

ONLINE +