Konu kapatilirsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delicar431122

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MODERATOR

Adınız ve Soyadınız;Berke ALACAN
Yaşınız;15
Daha önce yer aldığınız sunucular Xelacraft manyakcraft shadowpvp Buharlioyun Artemis Morpheus
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu;İlk once uyarı ihlal devam ederse yaptığı ihlale göre ban
Ne sıklıkla küfür edersiniz;bazen gerektiğinde
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın;Samimi ve sevecen davranırım serverde yaşı kucuk olanlar icin uygunsuz içerikler kullananlara ceza uygularım
Oyunculara karşı saygın ne kadar;Oyunculara karşı saygım sonsuzdur ama bana ve oyunculara saygısı olmayanları nazikçe uyarırım
İletişim Adresleriniz;berke.alacan1

[BASVURUM YETERSİZ OLDUGU İCİN TEKRARDAN YAPMAK İSTEDİM TAKDİR SİZİN + PLUGİN BİLGİM VAR İYİ GÜNLER...]

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DESTEK

Adınız ve Soyadınız: Enes Gülmek
Yaşınız: 16
Günlük Aktif olduğunuz saat sayısı; 12-18
Türkçenizi iyi kullanırmısınız;Tabikide Evet.
Bu görevi hiç sıkılmadan yapabilirmisiniz; Yazı Yazmayı Seviyorum. Tam bana göre bir iş!
Karşındakine saygılı bir biçimdemi yoksa sert bir biçimdemi cevap verirsin; Saygı Cercevesi İçinde Cevap Vermeye Özen Gösteririm.

Herkese Başarılar...

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
DESTEK

Adınız ve Soyadınız: Enes Gülmek
Yaşınız: 16
Günlük Aktif olduğunuz saat sayısı; 12-18
Türkçenizi iyi kullanırmısınız;Tabikide Evet.
Bu görevi hiç sıkılmadan yapabilirmisiniz; Yazı Yazmayı Seviyorum. Tam bana göre bir iş!
Karşındakine saygılı bir biçimdemi yoksa sert bir biçimdemi cevap verirsin; Saygı Cercevesi İçinde Cevap Vermeye Özen Gösteririm.

Herkese Başarılar...

İletişim adresinizi yazarsanız sevinirim.

MODERATOR

Adınız ve Soyadınız;Berke ALACAN
Yaşınız;15
Daha önce yer aldığınız sunucular Xelacraft manyakcraft shadowpvp Buharlioyun Artemis Morpheus
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu;İlk once uyarı ihlal devam ederse yaptığı ihlale göre ban
Ne sıklıkla küfür edersiniz;bazen gerektiğinde
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın;Samimi ve sevecen davranırım serverde yaşı kucuk olanlar icin uygunsuz içerikler kullananlara ceza uygularım
Oyunculara karşı saygın ne kadar;Oyunculara karşı saygım sonsuzdur ama bana ve oyunculara saygısı olmayanları nazikçe uyarırım
İletişim Adresleriniz;berke.alacan1

[BASVURUM YETERSİZ OLDUGU İCİN TEKRARDAN YAPMAK İSTEDİM TAKDİR SİZİN + PLUGİN BİLGİM VAR İYİ GÜNLER...]

Beklemede kalın yarın saat 12:00'da sizi görüşe alıp almayacağıma karar vericem.

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Başarılar Arkadaşlar...

