Konuşalım [Sosyal Deney]

Nyxia

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım Gizem.Yaşım 16 boyum 177 kilom 48.64. Bir sigara tiryakisiyim ve ara sıra alkol de alırım. Bırakmaya çalışıyorum bunları da yavaş yavaş.
Bazen hissettiklerimi kağıda dökmeye çalışırım. Bunları da şiir yazarak resim çizerek falan öyle aktarırım yani. Hastalık konusunu açmak istemiyorum . Raporlu olduğumdan dolayı bir haftadır okula gitmiyordum zaten. Bazen tek başıma şehir dışına falan çıkarım. Bir kaç gün önce Ankaradaydım falan.
Anlatacak daha fazla şeyim vardı ama bunları yazmak geldi içimden sadece.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım Gizem.Yaşım 16 boyum 177 kilom 48.64. Bir sigara tiryakisiyim ve ara sıra alkol de alırım. Bırakmaya çalışıyorum bunları da yavaş yavaş.
Bazen hissettiklerimi kağıda dökmeye çalışırım. Bunları da şiir yazarak resim çizerek falan öyle aktarırım yani. Hastalık konusunu açmak istemiyorum . Raporlu olduğumdan dolayı bir haftadır okula gitmiyordum zaten. Bazen tek başıma şehir dışına falan çıkarım. Bir kaç gün önce Ankaradaydım falan.
Sigara kullanımının kaçıncı yılı?

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üzgünüm, anaokulunda karanlık şeyi gündüz olarak öğrenmişim; benim hatam. :)[DOUBLEPOST=1431249628,1431190493][/DOUBLEPOST]Açıklama zamanı.

Öncelikle katılan herkese teşekkür ediyorum, konuşmada hissedilir bir tatsızlık yaşanmadan elde etmek istediğim bilgilere ulaştım.

Verdiğim bilgilere gelirse, bazıları bir şeyler fark etti, bazıları etmedi, bazıları ettiyse de belirtme gereği duymadı. Zaten ufak ipuçları bırakmıştım, konuşmanın başında tırnak işareti kullanmak ve etikete bir şeyler yazmak gibi. Ama bu çok önemli değil çünkü sanal ortamda olduğumuz için orada yazan boy değerinin 1.57 olması insanların düşüncelerinde nasıl biri olduğum hakkında pek bir değişiklik yapmadı. Elde ettiğim bilgilerden birini paylaşmış oldum, diğerleri de müsaadenizle bana kalsın.

Gerçeklik kısmına gelecek olursak, boyum 1.82 ve kilomu baya zamandır ölçmedim ama kilolu biri değilim. Hatta zayıf sayılırım. Yürümeyi, özellikle de yağmurlu havalarda, severim. Gözlerim kahverengi, saçlarım koyu renkli ama siyah değil tam olarak.

Kronik rahatsızlığım var ama beyinle ilgili değil. (En azından bildiğim hastalığım, sinsi bir hastalık varsa bilemem.)

İsteyen arkadaşlar konunun altından konuşmaya devam edebilirler, hakkımda bilmek istedikleri başka şeyler varsa uygun olduğu sürece sorabilirler.

(Merak ettiğin şey bundan ibaret @Gökçemis ) B)

Bende desem bu ne 1.57'den kilolu olmaktan bahsediyor. Daha öncede boyunun 1.80 civarlarında olduğundan bahsetmiştin ama sanırım uzun bir süre önce.​

ContraSehabe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sefer ki esrar mı yoksa jack daniels mi yoksa bi kutu pilsen mi kamerikai :(
*Şaka yapıyorum, bu forumdaki tek dostum.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

bu forumdaki tek dostum.
İşte bu seni arkadaşı olarak düşünen seninle muhabbet eden bazı kişilerin canını yakmış olabilir/yakabilir.

Ben de ciddi bir şekilde cevap veriyorum; Hiçbiri. Sadece biraz likör içtim bunları yazmadan önce.

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yekta demir 19 1.75 69 yarışmaya muğladan katılıyorum. tüm yarışmacılara başarılar...