TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen İnşAllah ortak böyle ilerleyeceğiz, Fark'ımızı da ortaya koyacagız!

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
keşme hazır map kullanmasaydınız.

OsuranPanda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel, pluginler fena değil fakat bazı adminler ber-bat. Adeta haksızlık tanrıçaları

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucu'muza > Lobi Ekleniyor... Çok az kaldı, Sabredin.

@OsuranPanda Sunucu'ya sabahtan beri ddos atmaya çalışıyosun ama işlemiyor oda DeathBot atıyorsun farkındayım kafanı yorma sen Sunucu'ya bir şey yapamazsın yani lag bile olmuyor chat kirletiyor o kadar proxy koruması ekleniyor !

Bot Ve proxy koruması Eklenmiştir, İyi Oyun'lar, iyi Forum'lar.

< YENİLİKLER >
Proxy koruma'sı eklendi !
Lobi %85 Tamam'landi !
DDoS koruma'si eklendi !
FeatherBoard Bug'u düzeltildi !
Hemen gel claim at ve hayat'ta kal !

OsuranPanda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hoppalaa. Ben DDos'un sadece ne olduğunu bilirim nasıl atılır atılmaz bilmem ama emin ol AxiTR 'den aldığın 30 slotlu dandik sunucunu 20 dolarlık VDS ile mis gibi patlar. 1 olan şeyi 15 yapmışsınız, zaten bazı adminlerin egosunu göklerde bulamıyorum falan. Oyunculara 2-3 saatte bir konsoldan spam yapıyorsunuz dayatıyorsunuz vip almak için ulaşın diye falan. Amacınız 30-40 lira kar edip gitmek zaten sunucun 15 tatilden sonra cortu çekecek bu 15 tatil içerisinde oyuncularına haksızlık yapmadan , kendi inisiyatifini kullanmadan belirli politikalar içerisinde davranırsan belki 3-5 vip parası koparır gidersin.

Forum konusuna baktım da 1-2 tane daha eleştiri yapana saldırmaya çalışmışsınız. Nesiniz abi siz ByPixel admini misiniz, İlkOyuncu yöneticisi falan mısınız. 1 haftalık ömrü olan sunucuda 3-5 yetkisi bulunan adamlarsınız.

Size önerim şu : 15 tatilden sonra revizyona girin ve kapsamlı bir şekilde spawn yapın. Nifado (sansürlü) gibi hosting şirketlerinden sunucu satın alın ve mütevazı bir şekilde sunucu yönetin, belirli politikalarınız olsun (Başkasının evine izinsiz home çekme cezası: Kişiye şu kadar para ödeme ve 2 saat jail cezası, para ödenmezse şu kadar süre ban GİBİ) ve bu poliitkalardan çıkmayın ve kendi inisiyatifinizi kullanmayın.

Rehber alımlarında vesaire aşırı hassas olun ve belirli bir yaş kriteri koymayın. Akıl yaşta değil baştadır eğer her şey yaşta bitseydi mecliste terörist olmazdı.

Bunun üstüne daha fazla konuşmaya gerek yok, isterseniz iftira atın (veya devam edin) yine yanıtlamayacağımı bilin, skype id için özel mesaj gönderebilirsiniz.
(Dün muhteşem hekır arkadaşlarınız ip sini buldum ddos atıcam falan diyordu benim hakkımda egonuzu yükseltmedim diye. Hala bekliyorum..)

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim DDoS arkadaşını aradın felan yorum'da sadece ilk yazdıgını okudum gerisi işsizlik zaman kaybı öncelikle Sunucu'ya 90 Tl yatırdık 4 ay ve AxiTR dandik değil bu 1 AxiTR bizim ile özel olarak konuşuyor bu 2 Bizim Sunucu'ya laf etme hakkın yok bu 3 önerilerine ihtiyacım'da yok skype görüşmelerini buraya attırma DDoS atmaya çalıştıgın panelde görünüyor. İyi Forumlar...