Son düzenleme:

karakter170

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MODERATOR

Adınız ve Soyadınız; Mr Green
Yaşınız; 8
Daha önce yer aldığınız sunucular; Sönucü nedör hewal
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu; Banlarım.
Ne sıklıkla küfür edersiniz; her cümlenin sonuna mk koymazsan deliririm.
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın; Benim ismimi bile anamaz. Anarsa banlarım.
Oyunculara karşı saygın ne kadar; Yamuk yapanın ayağını banlarım. Pardon kaydırırım.
İletişim Adresleriniz; karakter17007

Bence kriterlerinize uygun biriyim. Beni alın.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
MODERATOR

Adınız ve Soyadınız; Mr Green
Yaşınız; 8
Daha önce yer aldığınız sunucular; Sönucü nedör hewal
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu; Banlarım.
Ne sıklıkla küfür edersiniz; her cümlenin sonuna mk koymazsan deliririm.
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın; Benim ismimi bile anamaz. Anarsa banlarım.
Oyunculara karşı saygın ne kadar; Yamuk yapanın ayağını banlarım. Pardon kaydırırım.

Bence kriterlerinize uygun biriyim. Beni alın.

Kürtmüsün nesin anlamadımda, ben kürtleri desteklemiyorum.Uza konumdan "hewal" .

Adınız ve Soyadınız;Mert CanOğlu
Yaşınız;18
Daha önce yer aldığın projeler; warp , spawn 10 12 defa
Daha önce çalıştığın sunucular ve yetkilerin;TeknoMC TeknoNG sonoyuncu . 3 haftalık mod
Çalıştığın sunucuya karşı saygın varmıdır;Vardır Kurucuların Bana güveni Çok Ondan Panel Verilior
Yaptığın yapıtlara ait SS'ler; http://i.hizliresim.com/J32QLE.jpg 1. http://i.hizliresim.com/mEL2qy.jpg 2.http://i.hizliresim.com/WbY7rq.jpg http://i.hizliresim.com/40laZQ.jpg Buda Spawn Yapımı Bizde ....
Sunucuya ayırabileceğin vakit; 12 saat

Artık başvuru atma hakkın bulunmamakta.Reportta edildin zaten, gereken cevabı verdim aldığın halde lütfen üsteleme.

karakter170

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hewol Neden Bü Kadar kiziysen. Bendö bir insön evladiyim.

MODERATOR

Adınız ve Soyadınız; Mete Yeşil ( Kürt değilim. Doğma büyüme Antalya. Kütük Antalya )
Yaşınız; 16
Daha önce yer aldığınız sunucular: 1.0'da başladım oyuna. 1.2.5'de serverlerde yetkili olmaya başladım. En az 100 serverde yetkili oldum.
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu; Moderator olacaksam. Küçük suçları rehberlere bırakırım. Büyük suç olursa benden üst yetkililere. Tek yetkili bensem uyarırım. İkincide 1 günlük ban atarım.
Ne sıklıkla küfür edersiniz; Elimden geldiğince hiç
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın; Benim hep küçük kardeşim olmasını istemişimdir. Ama yok :) . O yüzden sever kollarım.
Oyunculara karşı saygın ne kadar; Herkese eşit. Sevecen. Bir o kadar da uzak durmaya çalışırım.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Hewol Neden Bü Kadar kiziysen. Bendö bir insön evladiyim.

MODERATOR

Adınız ve Soyadınız; Mete Yeşil ( Kürt değilim. Doğma büyüme Antalya. Kütük Antalya )
Yaşınız; 16
Daha önce yer aldığınız sunucular: 1.0'da başladım oyuna. 1.2.5'de serverlerde yetkili olmaya başladım. En az 100 serverde yetkili oldum.
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu; Moderator olacaksam. Küçük suçları rehberlere bırakırım. Büyük suç olursa benden üst yetkililere. Tek yetkili bensem uyarırım. İkincide 1 günlük ban atarım.
Ne sıklıkla küfür edersiniz; Elimden geldiğince hiç
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın; Benim hep küçük kardeşim olmasını istemişimdir. Ama yok :) . O yüzden sever kollarım.
Oyunculara karşı saygın ne kadar; Herkese eşit. Sevecen. Bir o kadar da uzak durmaya çalışırım.

peki api özüydiyeyim şıkaypeni ekyicem pay pay

emirgg2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yazdigimi görmediniz eralde

LordMasterXolos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
---Moderatör---

