Konu Kilit_X

AkdenizliMOff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HELAL OLSUN BU ZAMANDA SW LE UĞRAŞAN YOK VE SİZ EMEK VERMİŞSİNİZ 18.00 DA GELCEĞİM
Kardes Eyer Batihost.com olunan ip olmazsa LoreSurvival.us.to bunu dene batihostdan Onay bekliyoz LoreSurvival.batihost.com a

Bunla dene 18.00 de kadar olmassa LoreSurvival.us.to

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik sunuculardan hiçbir farkı yok.
Buildler ve konu tasarımı geliştirilmeli konu tasarımı böyle olduğu sürece oyuncu kazanamazsınız. Kısaca sunucu geliştirilmeli.
Başarılar

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basit bir sunucu ayrıca dediğim gibi Taklitler aslını yüceltir :) başarılar

HTMLTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu başlıkları gayet güzel renklere sahip. Diğer sunuculara oranla göz almıyor ve okuması keyif veriyor. Fakat sunucu haritanızın hiç iyi olduğunu söyleyemem kusura bakmayın. Diğer sunucuların gelişemediğini söylüyorum fakat siz daha da geri gidiyorsunuz. Biraz daha gayret ve forumdaki konulara biraz daha inceleme sayesinde daha iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum. Fakat emeğinizin karşılığı bu değil, daha iyisidir.
Biraz daha uğraş gerekli sadece. Ekibinizi yenilemenizi ve daha fazla zaman harcamanızı tavsiye edebilirim.
Sağlıcakla kalın.

AkdenizliMOff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu başlıkları gayet güzel renklere sahip. Diğer sunuculara oranla göz almıyor ve okuması keyif veriyor. Fakat sunucu haritanızın hiç iyi olduğunu söyleyemem kusura bakmayın. Diğer sunucuların gelişemediğini söylüyorum fakat siz daha da geri gidiyorsunuz. Biraz daha gayret ve forumdaki konulara biraz daha inceleme sayesinde daha iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum. Fakat emeğinizin karşılığı bu değil, daha iyisidir.
Biraz daha uğraş gerekli sadece. Ekibinizi yenilemenizi ve daha fazla zaman harcamanızı tavsiye edebilirim.
Sağlıcakla kalın.
Daha güzel konu oldu

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverınız güzel olsa zaten oyuncu gelir böyle yaparak sunucunuzu küçük düşürüyonuz konunuz deseniz berbat

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    19 KB · Görüntüleme: 230