Konrul's Nest Yetkili Alımları - Yalnızca Rehberlerimiz Eksik! :) +Builder

ErdemNldemir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*İsim: Erdem
Soyisim: Naldemir
*Tecrübe: 8 yıldır minecraft sektöründeyim ve 3 adet sunucu sahipliği ve birçok yetki alanlarında çalıştım.
*Neden siz: Çalışma odaklı,güvenilir,eglenceli ve işimi severek yapan biriyim en önemlisi katkı sağlayacagıma inanıyorum sizlere.
Eklemek istedikleriniz: Faydamın dokunacağına eminim her türlü konuda webmaster,pluginer,java, moderatör builder panel bilgisine sahip biriyim ve ortalık hep port sunucu dolduğu için minecraftın tadı kaçtı bunuda sizinle tekrardan geri getirmek isterim...
*İstediğiniz yetki:
Admin Veya Moderatör Hangisini uygun görürseniz her iki dalda da gayet bilgi sahibiyim fazlasıyla destek olucağımı düşünüyorum.​

Son düzenleme:

Alihan172

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bana ulaşabilmek Discord:Sauron_By_Hackqr#3883
*İsim:Alihan
Soyisim:Yaralı
*Tecrübe:7 Yıl
*Neden siz?:yaptığım buildleri bir map haline getirmiştim.Baya bi insan tarafından beğenilmişti.
Eklemek istedikleriniz:Saygı denildiğinde hiç kuşkunuz olmasın :)
*Yapıtlarınızın fotoğrafları:
2018-08-05_11.57.32.png
2018-08-05_12.01.18.png
2018-08-05_12.02.49.png

46_DOTG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*İsim: Ozan
Soyisim: İnce
*Tecrübe: Profesyonel
*Neden siz?: Gelişmekte Olan Bir Sunucuya Katkım Olmasını İsterim
Eklemek istedikleriniz: Ego Sevmem Sunucunuz Güzel Birşeye Benziyor Eğer Katılırsam Aranıza Yeni Bir EFSANE Oluşturabiliriz
*Yapıtlarınızın fotoğrafları:
2018-06-20_23.03.32.png
2018-06-20_23.04.14.png
2018-06-30_20.14.58.png

DRAVENAK47

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*İsim:Murat
Soyisim:

*Tecrübe: 8 serverde adminlik yaptım ve pluginlerden anlarım.
*Neden siz: saygılıyım ve tecrübeliyim.
Eklemek istedikleriniz:
*İstediğiniz yetki:Moderatör

fatihbugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*İsim: Fatih Buğra
Soyisim: UYANIK
*Tecrübe: Çoğu kez kendi sunucumu kurmuş bulunmaktayım ( Tahmini olarak 7 - 8 kez. ). Bundan ötürü de elbette pluginlerden vesaire de anlamaktayım. Resmi konuşma diline, Türkçeye, yazım kurallarına hakimim. Bu sebepten ötürü çoğu sunucudaki hiyerarşik düzende kendime üst sınıfta bir yer edinebildim ( Yönetici, Moderatör vs... ). On beşin üzerine aşkın sunucuda yaptım bu görevleri. Tecrübeden ve kaliteden fire vermem.
*Neden siz: Siz yokken büyük projenizi emanet edebileceğiniz, yönetim kabiliyeti yüksek, ciddi, laubaliliğe yer vermeyen, düzenci, kuralcı bir takım arkadaşından ziyade bir dost istiyorsanız aradığınız kişi olduğumu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. İşten kaçmam, korkmam, işin üzerine giderim. Saygıda ödün vermem özellikle bu çok önemlidir.
Eklemek istedikleriniz: Dediğim gibi. Büyük düşünmeyi severim. Hatta hayat felsefemdir; Büyük düşün, büyük oyna, büyük kazan... Eğer siz de benim gibiyseniz tam aradığınız kişiyim. Detayları discord veyahut herhangi bir mecra üzerinden konuşabiliriz.
*İstediğiniz yetki:
Yöneticilik ( Adminlik... )

