KingFaction geçmişine minik lekedir www.beyazdc.com

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Karşı suçlama?
Kişinin özel numarasını ve resmini paylaşmıyorum benim ile arasında geçen konuşmayı paylaşıyorum.
Paylaşamazsın arkadaşım mahkemede delil olarak bile kullanamazsın çağrı merkezlerini aradığında sana "Görüşmelerimiz kayıt altında" diye boşuna demiyorlar görüşmeleri kayıt etme hakkın dahi yoktu eğer "görüşmelerimiz kayıt altında" demediysen yandın... Konuya geniş bir inceleme getireceğim.

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paylaşamazsın arkadaşım mahkemede delil olarak bile kullanamazsın çağrı merkezlerini aradığında sana "Görüşmelerimiz kayıt altında" diye boşuna demiyorlar görüşmeleri kayıt etme hakkın dahi yoktu eğer "görüşmelerimiz kayıt altında" demediysen yandın... Konuya geniş bir inceleme getireceğim.
Haberim olmadan hesabımda hazırladığım konuma ve yorumlarıma adıma yalan konuşularak düzenlemeler yapıldığı için bu yorumu kaldırdım.

Son düzenleme:

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu gördüğüm kadarıyla tek yönlü paylaşmışsın yani adam o kadar şunu bunu yaptın demiş bunlar ortada yok bu adam şizofren olmadığına göre bir olaylar dönmüş ve bu konuda bu olaylar yok.

Açıkcası adam ücretsiz bir barındırma hizmeti sunmuş ve 10 ay yani uzun bir süre ben de şuanlık şahsi olarak sunuculara sponsor oluyorum belirli şartlarımı ortaya koyuyorum diyorum ki sunucu şifresi değiştirilmeyecek sebep ? ben bu sunucuyu size faturalandırmadım, bir firma değilim sözleşme imzalamadın illegal bir işlem sonucunda sizin kullandığınızı kanıtlayamam dolayısıyla sürekli bir monitörleme yapıyorum network olsun ekran olsun çünkü faturan yok ödeme yapmadın işlediğin suçların sorumluluğu bana ait bu yüzden adresini numaranı her şeyini alıyorum ekranını sürekli monitörlüyorum ki böyle bir şeyi yakalarsam direk kapatırım yedeklerini falan da unutursun.
Bizden ayrılmak istiyorsanız ayrılabilirsiniz diyorum buna da ekleme yapıyorum geçerli bir sebep belirtmek zorundasınız diyorum.

Açıkcası ben BeyazDC yerinde olsam senin maddi kazancının olduğu bir sunucudan kazancına göre belirli bir ücret talep ederdim reddedersen de yol verirdim "buyur o zaman git kendi makineni al sunucunu aç yedeklerini alman ve sunucu ayarlaman için sana ekstra 3 gün" derdim 3 gün sonra eğer anlaşmazlık devam ediyorsa kapatırdım. Fakat burada paylaşmadığınız kısımlar var adama küfür mü ettiniz ne yaptıysanız artık bu duruma gelmiş.

Olaya olabildiğince objektif yaklaşmalıyız.
Açıkcası ücretsiz sunulan bir hizmet için yaptıklarınızı "bulmuşta bunuyor" gibi bir atasözüyle ifade edebilirim.

Baktın performansın düşük sanallaştırmayla seni low bir pool a attı sen de yedeklerini alır bırakırdın adam sana bu hizmeti sunmak zorunda değil, defalarca "git" demiş 10 ay önce nasıl sunucu açtıysan öyle yapardın.

Olaya empati ile yaklaşmama konusunu bilmiyorum yani bir insanı bu duruma getirmek baya zor. Bu yazdıklarımın çoğunun asıl sebebi de tek taraflı olarak bir konu olmuş tüm her şey açık saçık ortada değil. "Ha bu iyi burayı atayım da rezil olsun" tarzında eklemeler yaptığını görüyorum, düşünüyorum.

