Konu Kilit_X

halilreyiz31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Birdaha reklam yapabileceklerini sanmıyorum.
kardeşim kusura bakma bizim 2 salak oyuncu yüzünden oldu özür dilerim ben normal benim bi sunucuda benim serverin ismi geçmesin istemem benim serverimi çökermek için handmc örneğin orda reklam yapıyorlar bizim serveri çökertsin diye kusura bakmak şimdiden çok özür dilerim.

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran Alıntısı64.PNG

bu menuler bana ait hiç yayınlamadığım paketin menuleri nasıl elinize geçebildi kim verdi paketi size ?

burhan151

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 hafta bile olmayan serverde oyuncular efsane rankına ulaşiyor + diamond block altin block + demir blocktan ev yapiyorlar + full p4 set oluyorlar bu konu hakkinda meraklarim var acaba admin yardimimi var yoksa hack serbestmi hack serbestse birsey demem daha iyidir cunki böle bir seyin gözden kacmasi imkansiz 1 hafta daha olmayan serverde

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    106.9 KB · Görüntüleme: 288
  • f.png
    f.png
    18.9 KB · Görüntüleme: 279

AkdenizliMOff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 hafta bile olmayan serverde oyuncular efsane rankına ulaşiyor + diamond block altin block + demir blocktan ev yapiyorlar + full p4 set oluyorlar bu konu hakkinda meraklarim var acaba admin yardimimi var yoksa hack serbestmi hack serbestse birsey demem daha iyidir cunki böle bir seyin gözden kacmasi imkansiz 1 hafta daha olmayan serverde
Biraz Op Sunucu :) Elmas tavuk ve inek ler sayesinde para bollugu oluyor :)

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim ve şunu anladım 2,3 hafta açılıp kapanan sunuculardan farkı yok 1 haftada oyun bitiyor. Geliştirilmeli

burhan151

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
64 elmas 6500 liraya satiliyor hmm en ucuz inek tavuk yumurtasi 350k desek :para::şapka:

Liona123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu İğrenç ötesi Kurucularından Birtanesi Mapını sordugum zaman " sanane git oyununu oyna" diyip chatı silmesiyle meşur. Tavsiye Etmiyorum !

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu 1 saldırıda gittiyse o atan salmaz daha boşuna emek vermeyin bence

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu 1 saldırıda gittiyse o atan salmaz daha boşuna emek vermeyin bence
isteyen kişi istediği sunucuda istediği gibi emek verir bunu sorgulamak sana düşmez
NOT: Sunucudan değilim :D sadece yorumun dikkatimi çekti