KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

Nageshi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rezil sunucu. QuestTurk server iconunu çalip üstüne paintle kingturk yazmişşiniz

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Server cidden gereksiz verilen parayas yazık vip alanlarada hayret ediyorum (1 sunucuda hiç vip goremedim yok demiyorum) ayrıca duzeltilmesi gereken birçok hata var bukkit me bile açıkken geleceğiniz pek parlak değil ki sunuda soyliyeyim bu server 8gb ola bilir fakat madem 8gb birde ss atarmısn (inanmıyorum değilde pek güven vermiyor) bu server [Sponsor] tagınıda haketmiyor ama ilahi adelet parayı veren düdüğü çalar.

İyi Günler.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Parayı veren düdüğü çalar sözünü en iyi bu konu anlatmış . Cidden aşırı gereksiz ve kötü bir sunucu ben olsam bildirim atmaya utanırım sunucu yönetimi olarak .

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne güldüm be gerçek server sahipleri şu bebeler yüzünden bırakınca bu işleri ne hale gelmiş yazık onlara destek verip asıl server sahiplerini kaybettiren oyunculara teşekkürler artık bundan sonra plugini legendden almıs uyumuzsuz sunucularda başarılar

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böylesine kalitesiz sunucular yüzünden Minecraft dünyası bir çöküş içinde :(

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ciddiyim öyle yapıyolar server sahibinin adı furkan çağrıya bugra diye bir arkadşını ekleyip diyorki
- hazır mısın bugra 1, 2 , 3 *** kod**kla**rm diyorlar sesleride ince bi şekilde fena komik oluyor :D sonrada tehdit etti beni ip'in elimde pcni çökertcem diye :D
önce bize söven kimdi istersen ses kayıtlarıı yayınlıym benim oyuncularım serverime bayılyo lapis sevmeyenler bu sw yi sevmiyo sonra hile açıyosunuz banlanıyosunuz bi yerleriniz bu foruma bir şey nyazmya yiiyo inanmayan serveriem gelip bakabilir eğer server berbat olsaydı ben günde 40 TL lik vip satamazdım ![DOUBLEPOST=1407427392,1407427337][/DOUBLEPOST]
Rezil sunucu. QuestTurk server iconunu çalip üstüne paintle kingturk yazmişşiniz
questürk 1 aylık sunucu bu server 1 senelik bir daha konuşsana

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Girdim oynadım ilk yarım saatte üstümü doldurcak kadar maden ve blok topladım. Nasıl mı? eventten işte sadece bunu söylüyorum dahasını kendi gözlerinizle girip görebilirsiniz. Bazı resimlerin ss si mevcuttur.

mesat

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
serverinizi beğendim yasınız kucuk olsa bile boyle guzel bir server açmıssınız sizelri tebrik ediyorum