Olayın aslını ise şu şekilde geliştiğini düşünüyorum;
Sürekli olarak bir suçlama, kinayeli sözler, laubali konuşmalar, senin sunucun kötü damgasını vurmalar şeklinde geliştiğini dolayısıyla bir kaç gün de seri şekilde tartışmaların olduğu devam ettiğini düşünüyorum sonuç olarak da son bir damlanın bardağı taşırdığını düşünüyorum bu damla da bu kadar lafın üzerinden, tartışmanın üzerinden "yedeklerimi ver" gibi bir şey olabilir o da "10 ay sana ücretsiz hizmet sundum bu kadar bana laf ettin sana 'nah' veririm yedekleri" düşüncesiyle konunun buraya taşındığını düşünüyorum.

Açıkcası pek detaylı geniş bir inceleme olmadı tek solukta hızlı hızlı fazla düşünmediğim bir yorum oldu çünkü eğer detayına inersek burada ben roman yazmak zorunda kalırım ve eğer öyle bir şeye kalkışırsam %98 oranla doğru tespitlerde bulunurum ama 1 saatimi yer şuanki tespitlerime %60 lık bir oran veriyorum. ve böyle de bir açıklama yapmayacağım yani nereden tutsam elimde kalan bir konu konuşmalara bakıyorum adam durduk yere "adanaya gelip ağzına s***m" yazmamıştır olaya tek taraflı bakma yanlısı değilim benim adaletim de budur eğer tam objektiflik bekliyorsan ben de bu objektifliği tarafsızlığı senin konundan bekliyorum. Birileri konuda objektif davranmadıysa bu onun gocunduğu bir şeylerin olduğunu gösterir madem sütten çıkmış ak kaşıksın koy herşeyi ortaya. Mesela bunu siyasetçiler de yapıyor siyasete fazla inmek istemiyorum ama bir parti dokunulmazlıklar kalksın diyor 2 parti buna köpek gibi saldırıyor karşı çıkıyor bunlar da demekki bir şeyden gocunuyor ki kalkmasını istemiyor sen de bir şeylerden gocunduğun için objektif bir konu hazırlamamışsın. Aramana gelecek olursak konunun baştan sona yasal olarak sıkıntıda olmasını geçerek konuşma tarzını aldığın kaydı ve yaptığın kesmeyi bir komplo olarak görüyorum bu adamı bu kadar ne sinirlendirdi ve sen neden bu kadar sakinsin belki bu konuya atmak için böyle bir konuşma yaptın daha öncesinde saniyede 30 küfür saydırıyordun kim bilir.
Biz o dıt dıt sesini duyacağız arayacaksın konuşacaksın o da ilk defa açmış gibi bir muhabbet dönmeye başlayacak en sonda kapatana kadar kaydı kesmeyeceksin işte o zaman ak kara ortaya çıkar.

Bunları kendimi BeyazDC yerine koyarak yazıyorum bunlar benim de başıma gelebilir diyerekten yazıyorum arkadaşın tavrı ne kadar yanlış olsa da eğer bu bir komplo ise bu tarz komplolara hazırlıklı olup ona göre yanıtlar vermeliydi bu da onun düşüncesizliği oluyor. Sen ne kadar kendine dönük bir konu hazırladıysan ben o kadar dışa döndüm ve böyle bir yorum ortaya çıktı.
İyi forumlar.

Ek1; Sponsor arıyorsan/ız bu konuda yardımcı olabilirim ama benden o kadar anlayış beklemeyin ben haksızlık da yapmam karşılıksızda vermem şartlarımı baştan ortaya koyar bunun üzerinden yürürüm. Senin maddi bir gelirinin başlaması ve kaynak gereksinimi artması dolayısıyla da ben de bundan kendi payımı sunucu ücretini geçmeyecek şekilde abartmadan talep ederim.

