• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

Konu kapatılsın.

bayus3451

Sudan Çıkmış
Merhaba degerli dostlarım kısa süre önce batihosttan 4gb vds aldım ve sunucuda sadece faction kurdum 4gb yetmedigini düşündüm 8gb yaptım ve bu sefer yayından bır arkadaş sunucuma 50 kişi getirdi ve sunucu sürekli çökmeye başladı sonra 10 gb yaptım 10 gb sunucuda 50 kişi göremicekse bu nasıl bir hosting arkadaşlar tercihim bence batihosttan almayın. sadece benim fikrim bu alıp almamak size kalmış

mertylol

İsrail, içimdeki çocuğu öldürmese bari.
PSN
Ahmetdemir
Xbox
Ahmetdemir
Steam
Ahmetdemir
Minecraft
Ahmetdemir
Tamamen senin görüşün. Burada pluginsel bir sıkıntı olduğunu düşünmekteyim.

Pluginsel

★ Java & Python Developer ★
Organizatör
PSN
PluginerTR
Xbox
PluginerTR
Steam
PluginerTR
Minecraft
PluginerTR
Daha önce birkaç kere batihost kullanmışlığım var ve gayet başarılı bir hosting.
Bazen sunucu hakkında sorunlar yaşıyordum ama birçoğu benle alakalıymış.
@batihost.com'un dediği gibi, ticket aç.

Simo321

Ağaç Yumruklayıcı
Ben daha önce batihost'dan aldım, ancak diğer arkadaşların'da dediği gibi pluginden'dir. Batihost güvenilir ve sağlıklı.

AjStyles

BlackDragon|E-sports
PSN
StrongerTR
Xbox
StrongerTR
Steam
YgtGamingTR
Minecraft
YgtGamingTR
hiç bnir zaman batihost kullanmadım fakat batihostun güvenilir olduğunu bilirim. internetten faction paketi bulup yüklemezsen kendin yaparsan düzelir

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
Sponsor
Steam
Green
Minecraft
FurkanZhlp
Hazır bulduğunuz pluginleri ve internette gördüğünüz her skripti yüklediyseniz tabii ki sunucunuz 10 kişi değil kimse yok iken bile kapanır.
Direk suçu hostingde aramayın. Kaç yıldır BatiHost kullanıyorum en küçük sıkıntıda bile destek verdiler allah razı olsun.

bioflugel

Zombi Katili
Minecraft
bioflugel
hic pismanlik degil biz actik superdi tabi cokme sorunu oldu ticket actik duzeltdiler ve bu arada 3gb sunucuya hub kurmustuk :D ama nasil oluyorsa batihost en iyisidir.