Hoppalaa. Ben DDos'un sadece ne olduğunu bilirim nasıl atılır atılmaz bilmem ama emin ol AxiTR 'den aldığın 30 slotlu dandik sunucunu 20 dolarlık VDS ile mis gibi patlar. 1 olan şeyi 15 yapmışsınız, zaten bazı adminlerin egosunu göklerde bulamıyorum falan. Oyunculara 2-3 saatte bir konsoldan spam yapıyorsunuz dayatıyorsunuz vip almak için ulaşın diye falan. Amacınız 30-40 lira kar edip gitmek zaten sunucun 15 tatilden sonra cortu çekecek bu 15 tatil içerisinde oyuncularına haksızlık yapmadan , kendi inisiyatifini kullanmadan belirli politikalar içerisinde davranırsan belki 3-5 vip parası koparır gidersin.

Forum konusuna baktım da 1-2 tane daha eleştiri yapana saldırmaya çalışmışsınız. Nesiniz abi siz ByPixel admini misiniz, İlkOyuncu yöneticisi falan mısınız. 1 haftalık ömrü olan sunucuda 3-5 yetkisi bulunan adamlarsınız.

Size önerim şu : 15 tatilden sonra revizyona girin ve kapsamlı bir şekilde spawn yapın. Nifado (sansürlü) gibi hosting şirketlerinden sunucu satın alın ve mütevazı bir şekilde sunucu yönetin, belirli politikalarınız olsun (Başkasının evine izinsiz home çekme cezası: Kişiye şu kadar para ödeme ve 2 saat jail cezası, para ödenmezse şu kadar süre ban GİBİ) ve bu poliitkalardan çıkmayın ve kendi inisiyatifinizi kullanmayın.

Rehber alımlarında vesaire aşırı hassas olun ve belirli bir yaş kriteri koymayın. Akıl yaşta değil baştadır eğer her şey yaşta bitseydi mecliste terörist olmazdı.

Bunun üstüne daha fazla konuşmaya gerek yok, isterseniz iftira atın (veya devam edin) yine yanıtlamayacağımı bilin, skype id için özel mesaj gönderebilirsiniz.
(Dün muhteşem hekır arkadaşlarınız ip sini buldum ddos atıcam falan diyordu benim hakkımda egonuzu yükseltmedim diye. Hala bekliyorum..)
Kardeşim DDoS arkadaşını aradın felan yorum'da sadece ilk yazdıgını okudum gerisi işsizlik zaman kaybı öncelikle Sunucu'ya 90 Tl yatırdık 4 ay ve AxiTR dandik değil bu 1 AxiTR bizim ile özel olarak konuşuyor bu 2 Bizim Sunucu'ya laf etme hakkın yok bu 3 önerilerine ihtiyacım'da yok skype görüşmelerini buraya attırma DDoS atmaya çalıştıgın panelde görünüyor. İyi Forumlar...
Ve ayrıca Vip satmayı slot arttırmak için uğraşıyoruz cebimize giren yok ama çıkan oluyor.

Has2OP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sethome Cezasını Oyuncu Parası Yoksa Sureli Ban Hoşuma Gitti Uygulanabilir Buyuk İhtimal Yapıcagımda Ancak Coğu Sunucu Direk Banladıgı İçin Hiç Aklımıza Gelmedi Rehber Alımları Daha Başlamadı Gibi bir şey Su an Öylesine Alıyoruz Alımlar Şimdilik Olmak Üzere Yapıyoruz Kimse İyi Rehberleik Yapamadı Suana Dek 20 Dolarlık VDS İle Patlar Diyorsun Gidip Kendin Açabilirsin Zaten Bizim Önceki Sunucularımız Nitradoydu Biraz Farklılık Yapalım Dedik Kötü mü İşimizi Görüyor 25 online Çekiyoruz VIP Satıp Kaçmak Ne Kelime Yav Ne Zaman Öyle Yapmısız ki biz SonMilas 3 Kere Sıfırlandı Ve Baya Açık Kaldı Ne Zaman VIP Leri Geri Vermedik ?
Evet Sunucumuz Kötü Olabilir Oynamaya Bilirsiniz Tabi Zaten Plugin Paketimiz İhanet Sonucuyla Paylasıldı Gidip Kullanadabilirsiniz Ancak Burda Bilmiş Bilmiş Konusmanın Bir Manası Yok ? Cevap Vermiycegim Demissiniz Bu Ustunluk Nedir Böyle Anlamadım Gitti AxiTR Kucuk Görüyorsunuz Sanırsam Sizde O Makinalar Bile Yok ? Hemn VIP Almak Zorundada Değiller Gunde 1 2 kere msg atıyoruz çokmu gördünüz Sanırsam Hiç Sunucu Açmadınız Açtıysanızda Kim Bilir Ne Hallerdedir.