Ek2; Ek1 deki yazdıklarım gerçektir bu şekilde yaşanan bir olayın üzerine bile bunları yazabilirim bu olayların yaşanmasının da birincil olarak sorumlusunun beyazDC olduğunu önlemini ve gerekeni zamanında yapması gerektiğini uyguladığı politikaların daha farklı şekilde işlemesi gerektiğini belirtirmekten de çekinmem. İş ayrıdır bu olay ayrıdır ikisinin birbirine karıştırılmamalı, şahsi problemler bu tarz çalışmaların önüne geçmemeli, politikaları olumsuz yönde etkilememelidir. Sistem ne ise o işlemelidir. Zamanında alman bir firmanın argesini, satış politikasını vs yöneten 10 yıldır satış departmanı başındaki baş satış yetkilisine çok ağır hakaretler ve küfürler etmeme karşın politikalarında gram sapma olmamıştır bu durumda eğer beyazDC olsaydı kesin hizmetimizi durdurup adanaya "ağzına s***maya" gelirdi. bu durumda yanlıştır ek olarak da buradan beyazDCye eleştirimi sunayım. Eklentilerini yayınlayacak olması ne kadar etik olmasa da sana bunu müstehak görmüş.

Son düzenleme:

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu gördüğüm kadarıyla tek yönlü paylaşmışsın yani adam o kadar şunu bunu yaptın demiş bunlar ortada yok bu adam şizofren olmadığına göre bir olaylar dönmüş ve bu konuda bu olaylar yok.

Açıkcası adam ücretsiz bir barındırma hizmeti sunmuş ve 10 ay yani uzun bir süre ben de şuanlık şahsi olarak sunuculara sponsor oluyorum belirli şartlarımı ortaya koyuyorum diyorum ki sunucu şifresi değiştirilmeyecek sebep ? ben bu sunucuyu size faturalandırmadım, bir şirket değilim sözleşme imzalamadın illegal bir işlem sonucunda sizin kullandığınızı kanıtlayamam dolayısıyla sürekli bir monitörleme yapıyorum network olsun ekran olsun çünkü faturan yok ödeme yapmadın işlediğin suçların sorumluluğu bana ait bu yüzden adresini numaranı her şeyini alıyorum ekranını sürekli monitörlüyorum ki böyle bir şeyi yakalarsam direk kapatırım yedeklerini falan da unutursun.
Bizden ayrılmak istiyorsanız ayrılabilirsiniz diyorum buna da ekleme yapıyorum geçerli bir sebep belirtmek zorundasınız diyorum.

Açıkcası ben BeyazDC yerinde olsam senin maddi kazancının olduğu bir sunucudan kazancına göre belirli bir ücret talep ederdim reddedersen de yol verirdim "buyur o zaman git kendi makineni al sunucunu aç yedeklerini alman ve sunucu ayarlaman için sana ekstra 3 gün" derdim 3 gün sonra eğer anlaşmazlık devam ediyorsa kapatırdım. Fakat burada paylaşmadığınız kısımlar var adama küfür mü ettiniz ne yaptıysanız artık bu duruma gelmiş.

Olaya olabildiğince objektif yaklaşmalıyız.
Açıkcası ücretsiz sunulan bir hizmet için yaptıklarınızı "bulmuşta bunuyor" gibi bir atasözüyle ifade edebilirim.

Baktın performansın düşük sanallaştırmayla seni low bir pool a attı sen de yedeklerini alır bırakırdın adam sana bu hizmeti sunmak zorunda değil, defalarca "git" demiş 10 ay önce nasıl sunucu açtıysan öyle yapardın.

Olaya empati ile yaklaşmama konusunu bilmiyorum yani bir insanı bu duruma getirmek baya zor. Bu yazdıklarımın çoğunun asıl sebebi de tek taraflı olarak bir konu olmuş tüm her şey açık saçık ortada değil. "Ha bu iyi burayı atayım da rezil olsun" tarzında eklemeler yaptığını görüyorum, düşünüyorum.