Gereğinin yapılmasını arz, rica ederim.
- Fatih Buğra UYANIK

aress180

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
*İsim: Emre
Soyisim: -
*Tecrübe: 1.5.2 sürümünden beri oyunu oynamaktayım. 3 kez sunucu açtım 4 kez mimarlık yaptım 2 kez admin oldum 5 ya da 6 kez moderatör 2 kez de rehber oldum. Çoğu ünlü sunucuda görev aldım görevimi eğlenerek ve ciddiyetle yaptım. Az önce saydığım 22 tecrübemin 22'si de benden memnun kalmışlardı fakat sunucu koşulları bana uymadığı için ya da sunucu kapandığı için görevi bırakmıştım.
*Neden siz: Haksızlık vesaire istemediğinizi belirtmişsiniz dürüstlükten yanayım sunucudaki adaleti sağlayacağımı düşünüyorum. İşimi ciddiyetle yaparım, eğlenmeyi de bilirim fakat her şeyin bir yeri olduğunu düşünüyorum. Sunucuda sık sık zaman geçiririm denetleme yaparım saygısızlık yapanları uyarırım dilimiz olan Türkçeye sizin de istediğiniz gibi hakim olduğumu düşünüyorum. Sunucudaki hataları da elimden geldiğince denetlemeye çalışırım bug vs. bulduğumda imha etmeye çalışırım. Hile kullanmaya çalışanları uyarırım, dolandırıcılık hırsızlık tarzı şeyleri zaten hiç sevmem uyarırım veya cezalandırırım. Oyuncularla aram da iyidir, zaten ben çok yetkili olmayı sevmem, oyuncu olmak daha eğlenceli geliyor genelde hepimiz oyuncu olarak oynadığımız için oyuncularla sohbet ederken bir sıkıntı yaşamam küfür vs. kullanmam.
Eklemek istedikleriniz: Yok, teşekkürler.

*İstediğiniz yetki: Moderatör

Ek olarak (Bu başvuruya dahil değildir) - Sunucunuz için tasarımcı da arıyorsanız tasarım da yapabilirim Profesyonel Tasarımcı Arayanlar Buyursun bu konudan daha iyi tanıyabilirsiniz.

Son düzenleme:

Ragnar the Brave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*İsim: Emre
Soyisim: -
*Tecrübe: 1.5.2 sürümünden beri oyunu oynamaktayım. 3 kez sunucu açtım 4 kez mimarlık yaptım 2 kez admin oldum 5 ya da 6 kez moderatör 2 kez de rehber oldum. Çoğu ünlü sunucuda görev aldım görevimi eğlenerek ve ciddiyetle yaptım. Az önce saydığım 22 tecrübemin 22'si de benden memnun kalmışlardı fakat sunucu koşulları bana uymadığı için ya da sunucu kapandığı için görevi bırakmıştım.
*Neden siz: Haksızlık vesaire istemediğinizi belirtmişsiniz dürüstlükten yanayım sunucudaki adaleti sağlayacağımı düşünüyorum. İşimi ciddiyetle yaparım, eğlenmeyi de bilirim fakat her şeyin bir yeri olduğunu düşünüyorum. Sunucuda sık sık zaman geçiririm denetleme yaparım saygısızlık yapanları uyarırım dilimiz olan Türkçeye sizin de istediğiniz gibi hakim olduğumu düşünüyorum. Sunucudaki hataları da elimden geldiğince denetlemeye çalışırım bug vs. bulduğumda imha etmeye çalışırım. Hile kullanmaya çalışanları uyarırım, dolandırıcılık hırsızlık tarzı şeyleri zaten hiç sevmem uyarırım veya cezalandırırım. Oyuncularla aram da iyidir, zaten ben çok yetkili olmayı sevmem, oyuncu olmak daha eğlenceli geliyor genelde hepimiz oyuncu olarak oynadığımız için oyuncularla sohbet ederken bir sıkıntı yaşamam küfür vs. kullanmam.
Eklemek istedikleriniz: Yok, teşekkürler.

*İstediğiniz yetki: Moderatör

Ek olarak (Bu başvuruya dahil değildir) - Sunucunuz için tasarımcı da arıyorsanız tasarım da yapabilirim Profesyonel Tasarımcı Arayanlar Buyursun bu konudan daha iyi tanıyabilirsiniz.

Discord üzerinden bana ulaşırsan sevinirim

EndlessLove1905

Marangoz
En iyi cevaplar
0
*İsim:Berk Emre
Soyisim:Kartal

*Tecrübe:7 Yıldır MC Oynuyorum Her Sunucuda Farklı Farklı Yetkiler Barındırdım Burada İse Yetkili Olmak İstiyorum.
*Neden siz:Sunucunuza Katkım Olsun İsterim
Eklemek istedikleriniz:Komut Bilgimi Eklemek İstiyorum %99 Bilmedigim Komut Yok Varsada Yeni Çıkmıştır Oyuzden %99

Ragnar the Brave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*İsim:Berk Emre
Soyisim:Kartal
*Tecrübe:7 Yıldır MC Oynuyorum Her Sunucuda Farklı Farklı Yetkiler Barındırdım Burada İse Yetkili Olmak İstiyorum.
*Neden siz:Sunucunuza Katkım Olsun İsterim
Eklemek istedikleriniz:Komut Bilgimi Eklemek İstiyorum %99 Bilmedigim Komut Yok Varsada Yeni Çıkmıştır Oyuzden %99
Discord üzerinden bana ulaş lütfen

aefekana

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rehber
*İsim:Abdullah
Soyisim:-----
*Tecrübe:%100
*Kendinizden bahsedin:Adım Abdullah 18 Yaşındayım Yaklaşık 10 Serverde Rehberlik Yaptım Hepsi Kapandığı İçin Size BAşvuruyorum
Eklemek istedikleriniz:
----