Konu kapatılsın.

bayus3451

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba degerli dostlarım kısa süre önce batihosttan 4gb vds aldım ve sunucuda sadece faction kurdum 4gb yetmedigini düşündüm 8gb yaptım ve bu sefer yayından bır arkadaş sunucuma 50 kişi getirdi ve sunucu sürekli çökmeye başladı sonra 10 gb yaptım 10 gb sunucuda 50 kişi göremicekse bu nasıl bir hosting arkadaşlar tercihim bence batihosttan almayın. sadece benim fikrim bu alıp almamak size kalmış

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamen senin görüşün. Burada pluginsel bir sıkıntı olduğunu düşünmekteyim.

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence o pluginlerden dolayı kaynaklanan hatadır batıhostla alakalı olduğunu sanmıyorum.

TheElectroFox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucnda plugin paketi almak yerine emekle kendin ayarla fark edicektir büyük ihtimalle ana sebep bu

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önce birkaç kere batihost kullanmışlığım var ve gayet başarılı bir hosting.
Bazen sunucu hakkında sorunlar yaşıyordum ama birçoğu benle alakalıymış.
@batihost.com'un dediği gibi, ticket aç.

Simo321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben daha önce batihost'dan aldım, ancak diğer arkadaşların'da dediği gibi pluginden'dir. Batihost güvenilir ve sağlıklı.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiç bnir zaman batihost kullanmadım fakat batihostun güvenilir olduğunu bilirim. internetten faction paketi bulup yüklemezsen kendin yaparsan düzelir

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
ben 3gb batihost vds sunucuma 40 kişi getirsem yine çökmez pluginlerin ile alakalı bi sorun olabilirmi ?

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
En iyi cevaplar
0
Hazır bulduğunuz pluginleri ve internette gördüğünüz her skripti yüklediyseniz tabii ki sunucunuz 10 kişi değil kimse yok iken bile kapanır.
Direk suçu hostingde aramayın. Kaç yıldır BatiHost kullanıyorum en küçük sıkıntıda bile destek verdiler allah razı olsun.

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hic pismanlik degil biz actik superdi tabi cokme sorunu oldu ticket actik duzeltdiler ve bu arada 3gb sunucuya hub kurmustuk :D ama nasil oluyorsa batihost en iyisidir.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Batihostun kalitesi anlatılmaz yaşanır. Sağolsunlar gecenin 3ünde bile whatsapptan destek veriyolar