Olayın aslını ise şu şekilde geliştiğini düşünüyorum;
Sürekli olarak bir suçlama, kinayeli sözler, laubali konuşmalar, senin sunucun kötü damgasını vurmalar şeklinde geliştiğini dolayısıyla bir kaç gün de seri şekilde tartışmaların olduğu devam ettiğini düşünüyorum sonuç olarak da son bir damlanın bardağı taşırdığını düşünüyorum bu damla da bu kadar lafın üzerinden, tartışmanın üzerinden "yedeklerimi ver" gibi bir şey olabilir o da "10 ay sana ücretsiz hizmet sundum bu kadar bana laf ettin sana 'nah' veririm yedekleri" düşüncesiyle konunun buraya taşındığını düşünüyorum.

Açıkcası pek detaylı geniş bir inceleme olmadı tek solukta hızlı hızlı fazla düşünmediğim bir yorum oldu çünkü eğer detayına inersek burada ben roman yazmak zorunda kalırım ve eğer öyle bir şeye kalkışırsam %98 oranla doğru tespitlerde bulunurum ama 1 saatimi yer şuanki tespitlerime %60 lık bir oran veriyorum. ve böyle de bir açıklama yapmayacağım yani nereden tutsam elimde kalan bir konu konuşmalara bakıyorum adam durduk yere "adanaya gelip ağzına s***m" yazmamıştır olaya tek taraflı bakma yanlısı değilim benim adaletim de budur eğer tam objektiflik bekliyorsan ben de bu objektifliği tarafsızlığı senin konundan bekliyorum. Birileri konuda objektif davranmadıysa bu onun gocunduğu bir şeylerin olduğunu gösterir madem sütten çıkmış ak kaşıksın koy herşeyi ortaya. Mesela bunu siyasetçiler de yapıyor siyasete fazla inmek istemiyorum ama bir parti dokunulmazlıklar kalksın diyor 2 parti buna köpek gibi saldırıyor karşı çıkıyor bunlar da demekki bir şeyden gocunuyor ki kalkmasını istemiyor sen de bir şeylerden gocunduğun için objektif bir konu hazırlamamışsın. Aramana gelecek olursak konunun baştan sona yasal olarak sıkıntıda olmasını geçerek konuşma tarzını aldığın kaydı ve yaptığın kesmeyi bir komplo olarak görüyorum bu adamı bu kadar ne sinirlendirdi ve sen neden bu kadar sakinsin belki bu konuya atmak için böyle bir konuşma yaptın daha öncesinde saniyede 30 küfür saydırıyordun kim bilir.
Biz o dıt dıt sesini duyacağız arayacaksın konuşacaksın o da ilk defa açmış gibi bir muhabbet dönmeye başlayacak en sonda kapatana kadar kaydı kesmeyeceksin işte o zaman ak kara ortaya çıkar.

Bunları kendimi BeyazDC yerine koyarak yazıyorum bunlar benim de başıma gelebilir diyerekten yazıyorum arkadaşın tavrı ne kadar yanlış olsa da eğer bu bir komplo ise bu tarz komplolara hazırlıklı olup ona göre yanıtlar vermeliydi bu da onun düşüncesizliği oluyor. Sen ne kadar kendine dönük bir konu hazırladıysan ben o kadar dışa döndüm ve böyle bir yorum ortaya çıktı.
İyi forumlar.
Haberim olmadan hesabımda hazırladığım konuma ve yorumlarıma adıma yalan konuşularak düzenlemeler yapıldığı için bu yorumu kaldırdım.

Son düzenleme:

BeyazDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burada bir ekleme yapmak istiyorum , kimseye kişisel olarak WhatsApp ‘dan yazmıyorum Arif’le aramızdaki bağ müşteri - firma bağı değil abi kardeş bağıdır. Arif burada bunu suistimal ettiği için o kısmı özellikle paylamış. Teamspeak da birbirleriyle “ana avrat “ sövüşen kendisi olduğunu unutmuş.

Bu kadar çirkinleşmeye ve oradaki kelimenin müşteriye edildiğini düşünen arkadaşlar aynı olayın kendilerine yapıldığını düşünsün.

Ayrıca PlantiumTR doğru bir tespitte bulunmuş. Bu çocuğun sorunu alttan alta iğnelemekten geçtiği için artık başımdan savamadım. Karşılıklı saygıyı hak ettiğini düşünmediğim için söyledim peşine de aradım onu da ses kaydına dökmüş.

