• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

Kono Subarashii Sekai Ni Shukufuku Wo! Animesi

UcanPatates26

Düşmanın en büyük hilesi dostluğudur.
Mesajlar
177
Beğeniler
92
Puanları
480
Minecraft
PentaBerkay
#1
Merhaba dostlar!
Bugün Konosuba yani Kono Subarashii Sekai Ni Shukufuku Wo animesi hakkında konuşucağız.Altta spoiler yeri var çünkü animeyi anlatıyorum.Açmadan önce 2 kez düşünün
kONOSUBA.jpg

Kazuma:
Kendisi başrol karakteridir.Satou Kazuma oyun delisi bir karakterdir.Çapkın ve akıllı biridir.Partinin stratejilerinin tamamını neredeyse o koyar.Çal,Gizlenme ve Ön Görüş yeteneğine sahiptir.(Bunların ne olduğunu merak ediyorsanız hikayede görüceksiniz.Rolü Maceracıdır

asdasd.jpg

Aqua
Aqua
kibirli bir tanrıçadır.Şapşal biridir.Sürekli Kazuma'dan para veya yardım ister.Yapıştımı bırakmaz.Doğanın Güzelliği,Arıtma,Sel ve Ölümsüz Dönüşümü yeteneğine sahiptir. Axis Mezhebesindendir ve Tanrıça Eris den nefret eder!
Megumin
Megumin bir kızıl iblistir.Patlama büyüsüne hükmeden Ark Büyücüdür.Yonca tarafından Kafadan Kontak Kız olarak bilinir.Benim favori karakterimdir.Kafadan Kontak ve Korkutucu bir kişiliğe sahiptir.Yeteneği sadece Patlama Büyüsüdür.Patlama Büyüsüne aşıktır.
darkness.jpg

Lalatina Darkness Dustiness
Darkness kendisine Lalatina denmesinden nefret eder.Güçlü Değişik Arzuları olan biridir.Mücadelecidir ve kılıcıyla hiçbir hedefi tutturamaz.Bu yüzden saldırıda pek rol almaz.Dayanaklıdır.Varlıklı bir ailenin çocuğudur Eris Mezhebesindendir.
Karakterleri bitirdiğimize göre şimdi Hikaye ile bitirelim.
Satou Kazuma oyun bağımlısıdır.Tüm gününü evde geçirir.Bir gün çok sevdiği oyunun Limited Editon versiyonunu almaya giderken bir kız görür.Kıza bir traktör çarpmak üzereyken Kazuma kızı kurtarır ama kendisi ölür.Ölünce Tanrıça Aqua tarafından karşılanır."Öldün ve Paralel Dünya'da yeniden doğacaksın." Sözüyle Kazuma ile konuşmaya başlar.Daha sonra Kazuma'ya ölüş sebebini açıklar.Kazuma'nın ölüş sebebi şoktur Aqua Kazuma ile alay eder ve hunharcasına güler.Kazuma'ya paralel dünya'ya götürecek bir güç seç der ve önüne güçler sunar.Kazuma'da seni paralel dünya'ya götürücem der.Aqua'nın artisliği sona erer ve çıldırmaya başlar.Melek onları almaya gelir ve Aqua ile Kazuma'yı paralel dünya'ya Şeytan Kral'ı yenmeye gönderir.Aqua çıldırır ve Şeytan Kral'ı yenmesi gerekir.Kazuma ile Aqua bir loncaya katılır.Lonca da bir parti kurarlar.Parti'ye alım yaparlar ve kimse gelmez.Taa ki Büyücü Megumin gelene kadar.Ondan sonra Aqua ile Kazuma sınıflarını seçerler.Kazuma Maceracı'dır.Aqua ise BaşRahip.Megumin'in yeteneği büyük bir patlama büyüsü yapmasıdır.Fakat Megumin Kazuma ve Aqua dan 3 Yaş küçüktür.Sonra Darkness gelir ve uzun parti isteklerinden sonra partiye alınır.Sonrasını izlemesi size kalmış.
 

Ekli dosyalar

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
Mesajlar
451
Beğeniler
796
Puanları
860
Steam
keima__
Minecraft
Kovalski
#4

TReaperTR

MC.TRGamer.Net
Sponsor
Mesajlar
374
Beğeniler
255
Puanları
1,180
Steam
TReaperTR-ReapeR
Minecraft
TReaperTR
#5
Mesajlar
513
Beğeniler
977
Puanları
1,530
Minecraft
MusaaMC
#14
Animeleri izlemiyorum. Konu başlığında ve anlatımında "Kono Subarashii Sekai Ni Shukufuku Wo!" yazısını okumadan geçtim. Biliyorum çoğu kişi okumadan geçti. Daha kısa isimlilerden başlasaydın keşke :(