Konuşalım [Sosyal Deney]

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım ve soyadım Murat Can Keltepe boy 1.89 kilo 78 doğuştan bir göz hastalığım var gözlerim şaşı fazla rahatsız etmiyor fakat güneşli havada hep sağ gözüm kapalı oluyor bir yeri düz göremiyorum 5 yaşında bacağım kırıldı zaten romatizmamda var çok rahatsız ediyor dar alanlardan korkarım yüksekten korkarım korku oyunları ve filmleri çerez gibi gelir bana :D hiç korkmam outlastı son ses kulalklıkla karanlıkta az korkarak oynuyorum birtek sıçrıyorum hiç bağırma falan yok sevdiğim şeyler tv izlemek pc oynamak vücut geliştirmek mekik çekerim dambılım var el yayım var falan birkere 13 yaşında spor salonunun tuvaletinde kitli kalmıştım 3 saat ondan klostrofobi başladı evde bile tuvalete girince duvarlar üstüme üstüme geliyor gibi hissediyorum :D müthiş bir ingilizcem var birtek yazılı olursa anlarım ingilizce konuşamam konuşanı anlayamam ama burdan yazılanlarıda hep anlarım az bir fransızca bilgim var baskbetbol oynarım fenerbahçeliyimde sadece fenerbahçeliyim öyle oyuncuları maçlar falan alakam değil :D 2 youtube kanalım 5 facebookum 1 twitter hesabım falan var valla daha çok anlatacağım avrda bşvr :D

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
en ilginçleri buldun zaten,söylermisin şimdi ^_^
ve burak beye çok benzetiyodum seni zaten,hemde bayaa

Kendisi burada olsaydı eminim ikimiz adına da "Benim benzerim yok." demek isterdi.[DOUBLEPOST=1431098172,1431098122][/DOUBLEPOST]
Adım ve soyadım Murat Can Keltepe boy 1.89 kilo 78 doğuştan bir göz hastalığım var gözlerim şaşı fazla rahatsız etmiyor fakat güneşli havada hep sağ gözüm kapalı oluyor bir yeri düz göremiyorum 5 yaşında bacağım kırıldı zaten romatizmamda var çok rahatsız ediyor dar alanlardan korkarım yüksekten korkarım korku oyunları ve filmleri çerez gibi gelir bana :D hiç korkmam outlastı son ses kulalklıkla karanlıkta az korkarak oynuyorum birtek sıçrıyorum hiç bağırma falan yok sevdiğim şeyler tv izlemek pc oynamak vücut geliştirmek mekik çekerim dambılım var el yayım var falan birkere 13 yaşında spor salonunun tuvaletinde kitli kalmıştım 3 saat ondan klostrofobi başladı evde bile tuvalete girince duvarlar üstüme üstüme geliyor gibi hissediyorum :D müthiş bir ingilizcem var birtek yazılı olursa anlarım ingilizce konuşamam konuşanı anlayamam ama burdan yazılanlarıda hep anlarım az bir fransızca bilgim var baskbetbol oynarım fenerbahçeliyimde sadece fenerbahçeliyim öyle oyuncuları maçlar falan alakam değil :D 2 youtube kanalım 5 facebookum 1 twitter hesabım falan var valla daha çok anlatacağım avrda bşvr :D

Uygunsa çekinme, rahatlamanı sağlayacaksa anlat. Amaçlarımdan biri bu sonuçta.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendisi burada olsaydı eminim ikimiz adına da "Benim benzerim yok." demek isterdi.

it is awesome, sanırsam evet öyle :p ama hoş bi kişilik beğeniyorum *NADİR* pamuk şeker konusunda ısrar ettim ama nafile :p
üniversiteye kadar başka bir doktor bekliyorum :p çok iyi bir doktor...

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adım pınar yaşımı boşverin boyum 1.64 kilom 53 ve gözlerim bozuk gözlük takıyorum .-.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Nedense yazdıklarını çok hızlı okumaya çalıştım; günlük hayatta hızlı konuşurmusun ?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendisi burada olsaydı eminim ikimiz adına da "Benim benzerim yok." demek isterdi.[DOUBLEPOST=1431098172,1431098122][/DOUBLEPOST]

Uygunsa çekinme, rahatlamanı sağlayacaksa anlat. Amaçlarımdan biri bu sonuçta.
Benimkini yorumlamadi*
4. Sinifta el bilegimi kirdim, 2 hafta agrilarla dolastim, 3 hafta da alcili durdu kolum.

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada yazdığım oyun ve programların çoğunu Yazılım ve Destek bölümünde paylaşıyorum. Arada bir bakın! :D

HeroPlayz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım Sarper Furkan Yıldız (Ehh... Uzun olduğunu bende biliyorum :D.) yaşım 15. boyum 1.60 veya 1.70 arası bir şey. kilom ise 60. Tek sorunum: Duygusal bir hastalıktan dolayı ani duygu değişiklikleri yaşayabiliyorum. Düşünsenize... Gülerken birden bire gerçekten sebepsiz yere ağlıyorsunuz...
bende de oluyor ara sıra