Sorun yok kişisel verilerimi ve sesimi kaydettiği için pazartesi avukatımla görüşecek zaten / işin güzel tarafı 18 yaşını doldurmuş olması bu güzel bir haber.

Sevgiler

Burada bir ekleme yapmak istiyorum , kimseye kişisel olarak WhatsApp ‘dan yazmıyorum Arif’le aramızdaki bağ müşteri - firma bağı değil abi kardeş bağıdır. Arif burada bunu suistimal ettiği için o kısmı özellikle paylamış. Teamspeak da birbirleriyle “ana avrat “ sövüşen kendisi olduğunu unutmuş.

Bu kadar çirkinleşmeye ve oradaki kelimenin müşteriye edildiğini düşünen arkadaşlar aynı olayın kendilerine yapıldığını düşünsün.

Ayrıca PlantiumTR doğru bir tespitte bulunmuş. Bu çocuğun sorunu alttan alta iğnelemekten geçtiği için artık başımdan savamadım. Karşılıklı saygıyı hak ettiğini düşünmediğim için söyledim peşine de aradım onu da ses kaydına dökmüş.

Sorun yok kişisel verilerimi ve sesimi kaydettiği için pazartesi avukatımla görüşecek zaten / işin güzel tarafı 18 yaşını doldurmuş olması bu güzel bir haber.

Sevgiler

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Son düzenleme:

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu açan ArifErdoğan adlı şahıs 2014-2016 yılları içerisinde açtığım Hobbit Craft serverine yaklaşıp 2-3 ay aralıksız crash atıp sunucuma maddi manevi her türlü zararı vermiş bir kişiliktir. Bize yaptıkları şimdi kendisinden çıkıyor. Yaptıklarını çekiyorsun Arif...

BeyazDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyilik adı altında yapılınca tüm bunlar böyle olabiliyor sonu.. Ben tüm bunları uyarı ve ihbar amaçlı paylaştım.

İyilik adı altında yapılınca tüm bunlar böyle olabiliyor sonu.. Ben tüm bunları uyarı ve ihbar amaçlı paylaştım.

Vergisiz iş yapan sensin, beni dolandıran sensin üstüne birde küfürler istersen biraz düşün?
Beni kopardın koparacağın kadar birde bu tarz gereksiz savunmalarla olayı saptırmaya çalışyorsun az önce 3GB uygun fiyata bir sunucu kiraladım senin vermiş olduğun sunucunun katıyla daha iyi performansını veriyor bu sunucu. Artık linux üzerinde nasıl bir sanallaştırma gerçekleştirmişsen bu noktaya kadar gelmiş durumda.

Diğer söylediklerini kendin oku fakat vergi vermediğimi söyleyemezsin :) vergi levham ve şirket açılışım var ki iyi bilirsin 3pay gibi firmalar vergi numarası şirket hesabı olmadan işlem yapamıyor.

Kendin söyle kendin işit ne söyleyeyim.. merak etme konuyla yakından ilgilenilecek.

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@ArifErdoganK bu arada 16 yaşındaki bir çocuğun hukuki bilgisine güvenerek iş yapmamanı tavsiye ederim. Hukukta süreç onun sana küfür edip senin karşılık vermen şeklinde işlemez senin ona küfür edip etmemenle ilgilenir eğer o da küfür ettiyse ayrı bir dava açarsın. Vergi levhası olup olmadığı da bu durumda önemli değil o zaman maliyeyi ara şikayet et mahkeme onunla ilgilenmiyor. Dolandırdı da diyemezsin vergi levhası olmadan sattı da diyemezsin ki sana ücretsiz sağlamış. Konuşmaları da delil olarak kullanamazsın sadece elinde whatsapp konuşmaları var, sesli izinsiz kayıt altına aldığın konuşmaları mahkeme delil olarak kabul etmez, ibraz edersen de dava dosyasına ek olarak izinsiz kayıt aldığının somut delili olur.. BeyazDC şu an %86 oranla daha baskın durumda (ses kaydı alman, özel hayatın gizliliği, marka adına hakaret - karalama, iftira, bunları da yayma suçundan her biri ayrı ayrı katlanır) senin %14 baskınlığın da fiile geçmemiş tehtid, küfür ya da hakaretten olabilir.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vergi levhası yok diye dalaşan ' ArifErdoğanK 'vergi levhasız server içinde VIP satıyor ahahahaha :D

