LAG SORUNU TAMAMEN GİDERİLDİ SUNUCU AKTIF! (ProGamesTr.batihost.com) <18-1.12>

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu Bilgileri
Sunucu Adi : ProGamesTr

Sunucunun Türü : Survival

Sunucu Versiyonu : 1.8 - 1.12

İp Adresi : ProGamesTr.batihost.com

NOT : Vip ve Kredi satışları web sitemizden yapılmaktadır.

Kurucu
Semih

BaşAdmin
Berkalp & Can

Admin
Baki

Merhabalar minecraft oyuncuları, ben PG-TR'nin kurucusu Semih Daha önceden birçok sunucu kurduk ve hepsinde de başarılı olduk. Eski sunucumuzun kapanmasından 1 sene sonra sunucuyu tekrar açmaya karar verdik ve açtık. Olumlu sonuçlar bekliyoruz. Sunucumuzda asla hak yenmemektedir. Bu eğlenceli serüvenimize sizleri de bekliyoruz...
- ProGamesTr Yöneticileri

Son düzenleme:

VisitlyProduc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim reklam konunu değişirmisin konu fotoğrafları TeknosiusCraft a aittir Yarın aksama değişmiş olmazsa gereği yapılacaktır

VisitlyProduc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne yapacaksın ki ?

Bu arada sunucu basit olmuş.Fazla emek göremedim ayrıca konu tasarımı da pek güzel değil.
Şöyle Anlatayim Teknosius Bir Topluluk Tan Fazlasi isim konu tasarımı lisanslari var eğerki güncellenmez ise kalkmasi her türlü şarttır .

halilsonlu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7.2 - 1.7.5 eskide kaldı diye biliyorum 1.7.x,1.8.x olsaydı daha iyi olabilirdi ve emek diye bir şey göremedim gelişmeniz dilegi ile başarılar

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cuma günü saat 00:00 dan sonra 1.8.x ve 1.9.x sürümüne geçiş yapılacaktır itemleriniz gitmeyecektir teşekkürler saat gece 00:00 dan sonra yapilacaktir
Bu Arada Dünkü Olayda Banlanan Herkezin Bani Açilmistir Sunucuya Girebilirsiniz İyi Eğlenceler

VolkanFx

• Play.CraftMinerTr.com •
En iyi cevaplar
0
Gereksiz yorumlara kulak asmadan ilerleyin herkes sizin gibi hatta daha kötü bir şekilde bşladı. Siz siz olum özenti alıntı yapmadan kendi yolunuzda ilerleyin. En iyisini Başarmanızı dilerim.
-= VolkanFx / FxTeam =-

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gereksiz yorumlara kulak asmadan ilerleyin herkes sizin gibi hatta daha kötü bir şekilde bşladı. Siz siz olum özenti alıntı yapmadan kendi yolunuzda ilerleyin. En iyisini Başarmanızı dilerim.
-= VolkanFx / FxTeam =-
Bu Güzel Yorumunuz İçin Teşekkürler VolkanFx

Sunucu Güncellendi Versiyon 1.7.x-1.8.x Olmuştur Laglar Ve Buglar Giderilmiştir

Hungergames Kaldirilmistir Sadece Survivaldir

Sunucu Bakımdan Çıkarıldı Girebilirsiniz

İyi Eğlenceler

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda başlangıç için 2 gb ram bence az. En az 4 gb ram ile başlangıç yapmanız gerekir. Ayrıca buildler kötü yani çok sade.
Geliştirilmeli.

depresif55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Builder kötü üstteki resimde anlaşıldığı gibi yetkililer oyunculara saygı göstermiyor üstüne üstlük küfür ediyor.