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sethome Cezasını Oyuncu Parası Yoksa Sureli Ban Hoşuma Gitti Uygulanabilir Buyuk İhtimal Yapıcagımda Ancak Coğu Sunucu Direk Banladıgı İçin Hiç Aklımıza Gelmedi Rehber Alımları Daha Başlamadı Gibi bir şey Su an Öylesine Alıyoruz Alımlar Şimdilik Olmak Üzere Yapıyoruz Kimse İyi Rehberleik Yapamadı Suana Dek 20 Dolarlık VDS İle Patlar Diyorsun Gidip Kendin Açabilirsin Zaten Bizim Önceki Sunucularımız Nitradoydu Biraz Farklılık Yapalım Dedik Kötü mü İşimizi Görüyor 25 online Çekiyoruz VIP Satıp Kaçmak Ne Kelime Yav Ne Zaman Öyle Yapmısız ki biz SonMilas 3 Kere Sıfırlandı Ve Baya Açık Kaldı Ne Zaman VIP Leri Geri Vermedik ?
Evet Sunucumuz Kötü Olabilir Oynamaya Bilirsiniz Tabi Zaten Plugin Paketimiz İhanet Sonucuyla Paylasıldı Gidip Kullanadabilirsiniz Ancak Burda Bilmiş Bilmiş Konusmanın Bir Manası Yok ? Cevap Vermiycegim Demissiniz Bu Ustunluk Nedir Böyle Anlamadım Gitti AxiTR Kucuk Görüyorsunuz Sanırsam Sizde O Makinalar Bile Yok ? Hemn VIP Almak Zorundada Değiller Gunde 1 2 kere msg atıyoruz çokmu gördünüz Sanırsam Hiç Sunucu Açmadınız Açtıysanızda Kim Bilir Ne Hallerdedir.
Boşver ortak, arkadaş kendini Hacker zannetti egoist yapılı bi' insan olabilirim çok iyi laf sokarım, Baba parası insana fazla özgüven veriyor herhalde. Benimle iyiysen iyiysin kötüysen senin zararın ve Benim gibi bi' admin 4 Sunucu'da daha yapıyordum Bundan önce ama tek burda yapıyorum şimdi, ve oyuncular arasında ilişkim iyidir, dediğim gibi iyiyse iyidir kötüyse onun zararına, uyarı verdiğim halde ana bacı sövüyorsa onun hakkettiği bandır zaten Sunucu'muzdada banlanan ilk kişi tebrik ediyoruz.

Bu Gece Büyük bi' bakım var plugin paket'imiz ve map'leri sabah'lara kadar yeniden yapıcaz herşeyi ile!

