konu kapatılsın

Slinguaaaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3 tane konu açarak forumu spamlayan bir değişik sunucu.
Öncelikle konu tasarımınız kötü, serverda gayet düzgün oynarken claim atmaya başladık yan yana claim attığımız için 20x20 claim yasak dediler yaklaşık 3 saatlik emeğimiz boşa gitti. Biz yetkililere kendimizi açıklamaya çalışıyoruz adam kendi yazdığından vazgeçmeyip aynı yazıyı spamliyor. Dc gel anlatalım diyoruz gelmiyor dc ile mi uğraşıcam diyor ama bu sırada dc de online.Sonra başka biri chatten bize sövüyor bir yetkili chati siliyor adamı mutelermisiniz diyorum yetkili bana kim küfür etti diye soruyor mutelemiyor. Çok değişik bir ortam var serverda. Ama yine kendiniz girip bakabilirsiniz. İyi eğlenceler
ya siz ciddimisiniz gençler survival oynamayı öğrenin lütfen birçok oyuncu size güldü hala gülüyorum. ormana 20x20 atmak yasak 10x10 yan yana da atılmaz siz hala hakkımız var diosunuz bakın claim hakkınız varsa var ama 10x10 dan fazla yani yan yana atmak yasak iyi oyunlar lütfen öğrenin.!

Slinguaaaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere girdik başta gayet güzeldi fakat kasalardan claim hakkı çıkardık bunu kullanmaya karar verdik 10x10 bir sürü claim attık sonra kurucu gelip buralar 20x20 dedi claim hakkımız var dedik fakat bunları umursamayıp bize küfür ederek claim hakkımızı ve claim bölgelerimi aldı ve bunun ardından serverdeki oyuncular 3 saatlik emeğimizi çaldı kesinlikle tavsiye etmiyorum ve Bize 10 yıl ban attı kimseye tavsiye etmiyorum iyi oyunlar.
ya siz ciddimisiniz gençler survival oynamayı öğrenin lütfen birçok oyuncu size güldü hala gülüyorum. ormana 20x20 atmak yasak 10x10 yan yana da atılmaz siz hala hakkımız var diosunuz bakın claim hakkınız varsa var ama 10x10 dan fazla yani yan yana atmak yasak iyi oyunlar lütfen öğrenin.!

Dcared

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadasım Sende Bizi Anlamıyorsun biz sana dedikki discord gelirmisin chatten yazılmıyor birseyler konusacağız dedik mikrafon yok diye gelmedin onu geçtik bize haber vermeden claimimizi kaldırdın üstüne bir oyuncu chestlerimizi bosalttı üstüne biz serverden çıkınca arkamızdan konuştun gel discorda yüzüme söyle diyeceklerin varsa Discord: PnterNN#7962

Slinguaaaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadasım Sende Bizi Anlamıyorsun biz sana dedikki discord gelirmisin chatten yazılmıyor birseyler konusacağız dedik mikrafon yok diye gelmedin onu geçtik bize haber vermeden claimimizi kaldırdın üstüne bir oyuncu chestlerimizi bosalttı üstüne biz serverden çıkınca arkamızdan konuştun gel discorda yüzüme söyle diyeceklerin varsa Discord: PnterNN#7962
Sesli gelince yüzünemi söylücem oluyor ? ben dedim kaç defa atmayın diye

Slinguaaaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gelicekseniz yazın kulanıcı adınızı gelin sw ye anlaşalım