Adınız ve Soyadınız; Yağızhan Dinçkurt
Yaşınız; 16
Ne sıklıkla küfür edersiniz; Küfür insanda nefret ve körlük dışında bir şey yaratmaz. Küfürü gereksiz bulurum. Bunun yerine ÇOK ZORDA KALDIĞIM DURUMLARDA daha diplomatik ve kültürel konuşma biçimi olan: Sanırsam kafanızdaki nöronlar söylediklerimi algılamak için yetersiz kalıyor. gibi sinir bozucu lafları tercih ederim.
Daha önce yer aldığınız sunucular; yabancıların "civcraft" sunucusunda adminlik yapmıştım. Ayrıca Arthemis craft Kingdom sunucusunun 3 kurucusundan biriydim.
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu; Nedenini araştırırım. Bazen bazı durumların iç nedeni göründüğü gibi olmayabilir. (Hile hariç)
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın; Akıl yaşta değil baştadır. Kesinlikle farklı bir davranış göstermem. Ayrıca gösterenleri uyarırım.
Oyunculara karşı saygın ne kadar; Ne yaptıklarına göre değişir. Neredeyse her oyuncu saygıyı hak eder. Ancak hile yapıp küfür edenler ile bütün gün uğraşıp dev kaleler yapan oyuncuları aynı saygı çerçevesinde tutmak mantıklı bir seçim olmayacaktır.
Sunucuya ayırabileceğim vakit: Gündüzleri 6-7 saat (saat 12 den başlamak üzere) Geceleri 2-2.5 saat.
İletişim Adresleriniz;
Gmail: [email protected]

Not: Geceleri (11 den sonra) skype ım kapalıdır. Konuşamam.

Ayrıca belirtmeliyim ki okuduğum bölüm yabancı dil bölümü. O yüzden yüksek düzey İngilizce bilgim vardır (Konuşma okuma yazma vs. her şey dahil.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
---Moderatör---

Adınız ve Soyadınız; Yağızhan Dinçkurt
Yaşınız; 16
Ne sıklıkla küfür edersiniz; Küfür insanda nefret ve körlük dışında bir şey yaratmaz. Küfürü gereksiz bulurum. Bunun yerine ÇOK ZORDA KALDIĞIM DURUMLARDA daha diplomatik ve kültürel konuşma biçimi olan: Sanırsam kafanızdaki nöronlar söylediklerimi algılamak için yetersiz kalıyor. gibi sinir bozucu lafları tercih ederim.
Daha önce yer aldığınız sunucular; yabancıların "civcraft" sunucusunda adminlik yapmıştım. Ayrıca Arthemis craft Kingdom sunucusunun 3 kurucusundan biriydim.
Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu; Nedenini araştırırım. Bazen bazı durumların iç nedeni göründüğü gibi olmayabilir. (Hile hariç)
Yaşından küçüklere nasıl davranırsın; Akıl yaşta değil baştadır. Kesinlikle farklı bir davranış göstermem. Ayrıca gösterenleri uyarırım.
Oyunculara karşı saygın ne kadar; Ne yaptıklarına göre değişir. Neredeyse her oyuncu saygıyı hak eder. Ancak hile yapıp küfür edenler ile bütün gün uğraşıp dev kaleler yapan oyuncuları aynı saygı çerçevesinde tutmak mantıklı bir seçim olmayacaktır.
Sunucuya ayırabileceğim vakit: Gündüzleri 6-7 saat (saat 12 den başlamak üzere) Geceleri 2-2.5 saat.
İletişim Adresleriniz;
Gmail: [email protected]

Not: Geceleri (11 den sonra) skype ım kapalıdır. Konuşamam.

Ayrıca belirtmeliyim ki okuduğum bölüm yabancı dil bölümü. O yüzden yüksek düzey İngilizce bilgim vardır (Konuşma okuma yazma vs. her şey dahil.

Başvurunuz gözlem altında skypeden ekliyeceğim, katılım için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...