Kinyst

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kaliteli bir sunucu yönetmek için eleştirileri kabullenmeniz gerekir. Siz kabullenmezseniz üstteki arkadaş gibileri eleştiriyi katlayıp yüzünüze çarpar.
DDos olaylarında beni görün üstteki adam belli ki olaya fransız, boşu boşuna önünüze gelene saldırıyorsunuz yapmayın etmeyin :D Dün bir skype konuşmasına çekildim, havalı havalı konuşan birisi, arkadaşım ve sunucunun admini vardı. Havalı şahıs patlatıcam sunucunu edicem kırıcam dedi dedi de sanal sunucusu olmadan çökertemeyeceğini hesap edemedi sanırım ^^ Laf var, icraat hala yok.
1) Kimsenin KUTSAL DEĞERLERİNE sövmedim.
2) Skype üzerinden tartışıp oyunda banlamak seni iyi admin yapmaz. hiçbir zaman net kurucu olamamışsın geveliyorsun, her zaman seni taşıyan bir arkadaşın olmuş sana çakmış adminliği sunucu yönettim diye geçmişsin yani kendin yönetsen ne yapabilirsin 3-5 plugin indirirsin internetten en iyi.
3) Ben daha oyuncu altın kürekle veya /f claim ile arsaya claim atamadığı zamanlardan beri adminlik yapıyorum. Siz yoğunluk görmemişsiniz spawn inşa ediyoruz ayağına birbirinizi kesiyorsunuz. Ha küçücük çocukken bile kendi inisiyatifimi kullanmadım insanları cezalandırırken. Oyunun dışındaki platformlarda yaptığı hatalar için kendisini oyundan men etmedim! HAMACHI İLE YÖNETTİĞİM SUNUCULARDA BİLE İNSANLARIN EMEĞİNİ OYUN DIŞI ORTAMDAN OYUN İÇİ CEZA VERİP SAATLERCE VERDİĞİ EMEKLERİ BİR KOMUTLA SİLMEDİM, ÜSTÜNE ARKASINDAN ANAYA BACIYA SÖVDÜ DİYE İFTİRA ATMADIM !
4) Eleştirileri sindirmenizi öneririm. ''adminler berbat.'' bu bir eleştiridir. ''Sunucunuzu başka hosting şirketlerinden almalısınız.'' bu da eleştiri, ''20 dolarlık VDS ile sunucu patlar.'' bu da eleştiridir.
5) Merakınızı gidereyim, üstteki arkadaş değilim o başka birisi.

Has2OP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Biz Burda Hatalarımız Oldugunu Zaten Kabul Ediyoruz Kendimizi Eleştirmeyi Bilmeliyiz Ancak Arkadaş Ben Daha Ustunum Havasına Girmiş Ego Kasıyordu
Zaten Skypede Banladıklarımız Ana Avrat Girenlerdi Size Deseler Sizde Atardiniz Bir Amq Demeylede Asla Ban Atmadik Admin Berbat Olabilir Berbat Diye Geliştirmeyecek Değiliz Biz Nasıl Oynadıgına Bilgisine Pek Bakmadık İnsanlıgına Baktık Tabi Oyunda Bazen Abarta Biliyor Kimse 4 4 lük değildir Sunucumuzu Deneme Amaclı AxiTR Den Aldık Zaten Normalde Hep Nitrado Açtık Tekrar Tekrar Söylüyorum.

Kinyst

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Biz Burda Hatalarımız Oldugunu Zaten Kabul Ediyoruz Kendimizi Eleştirmeyi Bilmeliyiz Ancak Arkadaş Ben Daha Ustunum Havasına Girmiş Ego Kasıyordu
Zaten Skypede Banladıklarımız Ana Avrat Girenlerdi Size Deseler Sizde Atardiniz Bir Amq Demeylede Asla Ban Atmadik Admin Berbat Olabilir Berbat Diye Geliştirmeyecek Değiliz Biz Nasıl Oynadıgına Bilgisine Pek Bakmadık İnsanlıgına Baktık Tabi Oyunda Bazen Abarta Biliyor Kimse 4 4 lük değildir Sunucumuzu Deneme Amaclı AxiTR Den Aldık Zaten Normalde Hep Nitrado Açtık Tekrar Tekrar Söylüyorum.
Öncelikle sıcakkanlı cevabın için canıgönülden teşekkür ederim. Skype konuşmasına kurallar eklemişsiniz, ben bu kurallara aykırı hareket ettim (En büyük ettiğim küfür A*k) ve ''Oyundan'' banlandım. Bunu ben yaşadım yani yalan söylemene gerek yok bu kadar basit şeylerden banlamayız diye :D