Kinezi - Biyokinezi ile Yapabileceklerimiz

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Olur sen her şeyi çakra mı sanıyorsun?[DOUBLEPOST=1405794922,1405794714][/DOUBLEPOST]
Çakra ruhsal enerji değil çakra bütün bedenlerde bulunan bir şey.Ruhsal enerji fakat bedene ait bir şey ve ölü bedenlerde de çakralar mevcuttur ve o çakraları kullanarak kukla yöntemi denilen şey ile ölüleri hareket ettirip zombi yapılır.
Bak bunu bilmiyordum ogrendigim iyi oldu.

ZorinTR kineziyi seviyor +_+

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler siz siz olun @ZorinTR 'nin her dediğine inanmayın ve onun bu konular hakkında verdiği hiçbir tavsiyede uymayın çünkü kendisi daha bu konularda usta bile değil öğrenme aşamasında ve uğraşmıyorda bu işlerle sürekli uğraşmıyor sadece boş boş konuşuyor onun tavsiyelerinizi takmazsanız rahatsınız aksi taktirde bir arkadaşımızın zorine uyup liflerini yırttığı gibi olaylar başınıza gelebilir.
Bak bunu bilmiyordum ogrendigim iyi oldu.

ZorinTR kineziyi seviyor +_+
O kineziyle alakalı değil sen her şeyi kinezi zannediyorsun anlaşılan kinezi olmayan şeylerde var saten kinezilerin %50'si kadar yalan.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben yasaklanmadım ne oldu neler oluyor burada? Bir avuç abie bir şeyleri inandırmak zorunda değiliz ister inansınlar ister inanmasınlar haa inanmıyorlarsa saygı duysunlar.

O aduket değil Hadouken + japon çizgi filmi değil dünyaca ünlü bir dövüş oyunu fail üstüne fail atıyorsun burada ve bu tür yorumlarla kendini adam yerine koyuyorsun yazık sana.

Birincisi hadou-ken in nerde atıldığını biliyoruz senden önce biz çok ken,ryu oynadık.
İkincisi sizin gibi insanlar pozitif bilimlerin ülkemizde neden gelişmediğinin anlamama sebep oluyor.Allah aşkına profil resminde bile salak saçma çizgi film olan adam benle tartışmaya girmesin.Sizi oyuna getiriyorlar istediğiniz herşeyi karşılıksız sadece düşünce yoluyla yapma gibi salak saçma şeyleri ülkemize dayıyorlar gençlerin çoğu 20-25 yaşlarında tükenmişlik sendromu yaşıyor.Videolarda gördüğünüz göz değiştirme efektini 10 yaşındaki çocuk bile yapabilir artık.

Vede 16 yaşında ilgi çekmeye çalışıp kendini özel gösterip insanlardan ilgi görmeyi bekleyen dünyadaki çok özel bir insan olduğu kanısını bırak artık, sen sadece yedi milyar insandan birisin ve hiçbir özelliğin yok ve gideceğin 2 karış topraktır.Böyle zıvanaları insan bilimle yapmaya çalışsa çoktan gerçekleşmişti.(BilimcilikYok (Kalıcı Yasaklanma))
Göz rengi değiştirme denen olay kalıcı olarak yapılıyor artık lazerle.

Bu konudaki zırvalıklara gelirsek:
İnsanın beyninin vücudu üzerindeki etkisi çok yüksektir ve bunu dolabın kapalı olduğunu bilmeyen ve donarak ölen denizcide bile görebiliriz.Veya midesi ağrıyan bir insana hap verirler kesin geçirecek derler ve adam mide ağrısını geçtiğini söyler. Ki verdikleri hap boştur.Bu çoğaltılabilir bunun psikolojide bir adı vardı şimdi unuttum.
İnsan öleceği durumlarda kas limitini kaldırır ve kendinden 10 kat daha ağır şeyleri kaldırabilir bunu yapmasının bedeli neredeyse tüm kaslarının iflas etmesidir ama beynini kurtarır ve kaslar tekrar yenilenebilir.Bu kas durumuna koşma zıplama gibi şeylerde etkilidir.Kısaca bu insanın son savunmasıdır.

Ve sana gelirsek son sözüm budur:

İnsanın özelliği burada değil yaptıkları yüzünden ahirette belli olur.İstersen büyük iskender ol.İstersen fakir bir dilenci.Bunu bilerek yaşarsan çok iyi olur.Ufacık bir şaka yüzünden bu kadar sözler söylüyorsan pes diyorum sana.Karşılığınıda alırsın.

Son düzenleme:

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yasaklanmadım ne oldu neler oluyor burada? Bir avuç abie bir şeyleri inandırmak zorunda değiliz ister inansınlar ister inanmasınlar haa inanmıyorlarsa saygı duysunlar.

O aduket değil Hadouken + japon çizgi filmi değil dünyaca ünlü bir dövüş oyunu fail üstüne fail atıyorsun burada ve bu tür yorumlarla kendini adam yerine koyuyorsun yazık sana.
İnanmıyomuş ya öm dekilerden bir şey dersem şok geçirirdi ama sen dışarıya bir şey çıkmayacak dedin.

• Beğen
Reactions: DIO

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O Zaman Göz Rengini Değiştir Narutodakı Gibi Sharingan Yapabılıyonmu Gözüne :D