Kono Subarashii Sekai Ni Shukufuku Wo! Animesi

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlar!
Bugün Konosuba yani Kono Subarashii Sekai Ni Shukufuku Wo animesi hakkında konuşucağız.Altta spoiler yeri var çünkü animeyi anlatıyorum.Açmadan önce 2 kez düşünün
kONOSUBA.jpg

Kazuma:
Kendisi başrol karakteridir.Satou Kazuma oyun delisi bir karakterdir.Çapkın ve akıllı biridir.Partinin stratejilerinin tamamını neredeyse o koyar.Çal,Gizlenme ve Ön Görüş yeteneğine sahiptir.(Bunların ne olduğunu merak ediyorsanız hikayede görüceksiniz.Rolü Maceracıdır

asdasd.jpg

Aqua
Aqua
kibirli bir tanrıçadır.Şapşal biridir.Sürekli Kazuma'dan para veya yardım ister.Yapıştımı bırakmaz.Doğanın Güzelliği,Arıtma,Sel ve Ölümsüz Dönüşümü yeteneğine sahiptir. Axis Mezhebesindendir ve Tanrıça Eris den nefret eder!
Megumin
Megumin bir kızıl iblistir.Patlama büyüsüne hükmeden Ark Büyücüdür.Yonca tarafından Kafadan Kontak Kız olarak bilinir.Benim favori karakterimdir.Kafadan Kontak ve Korkutucu bir kişiliğe sahiptir.Yeteneği sadece Patlama Büyüsüdür.Patlama Büyüsüne aşıktır.
darkness.jpg

Lalatina Darkness Dustiness
Darkness kendisine Lalatina denmesinden nefret eder.Güçlü Değişik Arzuları olan biridir.Mücadelecidir ve kılıcıyla hiçbir hedefi tutturamaz.Bu yüzden saldırıda pek rol almaz.Dayanaklıdır.Varlıklı bir ailenin çocuğudur Eris Mezhebesindendir.
Karakterleri bitirdiğimize göre şimdi Hikaye ile bitirelim.
Satou Kazuma oyun bağımlısıdır.Tüm gününü evde geçirir.Bir gün çok sevdiği oyunun Limited Editon versiyonunu almaya giderken bir kız görür.Kıza bir traktör çarpmak üzereyken Kazuma kızı kurtarır ama kendisi ölür.Ölünce Tanrıça Aqua tarafından karşılanır."Öldün ve Paralel Dünya'da yeniden doğacaksın." Sözüyle Kazuma ile konuşmaya başlar.Daha sonra Kazuma'ya ölüş sebebini açıklar.Kazuma'nın ölüş sebebi şoktur Aqua Kazuma ile alay eder ve hunharcasına güler.Kazuma'ya paralel dünya'ya götürecek bir güç seç der ve önüne güçler sunar.Kazuma'da seni paralel dünya'ya götürücem der.Aqua'nın artisliği sona erer ve çıldırmaya başlar.Melek onları almaya gelir ve Aqua ile Kazuma'yı paralel dünya'ya Şeytan Kral'ı yenmeye gönderir.Aqua çıldırır ve Şeytan Kral'ı yenmesi gerekir.Kazuma ile Aqua bir loncaya katılır.Lonca da bir parti kurarlar.Parti'ye alım yaparlar ve kimse gelmez.Taa ki Büyücü Megumin gelene kadar.Ondan sonra Aqua ile Kazuma sınıflarını seçerler.Kazuma Maceracı'dır.Aqua ise BaşRahip.Megumin'in yeteneği büyük bir patlama büyüsü yapmasıdır.Fakat Megumin Kazuma ve Aqua dan 3 Yaş küçüktür.Sonra Darkness gelir ve uzun parti isteklerinden sonra partiye alınır.Sonrasını izlemesi size kalmış.

Ekli dosyalar

• asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    8.9 KB · Görüntüleme: 399
  • asd.jpg
    asd.jpg
    7.5 KB · Görüntüleme: 309

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Komedi türünün önde gelen animelerindendir. birçok yeri beni güldürmeyi başardı. Gülmek istiyorsanız açın izleyin.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
spoiler içine aldıkların konuyu okumayı zorlaştırıyor

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Animeleri izlemiyorum. Konu başlığında ve anlatımında "Kono Subarashii Sekai Ni Shukufuku Wo!" yazısını okumadan geçtim. Biliyorum çoğu kişi okumadan geçti. Daha kısa isimlilerden başlasaydın keşke :(

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Naruto,Bleach,DxDHighSCHOOL bitti :D