TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
KONU KAPANSIN​

Son düzenleme:

McMinerCiJojuk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız:SoyAdınız: Buğra Gülhan
Yaşınız: 12
Skype adresiniz: Undertaker0828
Minecraft bilginiz nedir, kısaca açıklayınız: 4 Senedir Oyuncuyum İyi Bir Oyuncuyum En Azından
Rehber'lik tecrübeniz'i kısaca açıklayınız: 4 Serverde D.Rehber Oldum Sonra Havadan Sudan sebeplerle yetkimi aldılar 10 sw dede kalıcı rehberim
Sohbet fonksiyonu'nuzu nasıldır:Çok Güzeldir Sevecenimdir
Sunucuya nasıl destek sağlarsınız +++++++++++++++++++++ <3 <3 <3 <3

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız:SoyAdınız: Buğra Gülhan
Yaşınız: 12
Skype adresiniz: Undertaker0828
Minecraft bilginiz nedir, kısaca açıklayınız: 4 Senedir Oyuncuyum İyi Bir Oyuncuyum En Azından
Rehber'lik tecrübeniz'i kısaca açıklayınız: 4 Serverde D.Rehber Oldum Sonra Havadan Sudan sebeplerle yetkimi aldılar 10 sw dede kalıcı rehberim
Sohbet fonksiyonu'nuzu nasıldır:Çok Güzeldir Sevecenimdir
Sunucuya nasıl destek sağlarsınız +++++++++++++++++++++ <3 <3 <3 <3
Yaşınız yetersiz en az: 15 en fazla: 25

Aspenki

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güldürdün yine :) Reklam Resimleri Alıntı @Greyder
Güncel +1 Yazmışsın reklama karışmış :)
Serveri aktif tutmak ıcın rehber alımını forumda yapıyorsun yazık.
Yakında Plugın ve Maplerın Forumlara Dağıtılcakmıs. :)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güldürdün yine :) Reklam Resimleri Alıntı @Greyder
Güncel +1 Yazmışsın reklama karışmış :)
Serveri aktif tutmak ıcın rehber alımını forumda yapıyorsun yazık.
Yakında Plugın ve Maplerın Forumlara Dağıtılcakmıs. :)
Emir'cim, sen bu adamları satıyorsun. Paketlerini çalıyorsun, eski konunuz'da rehber alımı sen yapmıştın :D Şimdi bunları sattın diye böyle laflar ediyorsun. Ayıp!

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın @TheHeist , bu arada Konu tasarımı gayet hoş ve başarılı, Sunucu'da öyle. Devam'ını Görmek isteriz...

Güncel... +1

P

PoteytoRengar

Ziyaretçi
Adınız:Eren
SoyAdınız:Kayacık
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: cixbella
Minecraft bilginiz nedir, kısaca açıklayınız: Plugin Bilgim Profesyönel Değilim Ama İyi Rehberde /Jail VB. Kodları Bilirim
Rehber'lik tecrübeniz'i kısaca açıklayınız: Aslında Dediğim Gİbi Kod Bilgim Olduğu İçin Ve Rehberlik Geçmişim Olduğu İçin Katılmak İstiyorum
Sohbet fonksiyonu'nuzu nasıldır: Üst Derecede İyidir Karşımdaki İnsana Bağlı Olaraktan Küfür Eden Kurnaz Kötü Birisiyle Sohbetim Kötü Olur
Sunucuya nasıl destek sağlarsınız: Ben Rehber Olarak Oyuncuların Sorunlarına Büyük Derecede Yardım Edeceğim Serverin İlerlemesini Sağlıyacağım :)

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
[/QUOTE]
Kardeş'im sen adamlığını kaybetmişsin biz hala en iyiyiz, Ve yeni plugin paketi dizmek çok'ta zor değil? neyin kafa'sı yani, Kullan'an olur'sada şikayet edilecektir...İyi Forumlar...

Adınız:Eren
SoyAdınız:Kayacık
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: cixbella
Minecraft bilginiz nedir, kısaca açıklayınız: Plugin Bilgim Profesyönel Değilim Ama İyi Rehberde /Jail VB. Kodları Bilirim
Rehber'lik tecrübeniz'i kısaca açıklayınız: Aslında Dediğim Gİbi Kod Bilgim Olduğu İçin Ve Rehberlik Geçmişim Olduğu İçin Katılmak İstiyorum
Sohbet fonksiyonu'nuzu nasıldır: Üst Derecede İyidir Karşımdaki İnsana Bağlı Olaraktan Küfür Eden Kurnaz Kötü Birisiyle Sohbetim Kötü Olur
Sunucuya nasıl destek sağlarsınız: Ben Rehber Olarak Oyuncuların Sorunlarına Büyük Derecede Yardım Edeceğim Serverin İlerlemesini Sağlıyacağım :)
Skype'dan ulaşın skype; dranklorge_13

Emir Bura'da içine alman gereken bir şey var'da... @Greyder @Has2OP @trkhcgl1717

Güncel... +1