Kişilik Zıttınızı Oluşturun!

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ozaman php ?
c++ için // komutu
// yanındaki yazıları algılama. mesela
hiçbişey bilmiyorum gördüğüm kadarıyla yazıcam
void_keke
{
! frmmain->check->chedked then " //diyor ki frmmain'deki check adlı Checkbox tikli değilse "
ShowMessage "Hello world"
}

dp: bildigim kadarıyla yazdım %999 yanlış :D:D borland c++ yüklemiştim bi ara oradan hatırladıgım kadarıyla :D
Türkçe katilliği... TERK
Yazılım dili katilliği... TERK
İngilizce katilliği... TERK

Ayrıca etiketler... TERK

"Dipnot" yazma yeteneği... TERK
Yüzde hesaplama yeteneği... TERK

Tamam öldürme plz :'([DOUBLEPOST=1427853924,1427853796][/DOUBLEPOST]Dünyadaki en eğlenceli insanımdır. Hep mutlu ve neşeliyimdir. Güzel bir insanımdır. Sevecen aşırı datlu biriyimdir. Bazen dayak yerim. Babam beni kırbaçla dövüyo. Hentaü için ölürüm. Minecraft oynamam. Hayatımda hiç yürümedim... // Uyku bende kafa yaptı :'(

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vegeta hayranı (Broly hayranıyım ve aslında Vegeta'yı hiç sevmem), sümük yiyen, sarı saçlı, mavi gözlü ama bol sivilceli, maçta ayakları birbirine dolanıp rezil olan, yumuşak yürekli, duygusal, minecraft kod yazarı olan ama diğer oyunlardan hiç anlamayan (nss5, smbx gibi oyunlar) ve derslerde okul sonuncusu olabilecek kadar başarısız birisi.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
O benim her şeyim evet ama çok eşliliği destekliyorum :(
Birden çok eşim olabilir :(
Niye Akeno'yu, Asia'yı, Sora'yı, Shiro'yu, Ikaros'u, Nemf'i, Steph'i, Julie'yi, Kurumi'yi, Tohka'yı, Touka'yı, Miyuki'yi, Mio'yu, Maria'yı, Akiko'yu, Riko'yu, Ako'yu, Mashiro'yu, Lisara'yı, Lilith'i, Levi'yi, Levy'i seviyorum sanıyorsun :(
(tabi daha fazlası)
Her şeyin oysa konuşmamalısın* :( Bu arada Touka date a live'den mi* .-.
Edit*: Tokyo Ghoul'muş* CAHAL BEN <3

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ozaman php ?
c++ için // komutu
// yanındaki yazıları algılama. mesela
hiçbişey bilmiyorum gördüğüm kadarıyla yazıcam
void_keke
{
! frmmain->check->chedked then " //diyor ki frmmain'deki check adlı Checkbox tikli değilse "
ShowMessage "Hello world"
}

dp: bildigim kadarıyla yazdım %999 yanlış :D:D borland c++ yüklemiştim bi ara oradan hatırladıgım kadarıyla :D
%9999 yanlış :(
Eğer win32de çalışıyorsan böyle oluyor en basitinden :(
Kod:
void keke()
{
    if (CheckRadioButton(vnhWnd, Daha fazla parametre*) == TRUE)
    {
        MessageBox(vnhWnd,
            L"Hello World",
            L"Başlık*",
            NULL);
    }
]

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Herkesin çok sevdiği, hentaü'den nefret edern, her gün saatlerce dersine çalışan tatlı bir kız. *Erkeğim ya onun tersi, çaktın? Gülsenize!*
Aynı zamanda sapıklıklardan hoşlanmaz, arkadaşlarını kendinden daha çok umursar, her iyiliğine karşılık bulabilecek moe tipli gösterip vermeyen bir....*Atlıyoruz*
Kısaca benim tersim işte :p

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayatı animedir ******yi çok sever, aşırı abazadır sürüngenleri sevmez

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aşırı uzun boylu..gereksiz derecede çok konuşan..popüler medyayı yakından takip eden, genelde yabancı diziler izleyen..*ay çok banal* gibi saçma sapan tezekten kelimeler kullanan,karşı cinse yalakalık..öğretmenlere insanlara yalakalık yapan,aptal saptal espriler ile insanları güldürmeye çalışan,şebeklik yapan,ailem bana bakar çalışmama gerek yok düşüncesine sahip,en büyük hayali Amerika'da yaşamak olan..sevimsiz saçma sapan bir insan

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşırı kısa aşırı kilolu çok az konuşan kitap okumayan çok sosyal biri :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hadi ayrıntılı bir tane yazalim.
Konuskan, sakin, cok mutlu, kendi ile barisik, sosyal, cocuksu, arkadaşları tarafından cok sevilen, herkes için her seyi yapan saf bir tip. Kizlar onun pesinde, herkes onunla konusmak ister... dersleri kotudur. Okulda sözü geçer. Sevgililerini eskitmeyi sevmez.
Genellikle farkli kisiliklere sahip olan insanlari garipser ve dislar. Kibirlidir. Biraz da sadisttir. Tek cinsiyetler erkek ve kadin sanir. Digerlerini de kucumser, dislar, nefrete bogar, aşırı irkcilik yapar.
Yani farkindaligi 0 olan cani bir Ormancı Çocuğudur.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende yazayım bakalım.
Çok konusan sürekli gülen kahkaha atan çok salak olmasada çokda akıllı olmayan çabuk arkadas edinen kızları sevmeyen arkadaşlarını önemsemeyen Rias Gremory ' i sevmeyen Akeno ' yu sevmeyen ozellikle anime sevmeyen birsey hakkında kafasini yormayan az düsünen çabuk baglanmayan kıskanmayan oppai sevmeyen hafif kilolu kısa boylu güçsüz sürekli dövülen sevgilisi olan sarışın mavi gözlü birisi olurdu herhalde .
Anlaşma kısmında ise Rias ' i ve Akeno ' yu sevmeyen birisi ile anlasmam zaten zor ^.^

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Bürn’ün oyununa kanmayın egonuzdan besleniyor