Kodzer.games Aktif ! +50 Oyun | 6 Lokasyon | TS3 Hediye!

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
tasarım açısından oldukça güzel bir hosting ama deneme fırsatım olmadı bir de website tasarım ücretleri birazcık pahalı değil mi ?

MertMc07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Sunucumu Burdan Aldım On Numara Destek Ve Kalite Var Tavsiyemdir beyler, cebiniz yanmıyor... :) Yetkilileriyle neredeyse abi kardeş gibiyim öyle bi destek var bilişimde.

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha denemedim ancak aramızda bir görüşme geçmişti sponsorluk bakımından. Sponsurluğu aktif olup belirli bir kapasiteye sahip sunucuya vermeleri garibime kaçmıştı. Burdaki olayı anımsattı bana:

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha denemedim ancak aramızda bir görüşme geçmişti sponsorluk bakımından. Sponsurluğu aktif olup belirli bir kapasiteye sahip sunucuya vermeleri garibime kaçmıştı. Burdaki olayı anımsattı bana:

Sponsor demek hazır olan bir projeyi beğenip o projeye destek olmak demek. Hazır olmayan ve belirli bir kapasiteye ulaşmayan bir sunucuya sponsor olduğumuzda bizim için bir yararı olmuyor. Umarım anlatabilmişimdir :)

CroidNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılı Bir Hosting , Başarılarınızın Devamını Bekleriz.
Benim Tek anlayamadığım bir şey , 4 çekirdek neden değil ? ;
2x Intel Xeon X5650-X5670 1-CORE 2GB 40GB SAS(RAID) Limitlendirilmemiş ₺34.99
Bu Fiyata 1 çekirdek biraz az gibi?
İyi Forumlar
Halovie

Son düzenleme:

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hazırlamış olduğum sunucum kodzer güvencesinde, yeni işlemciler 'upgrade' edilecek ve upgrade edilenen kadar süre verilecek. Teşekkürler kodzer, tavsiye ediyorum.
6 GB, SSD'li Türkiye lokasyon sunucum mevcut; ping ve internetin hız oranları gayet iyi. Sunucu performansı da çok iyi, test edilmiştir. İsteyen kişi gelip, test edebilir :) Tekrar tekrar tavsiye ediyorum.
Teşekkür ederiz, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Benim Tek anlayamadığım bir şey , 4 çekirdek neden değil ? ;
2x Intel Xeon X5650-X5670 1-CORE 2GB 40GB SAS(RAID) Limitlendirilmemiş ₺34.99
Bu Fiyata 1 çekirdek biraz az gibi?
İyi Forumlar
Halovie

Kullandığımız işlemciler zaten tek çekirdek versek bile kendini performans açısından gayet güzel gösteriyor. 2*x5675 yaklaşık olarak 5,86 GHz yani size fazlalıkla yetecektir :)

CroidNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

İyi Forumlar
Halovie
Teşekkür ederiz, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Kullandığımız işlemciler zaten tek çekirdek versek bile kendini performans açısından gayet güzel gösteriyor. 2*x5675 yaklaşık olarak 5,86 GHz yani size fazlalıkla yetecektir :)
hâ tamam pardon ben 1 çekirdek görünce çok düşük bir ghz olur sanıyordum teşekkürler.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Görselde FTP verdiğin için sağol pkadpqkdqflqğföqvşwöqföqfwqföwidşwiqfşwq

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görselde FTP verdiğin için sağol pkadpqkdqflqğföqvşwöqföqfwqföwidşwiqfşwq
Merhaba,

Tam olarak hangi görseli kastettiğinizi algılayamadık. Ancak eğer müşterimizin paylaştığı ftp görselinden bahsediyorsanız class iplere sahip olduğumuz için düzenli olarak toplu bulunulan sunucuların ip lerini değiştiriyoruz. Kullanıcılarımıza da tamamen ücretsiz subdomain verdiğimiz için kimse bu değişikliklerden etkilenmiyor. Hem güvenlikleri sağlanmış hem de bu şekilde açığa çıkan bilgilerin üzeri örtülmüş oluyor. Zaten belirtilen ip ve portu sorguladığınızda veya ping attığınızda aktif olmadığını göreceksiniz :)

İyi günler.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Tam olarak hangi görseli kastettiğinizi algılayamadık. Ancak eğer müşterimizin paylaştığı ftp görselinden bahsediyorsanız class iplere sahip olduğumuz için düzenli olarak toplu bulunulan sunucuların ip lerini değiştiriyoruz. Kullanıcılarımıza da tamamen ücretsiz subdomain verdiğimiz için kimse bu değişikliklerden etkilenmiyor. Hem güvenlikleri sağlanmış hem de bu şekilde açığa çıkan bilgilerin üzeri örtülmüş oluyor. Zaten belirtilen ip ve portu sorguladığınızda veya ping attığınızda aktif olmadığını göreceksiniz :)

İyi günler.
Sizi gerçekten tebrik ediyorum güvenlik üst düzey
Ama üyelerin değil sizin kendi spoiler ınızın içinceki mesajın FTP sini demiştim

Ve ilgili birisiniz anladığım kadarıyla Sunucu açarsam sizden açarım Bir sorun çıkmaz inş
Sponsor bulursam açarım tabi :adex: :D :)

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizi gerçekten tebrik ediyorum güvenlik üst düzey
Ama üyelerin değil sizin kendi spoiler ınızın içinceki mesajın FTP sini demiştim

Ve ilgili birisiniz anladığım kadarıyla Sunucu açarsam sizden açarım Bir sorun çıkmaz inş
Sponsor bulursam açarım tabi :adex: :D :)

Merhaba,

Tüm şifreler, ipler düzenli olarak değişiyor ayrıca ek güvenlik önlemleri alınıyor. Bu konuda müşterilerimiz hiç merak etmesin :) Sizi de ne zaman isterseniz bekleriz.

İyi günler.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Tüm şifreler, ipler düzenli olarak değişiyor ayrıca ek güvenlik önlemleri alınıyor. Bu konuda müşterilerimiz hiç merak etmesin :) Sizi de ne zaman isterseniz bekleriz.

İyi günler.

Kaç tane Müşteriniz var şuanda ??

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç tane Müşteriniz var şuanda ??

Merhaba,

Bu tarz bilgileri vermiyoruz ancak +50 yalnızca slotlu mc sunucusu bulunuyor. Ayrıca bu şekilde whatsappta konuşur gibi burada konuşmak yanlış anlaşılabilir. Konudaki mesaj sayısını arttırmak amaçlı yapıldığı sanılabilir. Bu şekildeki özel sorularınızı öm, sitemizdeki canlı destek veya skype adresimiz özerinden sorabilirsiniz.

İyi günler dileriz.