Yardım lag lag lag lag ve lag

okyman6

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8x 1.12.2
arkadaşlar sunucuda 41 plugin var 3 dünya var dünyaları yeni oluşturdum hiçbir sıkıntı olmaması lazım. batihosttan aldım sunucuyu 4gb ram var aşırı derecede lag oluyor ara ara bi giriyor bazen sunucu çöküyor. Masaüstünde 1gb ram verdiğim halde lag sorunum olmuyor. takılma bile olmuyor batihosttamı sorun var acaba
Aikar's Timings Viewer
bu timings raporum

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @okyman6,
Sanırsam MineResetLite plugininde biraz sıkıntı yaşatıyor gibi gözüküyor otomatik yenileyeceğiniz alanı biraz daha küçük yapmayı deneyin tüm blokları aynı anda yenilediği için lag yapma sorunsalı olabilir ayrıca timings pek anlamadığım için leak plugin var ise kaldırmanızı öneririm lag yapma olasılığı mevcut birde eğer sunucuyu açarken konsola bakın eğer hata veren plugin, skript var ise onları düzeltin düzeltmez iseniz buraya log kısmını atın sizlere çözüm yolu sunabiliriz :)

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
bukkit.yml
autosave: 6000'dir bunu bi 0 yaparmısınız?

okyman6

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
timings den anlayan arkadaş sunucuma gelip bakabilirmi whatsapp varsa eklesin konuşalım sorun devam ediyor sunucuda 42 plugin var 3 dünya var lag olmaması lazım

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Timings Raporların'da Gördüğüme Göre Bu sürekli yaşanan bir şey değil. Yani olay batihosttan kaynaklanmıyor.
Belirli aralıklarla olduğu için MineResetLite Plugini ağır yükleniyor olabilir veya Skriptlerde sorun çıkıyordur. Lütfen tüm skriptleri Tek bir Skript dosyasında toplayın. Sunucunuzda Kelime Oyunu vesayre gibi Skriptler varsa Onlarında Aynı anda Yüklenmesiyle oluşabilir. Olmuyor ise Plugin paketi ağır bir paket olabilir. Herneyse Düzelmesse buraya geri yazarsınız.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ayrıca Gereksiz MineResetLite'ları Silin.