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vergi levhası yok diye dalaşan ' ArifErdoğanK 'vergi levhasız server içinde VIP satıyor ahahahaha :D
Senin ve agelirin bu kadar tavır almasını normal karşılıyorum. Zamanında benim sunucuma saldırı ve reklam yaptınız. Karşılığını aldığınızda elinizden bir şey gelmediğinde suçlu ben oldum. Senin zihniyetindeki kişiler ile muhattap olmuyorum.

Hesabımdaki paraya ve 4 yıllık emeğim olan sunucuya elkoyduğu oyuncularımın ve benim hakkıma girdiği yetmiyormuş gibi ben hak arayışına girdiğimde toplumu bunun gibiler için bilgilendirmek istediğimde dava edilecek ve suçlu kişi ben oluyorum. :)

Burada özenli ve titiz bir konu hazırladım yaşadıklarıma dair, 2 kişiden başka arka çıkan savunan olmadı. Bilirsin forum üyelerini nerede hak arayan varsa haksızı haklı çıkartarak hak arayanı ezmeye çalışırlar.

Sunucumun reklamını 2015 yılından itibaren bu tarz forum sayfalarından uzak tutuyorum. Bu tarz forumlardan gelecek olan üyeler sunucunun kalitesini düşürdükleri gibi düzenide bozacaklarını biliyorum.

Kişinin haberi olmadan konuşmalarımızı paylaşmam ve ses kaydını almam yasal bir suç olduğunun farkındayım. Ben bunu sadece ihbar ve uyarı amaçlı yaptım ben oldum siz olmayın adına. Beni istediği kuruma şikayet edebilir. Kendisinin haksız çıkacağını biliyorum ve herşeyin iyilik adı altında yapıldığını kanıtlamış oldu.

Son düzenleme:

