KuGoMC | 1.12 | Zombi Survival (MyZ) | Yakında ... [Pluginer-Builder-Rehber] Alımları

mahmut2211

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Selamlar !
ÖN SÖZ
  • Bu gün sunucum hakkında konuşucam.Arkadaşlar faction katagorisinde görmüşsünüzdür belki , soncraft faction kurmaya kalkıştık ve sunucu baya sarpa sardı.Aldıgımız yetkililer ihanet edip warplara set 0 çekti,pluginler bozuldu vs. vs.Sonra 1-2 gün düşündüm aceba oyuncuların istedigi şey bumu ? herkes lapis kasıp para kazanıp , edit alıp sıkınıcı bir şekilde factionmu oynamak istiyor ? evet bende farkındayım pek fazla kaliteli sunucu yok.Ama Factiondan bıkmadınızmı arkadaşlar ? gerçekten ben bir sunucu kurucusu olarak bıktım şahsen.Şimdi Asıl Konumuza Gelelim
DAYZ-MYZ SUNUCUSUDA NEDIR ?
  • DayZ veya MyZ sunucusu zombi survivaldir.Bu sunucular gerçekten eğlencelidir.Öyle lapis kasıp kasılmakla değil , zombilerle kapışıp base kurup savaşmaktır.
SUNUCU HAKKINDA
  • Sunucumuzu kurmayı bu gün düşündüm aslında farklı bir sunucu kurmayı 1-2 gündür düşünüyordum.Ama MyZ sunucusu kurmak şimdi aklıma geldi.Sunucumuzun sürümü 1.12 olucaktır.Nedeni ise artık yenileşin arkadaşlar takılıp kaldınız 1.7 ve 1.8 de.Sunucumuzun adı ise <KuGoMC>.
ALIMLAR
  • Builderler biraz deneyimli olursa baya iyi olur.​
  • Pluginerlere gelince tüm yükü onlara yüklemiycez bizde yardımcı olucaz rahat olsunlar.​
  • Rehberler sunucuyu anlamak isteyen kişilere sunucuyu anlatıcak.​
FORMLAR
Alımlar Bitti Sunucuya Kapalı Beta İçin Oyuncu Alınıcak , Alımlar Discord Sunucumuz Üzerinden Gerçekleştirilicek : https://goo.gl/JMZun9
(SUNUCU DURUMU = ONLINE)

Son düzenleme:

yavuzselimbaba

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ADINIZ =yavuz selim
YAŞINIZ =13
KAÇ YILDIR YETKINIZLE UĞRAŞIYORSUNUZ =2,3 yıldır
MEDİAVAL BUİLDLERDE NASILSIN =güzeldir beğenirsiniz wand komudu biliyorum

builder olmak istiyorum

babaprosan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız=Erol
Yaşınız=13
Puluginer.S]Pulugin Java dosyalarını Editleyebiliyormusun = Evet 1,4 yıldır uğraşıyorum
:)
Vesela : Scorebroads pl editlerim Sonra MotdMeneger pl editlerim Skriptleri editlerim Servere Katkı sağlayacak pl indiririm
sonra Serverlada ilgilenirim sonra vb zeri şeyleri editlerim .
İyi Günler .

yavuzselimbaba

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tamam iyi buildermdır kodları biliyorum builderla ilgili kod ları 13 yaşındayım iyi buildlerde yaparım bazı serverlardada olmuştum onlarda beğenmişti admin bile olmuştum sizin serverada beğeneceğimi düşünüyorum .

mahmut2211

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adınız=Erol
Yaşınız=13
Puluginer.S]Pulugin Java dosyalarını Editleyebiliyormusun = Evet 1,4 yıldır uğraşıyorum
:)
Vesela : Scorebroads pl editlerim Sonra MotdMeneger pl editlerim Skriptleri
[PLUGİNER S.] KENDİNDEN BAHSET =
[PLUGİNER S.] JAVA KODLAMASIYLA ARAN NASIL =
Bu görmedinizmi , yoksa yapamıyormusunuz bunları
tamam iyi buildermdır kodları biliyorum builderla ilgili kod ları 13 yaşındayım iyi buildlerde yaparım bazı serverlardada olmuştum onlarda beğenmişti admin bile olmuştum sizin serverada beğeneceğimi düşünüyorum .
Peki Discord programı kullanıyormusunuz ?

yavuzselimbaba

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
skype daha iyi ama dc de var dc ismim:yavuz selim skype ismim:yavuz tuncsoy

ama mikrafon yok bende bişe olurmu

sizin dc ismi ne acaba

1EsrarR1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ADINIZ =Enes
YAŞINIZ =12
KAÇ YILDIR YETKINIZLE UĞRAŞIYORSUNUZ = 4
[BUILDER S. ] MEDİAVAL BUİLDLERDE NASILSIN = çok iyiyim WorldEdit bilgim %85 wg:%90 voxel sniper: %80

DİSCORDUMDA VAR....

mahmut2211

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ADINIZ =Enes
YAŞINIZ =12
KAÇ YILDIR YETKINIZLE UĞRAŞIYORSUNUZ = 4
[BUILDER S. ] MEDİAVAL BUİLDLERDE NASILSIN = çok iyiyim WorldEdit bilgim %85 wg:%90 voxel sniper: %80

DİSCORDUMDA VAR....
Peki Discord Linkini Atıyorum Gelirseniz Konuşuruz
https://goo.gl/JMZun9
skype daha iyi ama dc de var dc ismim:yavuz selim skype ismim:yavuz tuncsoy

ama mikrafon yok bende bişe olurmu

sizin dc ismi ne acaba
Discord İsmim : | Furkan | 17 |#1760

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ADINIZ = Yusuf
YAŞINIZ = 17
KAÇ YILDIR YETKINIZLE UĞRAŞIYORSUNUZ = 2 İla 3 Yıldır Rehberlik Moderatörlük Vb. Gibi Yetkilerde Görev Alıyorum.
[REHBER S.] OYUNCULARLA NASIL ILGILENIRSINIZ = Oyuncularla Fazla İçli Dışlı Olma Fikrinde Değilim Ama Genel Olarak Oyuncularla Aramda Herhangi Bir Problem Olmaz

Not : Ek Olarak bir şey Daha Belirtmek İstiyorum Dream Ve Bir Kaç Daha Build Team'lerde Amatör Ve Orta Seviye Ders Aldım Yani Mimari Konuda'da Yardımım Dokunabilir.

mahmut2211

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ADINIZ = Yusuf
YAŞINIZ = 17
KAÇ YILDIR YETKINIZLE UĞRAŞIYORSUNUZ = 2 İla 3 Yıldır Rehberlik Moderatörlük Vb. Gibi Yetkilerde Görev Alıyorum.
[REHBER S.] OYUNCULARLA NASIL ILGILENIRSINIZ = Oyuncularla Fazla İçli Dışlı Olma Fikrinde Değilim Ama Genel Olarak Oyuncularla Aramda Herhangi Bir Problem Olmaz

Not : Ek Olarak bir şey Daha Belirtmek İstiyorum Dream Ve Bir Kaç Daha Build Team'lerde Amatör Ve Orta Seviye Ders Aldım Yani Mimari Konuda'da Yardımım Dokunabilir.
Peki Alım Discorduna Gelirseniz Sevinirim.

+Güncel