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu yarın (21.10.2016) saat 17:00 da aktif olacaktır sunucu tamamen sıfırlanmıştır önceden vip alan oyuncuların viplikleri kalacaktir süresi falan gitmemistir. Sunucudaki warplar ve spawn tamamen degismistir butun warplar ve spawn el yapimidir eleştirilerinizde buildin kötü olup olmadığına siz karar verebilirsiniz simdi gecelim diger ki konuya. Geçenlerde sizlerde duymuşsunuzdur GoodMC ve PhoenixTR ye saldırı yapılmıştır gerçi sadece GoodMC ye yapıldı PhoenixTR ye bir şey olmamış. Ve sunucuya ethanboy13 adlı biri gelio op alıp çökertmiş duyduguma göre ve altta mesajlarda bunu belirtmişler. Onların mesajlarını rapor ettim ve forum yöneticileri bu mesajlari kaldirdi. Şimdi öncelikle sunucuya giren her ethanboy13 adlı kullanıcıya benim oldugumu kanıtlayamazsınız bende ProGamesTrye MrSensei olarak girerim ve bende ben GoodMC nin sahibiyim diyebilirim. Yani sunucunuzu benim çökerttigimi nasıl kanıtlayabilirsinizki. Bu arada sunucunun çökmeside sizle alakali bisey sunucunuza sahip çıksaydınız birader her çöken sunucuyu bizmi yaptık sanıyorsunuz siz söyleyeceklerim bukadar.
Herkese İyi Forumlar

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu yarın (21.10.2016) saat 17:00 da aktif olacaktır sunucu tamamen sıfırlanmıştır önceden vip alan oyuncuların viplikleri kalacaktir süresi falan gitmemistir. Sunucudaki warplar ve spawn tamamen degismistir butun warplar ve spawn el yapimidir eleştirilerinizde buildin kötü olup olmadığına siz karar verebilirsiniz simdi gecelim diger ki konuya. Geçenlerde sizlerde duymuşsunuzdur GoodMC ve PhoenixTR ye saldırı yapılmıştır gerçi sadece GoodMC ye yapıldı PhoenixTR ye bir şey olmamış. Ve sunucuya ethanboy13 adlı biri gelio op alıp çökertmiş duyduguma göre ve altta mesajlarda bunu belirtmişler. Onların mesajlarını rapor ettim ve forum yöneticileri bu mesajlari kaldirdi. Şimdi öncelikle sunucuya giren her ethanboy13 adlı kullanıcıya benim oldugumu kanıtlayamazsınız bende ProGamesTrye MrSensei olarak girerim ve bende ben GoodMC nin sahibiyim diyebilirim. Yani sunucunuzu benim çökerttigimi nasıl kanıtlayabilirsinizki. Bu arada sunucunun çökmeside sizle alakali bisey sunucunuza sahip çıksaydınız birader her çöken sunucuyu bizmi yaptık sanıyorsunuz siz söyleyeceklerim bukadar.
Herkese İyi Forumlar
sizdeki adamlık seviyesi -lerde yazık adam gibi söyleyemiyorsunuz unutmayın ben sizin sunucuyu çökerttiğimde nasıl söylediysem sizde söyleyin
hem bu arada sunucunuza geldiğimde neden çökerttin adamın sunucusunu dediğimde ban atmıştın küfürlü bunuda unutma !

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sizdeki adamlık seviyesi -lerde yazık adam gibi söyleyemiyorsunuz unutmayın ben sizin sunucuyu çökerttiğimde nasıl söylediysem sizde söyleyin
hem bu arada sunucunuza geldiğimde neden çökerttin adamın sunucusunu dediğimde ban atmıştın küfürlü bunuda unutma !
Yanlış yapalak cevaplar vermeyin ben size banı sunucuyu neden çökerttin dediniz diye atmadım kurucunun çarına girip kendini op yaptigin için attım şimdi loglardan resminide atardım ama sunucuyu sifirladim sifirlamasaydin soyledigin yalanlar ortaya çıkacaktı bizi küçük düşürmeye çalışmadan önce bir kendine bakta öyle buraya mesaj yaz kaç gündür muteli oldugum için size cevap yazamıyorum şimdi sıkıntısız bir şekilde yazabilirim ne gibi yalanlar atarsan at yani şimdi kendinde itiraf ettin zaten mesajinda sunucuyu çökerttigini loglardan atmama gerek yok yani sendeki adamlık seviyesi - lerde asıl anladınmı. sunucuya admin yokken çarlarına girip sunucu adını yeni ip Alesta****.nitrado.net yapmıyoruz önce bir kendine bak buraya sonra mesaj yaz bu konuya adamlık seviyesi - de olanlar yorum yazamaz çünkü.
Hepinize İyi Forumlar

Son düzenleme:

zRustemReyiz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bot attack detect please try again in 5 minutes yazıyor servere girdırmıyor