KONU KAPANSIN

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuzdaki çoğu sıkıntı giderildi tam gaz devam

Pithrang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Admin deneyimsiz ve çoğu şeyden bihaberdar, Rehber mute atmayı bile beceremeyen birisi yapı olarakta her sunucuda olan şeyler bir farklılık sezemedim başarılar..

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Admin deneyimsiz ve çoğu şeyden bihaberdar, Rehber mute atmayı bile beceremeyen birisi yapı olarakta her sunucuda olan şeyler bir farklılık sezemedim başarılar..

öncelikle sunucuda 2 gündür düzgünce aktif olamiyorum hastaydım başka admin yoktu sunucuda ve aslında o rehber değil o benim moderator gibi birşeyim oda hep pluginlerle uğraşdıgı için çok ilgilenemedik kusura bakmayın

tam gaz devam edip bütün sıkıntıları çözeceğiz

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverda saniye başı itemlerimizi siliyorlar bug kapatmıyorlar ... ve mal desen bile yarım saat mute başarılar değil

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverda saniye başı itemlerimizi siliyorlar bug kapatmıyorlar ... ve mal desen bile yarım saat mute başarılar değil

öncelikle serverde itemlerinzi suçsuz yere silmiyoruz kendileri kaşınıyorlar düzgün durmuyorlar ve mal demeye 30 dk atmıyoruz abartanlara 30 dk atıyoruz yorumun için teşekkürler bir bilgi olmadan mesaj atmazsanız seviniriz

Hakan_PRO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 91050

Ekli dosyayı görüntüle 91056

Ekli dosyayı görüntüle 91058

Açılış : 01.08.2018

Sunucu Adı : AngelNetwork
Sunucu Türü : Hayatta Kalma
Sunucu Adresi : play.angelnetwork.pw
Sunucu Sürümü : 1.8
Sunucu Kapasitesi : 200
Sunucu Rami : 8GB
Sunucu Açılış Tarihi : 01.08.2018

Ekli dosyayı görüntüle 91052

Ekli dosyayı görüntüle 91053

Ekli dosyayı görüntüle 91054
Ekli dosyayı görüntüle 91055

Ekli dosyayı görüntüle 91057

Spawner Kırma : İpeksi dokunuş büyülü aletiniz ile spawnerları kırabilir,elinize alabilir,farklı biyere koyabilirsiniz.
Köylü Ticaret : Köylüler ile eşya vererek farklı eşyalar elde edebilirsiniz.
Ağaç Kırma : Ağaçları en altından balta ile kırarsanız ağacın hepsi kırılır ve yere düşer.
Rütbe : Sunucuda kazandığınız parayla zor bir şekilde rütbe atlayıp item alabilirsiniz
Savaş Koruması : Savaş sırasında (15 saniye) ışınlanmanız,oyundan çıkmanız v.b şeyler yasaklıdır.
Xp Saklama : Tecrübelerinizi kaybetmemek için saklayabilirsiniz.Saklarsanız tecrübeleriniz size tecrübe iksiri olarak gelir.
Kafa düşürme : Öldürdüğünüz yaratık,hayvan ve oyunculardan kafalar düşebilir ve onlar ile koleksiyon yapabilirsiniz.
İhale Sistemi : Belirli süreler içerisinde eşyanızı onlara verilen en yüksek fiyat ile satabilirsiniz.
Ev Kaydetme : Evlerinizi kaydetmek için bir (2) hakkınız olur bunların ikisinide farklı yerlere kaydedebilirsiniz.
Pet Sistemi : Kendinize ücretsiz bir şekilde pet oluşturabilirsiniz
Meslek Sistemi : /Meslek yazarak mesleklere katılıp para kazanabilirsiniz.
Xray Koruması : Herkes adaletli bir şekilde hilesiz maden yapıcak

Ekli dosyayı görüntüle 91059
Ekli dosyayı görüntüle 91060

voiexx
Arda Aydın
KURUCU
#Sunucunun Herşeyiyle İlgilenir

Ekli dosyayı görüntüle 91062

Ekli dosyayı görüntüle 91063
Ekli dosyayı görüntüle 91064

Köylü Takas
Ekli dosyayı görüntüle 91065

Balıkçı
Ekli dosyayı görüntüle 91067
Orman (Değiştirilecek)
Ekli dosyayı görüntüle 91068

Serverimize Bekleniyorsunuz...

Play.AngelNetwork.pw

İyi Günler Dilerim

Kötü bi server kurucu ilgilenmiyo iftira atıyor beni durduk yere banladı hile kullanmıyorum kuzenini öldürdüm diye banladı Hakkınızın yenmemesi için oynamayın!!

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötü bi server kurucu ilgilenmiyo iftira atıyor beni durduk yere banladı hile kullanmıyorum kuzenini öldürdüm diye banladı Hakkınızın yenmemesi için oynamayın!!

orda öldürdüğün bendim ve xray kullanmaya çalıştıgın için banlandın seni haram sever keçi

Blackixq

Ben artık biraz çöktüm albayım.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
XRAY Koruması var dediğinizi gördükten sonra konuyu tam incelemeden girdim OYNAMAK için fakat, girdikten sonra xray pack aktif ettim ve gördüm ki koruma falan yok, ''En Zor Survival'' demişsiniz, timber eklentisi zorluğu bozuyor, buildler geliştirilmeli, konu tasarımı iyi. 5/10 Başarılar.

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
XRAY Koruması var dediğinizi gördükten sonra konuyu tam incelemeden girdim OYNAMAK için fakat, girdikten sonra xray pack aktif ettim ve gördüm ki koruma falan yok, ''En Zor Survival'' demişsiniz, timber eklentisi zorluğu bozuyor, buildler geliştirilmeli, konu tasarımı iyi. 5/10 Başarılar.

xray korumasını sonradan kaldırmak zorunda kaldık sunucuda 150 ms yi geçenler oldu yeni xray koruması satın almayı düşünüyoruz yorumunuz için teşekkürler timberinde kaldırılcağını burdan belirtelim

DimJimmm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dünyanın En Çöp Survival Serveri Örs Pistonlar Yasak Yani Anlıyacagınız Oto Farm Hikaye Admin Bugları Kapatamayıp Serverdeki Herşeyi Yasaklıyor.
Admin Olgunluguna Erişememiş 14 Yaşında Baltopta 1 Olananın Parasını Sıfırlıyor Xray Tüm Hileler Çalışıyor. Onile Desen Zaten Yok. Zorluk Demiş VERİMLİLİK 4 KÜREK YAPIN HER KIRDIGINIZ TOPRAK BAŞINA 1 TL ALIYORSUNUZ 1 2 SAATE 200 300 K PARA KASIYOSUNUZ.

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dünyanın En Çöp Survival Serveri Örs Pistonlar Yasak Yani Anlıyacagınız Oto Farm Hikaye Admin Bugları Kapatamayıp Serverdeki Herşeyi Yasaklıyor.
Admin Olgunluguna Erişememiş 14 Yaşında Baltopta 1 Olananın Parasını Sıfırlıyor Xray Tüm Hileler Çalışıyor. Onile Desen Zaten Yok. Zorluk Demiş VERİMLİLİK 4 KÜREK YAPIN HER KIRDIGINIZ TOPRAK BAŞINA 1 TL ALIYORSUNUZ 1 2 SAATE 200 300 K PARA KASIYOSUNUZ.

yorumunuza gerçekten hak veriyoruz yaşattığımız rahatsızlıktan dolayı özür dileriz en baştan sunucu açacağız daha iyi bir sunucu tasarlıyıp kurallarıda değiştireceğiz