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Konuyu baştan sona güzelce okudum. Şimdi BeyazDC Tarafından bakacak olursak, birine destek veriyorsunuz, yorumunda yazdığı gibi mause vs. gönderiyorsunuz. ( Tost Makinası ) bilgisayar anlamında mı dedi bilemem ama doğruysa bilgisayar yolluyorsunuz. Daha sonrasında arkadaş birşeyleri ileri götürmek yerine sürekli şikayette bulunup host şirketinin satışlarına ve destek vereceği süreyi işgal ediyor. Ben şahsen sizin yerinizde olsam ( BeyazDC ) elimde imkan olsaydı ve bu işlerle uğraşacak vakit bulsaydım. Forum Gamer bunları kaydetmek zorunda size vermezler fakat karşı dava açıp özel hayatın gizliliği ve bir işletmenin satışlarına engel olma olarak karşı dava açardım açıkcası.
Şimdi ise alıcı tarafından bakıyorum. Şimdi güzel kardeşim, sen bir sunucu yönetiyorsun. Sunucun güzel gidiyor. Sorunların olacaksa burada binlerce forum birsürü güzel ve bilgili insanların toplandığı sunucular var. Ego kasmak yerine ( o anlamda demiyorum ) beta craft vs. bunun gibi sunuculara girip kardeşim bana yardım edermisin diyip bilgi almak çok da zor bir olay olmasa gerek. Unutma hocam, emeksiz yemek kazanamazsın. Biraz uğraşıp Alın teri dökmek zorundasın. Bununla beraber arkadaş zaten 10 aydır senden bir ücret almıyor, senin VİP satışlarından gelen paraların üstüne para vermen bile istenebilir bu durumda. Sorarım sana sunucu açtığın süre zarfı boyunca BeyazDC sunucu hostingine ne kazandırdın? Bu yönden düşünüp host şirketinin haklı olduğunu söylemek zorundayım sana.
İkiniz içinde şunu belirtmek isterim. Host şirketinin açılışı içinde para/emek verildi, sunucu kurulumu içinde belli bir emek verildi. Gelin düzgünce anlaşıp arkadaşın yedeklerini verin bu meseleyi kapatın. Aksi halde dünya gelip geçici, emeğin hakkını ödeyemezsiniz.
Atomy arkadaşımın, bal kardeşimin dediklerine gelecek olursak (@Atomy ) Hocamızın ekip bulamyıp çalışmaya başlayamadığı için sponsorluğu iptal etmeniz hiç hoş olmamış. Bunu şöyle düşünmeniz daha doğru olabilirdi ; Şirket kurdunuz, reklam yaptınız. Ben geldim sipariş verdim. Sizin cevabınız Hocam paranızı aldık fakat şuanda teknik ekibimiz hazır değil, hazır olduğunda vereceğiz. gibi bir şey olmuş. ( Burada paranızı aldığınızı kastetmedim, bir çeşit örneklendirme yaptım ) Bunu göz önünde alarak sponsor olursanız daha güzel olurdu Host şirketinin sahibi.
İyi akşamlar dilerim.
Önemli bir bilgi = Benim bildiğim kadarıyla, bir hocamızın yalancısıyım bende. Bu gibi durumlarda sizin şuanda bizle paylaştığınız veriler kanıt olarak kabul edilmiyor. Hakim muhtemelen size süre zarfı vericek ve sizin mahkeme izniyle kanıt toplamanız gerekicek. Bu durumda BeyazDC'nin de bir şey konuşmayacağını varsayarsak ve karşı dava açtığında siz gümbürtüye gitmiş olacaksınız. Bence adli olayları yakından takip edin.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin ve agelirin bu kadar tavır almasını normal karşılıyorum. Zamanında benim sunucuma saldırı ve reklam yaptınız. Karşılığını aldığınızda elinizden bir şey gelmediğinde suçlu ben oldum. Senin zihniyetindeki kişiler ile muhattap olmuyorum.

Hesabımdaki paraya ve 4 yıllık emeğim olan sunucuya el koyduğu oyuncularımın ve benim hakkıma girdiği yetmiyormuş gibi ben hak arayışına girdiğimde toplumu bunun gibiler için bilgilendirmek istediğimde dava edilecek ve suçlu kişi ben oluyorum. :)

Burada özenli ve titiz bir konu hazırladım yaşadıklarıma dair, 2 kişiden başka arka çıkan savunan olmadı. Bilirsin forum üyelerini nerede hak arayan varsa haksızı haklı çıkartarak hak arayanı ezmeye çalışırlar.

Sunucumun reklamını 2015 yılından itibaren bu tarz forum sayfalarından uzak tutuyorum. Bu tarz forumlardan gelecek olan üyeler sunucunun kalitesini düşürdükleri gibi düzenide bozacaklarını biliyorum.

Kişinin haberi olmadan konuşmalarımızı paylaşmam ve ses kaydını almam yasal bir suç olduğunun farkındayım. Ben bunu sadece ihbar ve uyarı amaçlı yaptım ben oldum siz olmayın adına. Beni istediği kuruma şikayet edebilir. Kendisinin haksız çıkacağını biliyorum ve herşeyin iyilik adı altında yapıldığını kanıtlamış oldu.
Yalana bakar mısınız :D Ben 500.000 abonelik kanala para ile reklam veren bir kişiyim. Senin 25-30 kişilik sunucuna girip reklam mı yaptıracağım? Sunucumuza girip server IP yazıp ardından ' bu server kapanıyor king faction gelin ' diyip crash atan sen din. Ardından skype ve facebook ta artis artis konuşup tehtidler savurup crash çözümü çıktıktan sonra ortadan kaybolan sensin :D Herkes yaptığını bulur :)