Konuşalım [Sosyal Deney]

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşım 14 boy 1.85 kilo 72Kg.
Genelde saçmalarım ve gülünce ağzım kulaklarıma kadar gelir.
Hastalığım yok ama (hastalıktan saymıyorum) hem sadistim hemde mazoşist'im.
Hiç bu ikisinin bir arada olabileceğini düşünmemiştim doğrusu :)
bütün herkeze k.g bu arada.
oyunları ve birşeylere başlamayı çok severim ama genelde başladığım şeyleri bitiremem.

bende başladığım şeyleri hiç bitiremiyorum :p

Kilo anormal değil de onların kedi olduğundan emin misin?[DOUBLEPOST=1431095296,1431095212][/DOUBLEPOST]

Yani çiçekleri sulamak ya da kendini yıkamak için değil, sadece musluğu açmış olmak için suluyorsun. B)

kendimii ifade edicek smileyi bulamadım ◕‿◕ ( bayaa güldüm teşekkürler :D)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşım 14 boy 1.85 kilo 72Kg.
Genelde saçmalarım ve gülünce ağzım kulaklarıma kadar gelir.
Hastalığım yok ama (hastalıktan saymıyorum) hem sadistim hemde mazoşist'im.
Hiç bu ikisinin bir arada olabileceğini düşünmemiştim doğrusu :)
bütün herkeze k.g bu arada.
oyunları ve birşeylere başlamayı çok severim ama genelde başladığım şeyleri bitiremem.
Yaş 14 boy 1.85 kilo 72 vohh , nasıl birisin sen özene bözene yaratılmış.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ben mehmet yaşım 16 boyum 1.72 kilom ise 69 biraz zayıfım.Çok fazla kalabalığı sevmem.Zamanımın %60'nı bilgisayarda geçiririm.Doğuştan gelen bir hastalığım var.( TENİM SARI ) Buna şükür diyorum allahın taktiri böyleymiş diyorum şükr ediyorum.En sevmediğim şey ise gece lavaboya gittiğimde böcek görmem.Benlik bu kadar , iyi forumlar!

69 kilo ve zayıf olduğunu düşünüyorsun. B) (Şişmansın anlamında demiyorum ama zayıf diyebilmen için kilonun 60'ın altında olması lazım.)

Doktora gittin mi hastalık için? (Doğuştan gelen protein -pigment- düzensizliği olabilir mi acaba nedeni.)

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pek anlamadım ama hem sadist hem mazoşist olmak büyük avantaj bence.Biri beni dövünce hiç canım acımıyormuş gibi hissediyorum ve daha sonrasında olaylar baya bir çirkinleşiyor sadistlik yüzünden.
Sadistlik halime girdiğimi anlaman için dişlerime bakman yeterli,eğer dişlerimi sıkıyorsam yanıma bile yaklaşma bence :)

acı konusundada, alışkanlık haline getirirsen garip bir his oluyor :p bol şekerli bir çayı bal yedikten sonra tatsız bulmak gibi...

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
acı konusundada, alışkanlık haline getirirsen garip bir his oluyor :p bol şekerli bir çayı bal yedikten sonra tatsız bulmak gibi...
arkadaşının seni yüzlerce kez dövdüğünü sonra arkadaşına kızmadığın oldumu?
:)

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşının seni yüzlerce kez dövdüğünü sonra arkadaşına kızmadığın oldumu?
:)

o kadar kaba şeyler yapmıyoruz,yani kimse kaba bi şekilde canımı yakmadı henüz :p ama etki tepki var, kötü bi niyetle canımı yakarsa kızmamak elde değil tabi :p

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kilodur o kilo kütle olsa duramazsın. (Şaka değil 70 kütlen olsa 700 kilo olursun B))

Bu arada bende Emin. Boy 1.74 kilo 72. Lise 1 im fln. Benimde bir hastalığım var. Kalbimde üfürüm vardı (Kabaca tabiriyle kalbim delikti) 6 yaşında ameliyat oldum. İşte insan 6 yaşında ciddi bi kalp ameliyatı olunca pek sportif olmuyo haliyle. O yüzden hiçbir sporu hiçbir şekilde beceremem :D
Evet, 700 Newton çok normal bir insana göre? 70 kg kütle ve Dünya'nın yer çekimi ivmesi yaklaşık 10 (9.8) V/t ise
70 kg * 10 V/t = 700 N

Kilo ile kütleyi karşılaştıramazsın. Kilo bir birim kütle bir büyüklüktür. Ve kilo kütlenin birimidir. Yani senin mantıkta aynı şey.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yas 14 boy 1.72 kilo 75. Adimi biliyorsunuz zaten. 1 yasimi doldurduktan birkac ay sonra kasik fitigi ameliyati oldum. Bi' doktorun sacmaligi yuzunden gozluk taktim(tabii 1 ay taktim en fazla, bir gozume 1 digerine 1.5 demisti o gozluklere para verdik bir de, 2 yil sonra baska bir doktora gittim sorunum olmadigini soyledi, isin garip tarafi ilk testte kardesimin gozleri daha iyiydi son testte daha kotuydu). Hms aklima baska sey gelmedi gelirse yazarim*

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kadar kaba şeyler yapmıyoruz,yani kimse kaba bi şekilde canımı yakmadı henüz :p ama etki tepki var, kötü bi niyetle canımı yakarsa kızmamak elde değil tabi :p
italic yazman prensibin herhalde :D
Bende çoğunlukla böyle yazarım :) ama şu an gerekmedi.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Akline yeni seyler geldi*
Tenim bej gibidir. Gunesi sevmem, tenimin beyaz olmasi hosuma gider.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
14'mü :p niye kimse abla demiyo falan... ama utanıyorum benden küçüklerin benden yetenkli olmasına, ameliyat için geçmiş olsun[DOUBLEPOST=1431096138,1431096055][/DOUBLEPOST]

alışkanlık olmuş biliomusun :p italik olmayan bi mesajım bile yok daha,ben bile fark etmemiştim teşekkürler

ismin çok güzel,ve sıkça duymuşsundur heralde buhari ismini :p söylemesi bile zevkli,kokusu bile var *buhari*
.-.
skype varsa gelebilirmisin? insanlarla konuşmayınca sıkılıyorum =(
senin seçimin bu arada :D

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
.-.
skype varsa gelebilirmisin? insanlarla konuşmayınca sıkılıyorum =(
senin seçimin bu arada :D

şu an giremiyorum kusura bakma :p sohbet etmeyi çok isterdim,bir sadist arkadaşım daha var istatistikleri göz alıcı,çok iyi anlaşırdınız onlada :p

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
72 kg, 1.70 +- 0.03 m, 14 yaşındayım (22 Eylül). Adım Cem GEÇGEL.

Çok şükür bir rahatsızlığım yok. Hayatımdan ciddi derecede mutluyum. Hatta hep söylediğim bir şey; "Hayalini kurduğum hayatı yaşamakla meşgulüm.".
Sayısala bayılırım. Matematik, fizik, kimya... Kitap okumayı severim. Boş vakitlerimde programlama ile uğraşıyorum. En sevdiğim oyun Minecraft zaten topu topu 10 oyun oynuyorum. Mühendislik istiyorum ya yazılım mühendisi ya da uzay mühendisi. Fazla uzun oldu. :D