LAG SORUNU TAMAMEN GİDERİLDİ SUNUCU AKTIF! (ProGamesTr.batihost.com) <18-1.12>

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Problem şudur; Bu ethanboy13 adlı arkadaş sunucuma gelip op oldu bir şekilde ve sunucu da benden başka yetkili yok. Oyundayken birden atıldım tekrar girdiğimde şifrem yanlıştı. Panele giriş yaptım hemen ve baktım reklam veriliyor. Hemen kapattım sunucuyu. Ve op listesini felan temizledim, kendimi bile op yapmadan tekrar aktifleştirdim sunucuyu ve baya bi online kaybettim. Ve bütün bunlar olurken 41 kişiydik ss var. Neyse, baktım bunlar fullendi bi anda reklam yaptıkları için. Şimdi sadede geliyorum; Ben yarın sunucuma start vericeğim. Bir daha bu olay gözlemlenirse ve sunucuları kapanmaz ise ben yasal yollara başvurmak zorunda kalıcağım. Hayırlı günler @AhmHkn1553 inşallah anlatabilmişimdir.
Birader Hayla Nasil Bizim Çökerttiğimizi Düşünüyorsun Anlamadım Siz Kendi Hatalarınız Yüzünden Oyuncu Kaybettiniz Sunucunu Biz Çökertmekdik Nitradoya Yalan Yanlış Şeyler Anlatmayın Anladınızmı Hadi Size Şimdi İyi Oyunlar Dileriz
Herkese İyi Forumlar Dileriz

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya IP'ler? Ya SS'ler? Ya log'lar? Onlarda mı yalan. :) Korktunuz şimdi, 3.5 atın. @GreyderNT Onlarca şahidim var. Mehmet kusura bakma etiketlemek istemezdim ama arkadaş yalancı çıkarmaya çalışıyor da, ondan etiketledim. @AhmHkn1553 İnşallah mesajı almıştır. Ben söyledim bitti. Bir daha olmasın.

EKLEME: Oyuncu kaybettiğimiz de yok. Gayet güzel online çekiyoruz. Sadece eksikler var o da sizde ben açılınca zaten geri düşersiniz. Dün gece girdim biliyosun herkes özelden msj attı dedim saldırı mı var. Sonra baktım IP adresime saldırdınız ip yeniledim ben. Banladınız zaten. :) Merak etmeyin sunucunuza kalmadım yani. :ci:

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Ya IP'ler? Ya SS'ler? Ya log'lar? Onlarda mı yalan. :) Korktunuz şimdi, 3.5 atın. @GreyderNT Onlarca şahidim var. Mehmet kusura bakma etiketlemek istemezdim ama arkadaş yalancı çıkarmaya çalışıyor da, ondan etiketledim. @AhmHkn1553 İnşallah mesajı almıştır. Ben söyledim bitti. Bir daha olmasın.
Sorun değil ama beni etiketlemen bir şeyi değiştirmez, olan sunucuna oldu. Geçmiş konu, uzatmaya gerek yok.

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşte ikaz ettim. İnşallah bu uyarıları dikkate alırlar. Yoksa sonuçları çok kötü olucak.
Birader Loglar Var Diyorsunda Belki Başka Birisi Bizim Nicklerimizle Girip Sunucuyu Çökertmiştir Bizim Yaptığımızı Kanıtlayamazsınız Yani

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorun değil ama beni etiketlemen bir şeyi değiştirmez, olan sunucuna oldu. Geçmiş konu, uzatmaya gerek yok.
İşte ikaz ettim. İnşallah bu uyarıları dikkate alırlar. Yoksa sonuçları çok kötü olucak.
Birader Loglar Var Diyorsunda Belki Başka Birisi Bizim Nicklerimizle Girip Sunucuyu Çökertmiştir Bizim Yaptığımızı Kanıtlayamazsınız Yani
IP'ler? Bu arada benim başka düşmanım yok. Her sunucuyla iyiyiz. Ve senin sunucuna geldiğimde neden banladın o zaman? Her halinden belli. Nasıl da panikledin.

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

IP'ler? Bu arada benim başka düşmanım yok. Her sunucuyla iyiyiz. Ve senin sunucuna geldiğimde neden banladın o zaman? Her halinden belli. Nasıl da panikledin.
Sunucumuza Gelip Saçma Sapan Mesajlar Yazarsan Banlanırsın Tabi

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuza Gelip Saçma Sapan Mesajlar Yazarsan Banlanırsın Tabi
hadi anladım o saçma sapan yazılar yazdı diyelim
ben geldiğimde sunucuyu neden çökerttin dediğimde seni ilgilendirmez ****** diye neden ban attın ?

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hadi anladım o saçma sapan yazılar yazdı diyelim
ben geldiğimde sunucuyu neden çökerttin dediğimde seni ilgilendirmez ****** diye neden ban attın ?
Kardeşim boş bunlar için. İnsanlıktan anlamıyorlar, onların dilinden konuşacağım eğer sunucum da gene op olurlarsa. @AhmHkn1553 uyarmıştır diye umuyorum.

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim boş bunlar için. İnsanlıktan anlamıyorlar, onların dilinden konuşacağım eğer sunucum da gene op olurlarsa. @AhmHkn1553 uyarmıştır diye umuyorum.
Hata Yapmadığımız İçin Sıkıntı Yok Siz Daha Konuşup Kendinizi Yorun Bize İşlemez

GabrieL258

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuya girdim şöyle bi 15 dk oynayacağım market ve köylü takasa baktım hoşuma gitti tam tadında yapmışsın tebrik ederim sv de lagda hissetmedim şuanlık oyuncu adım AxeRaider 15 dk ya düşüncelerimi paylaşacağım şuanlık güzel gözüküyor

GabrieL258

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sv güzel tavsiye ederim madene falan hoş lagda yok

sv kapalı şuanda ne zaman açılacak bi mc gireyim dedim ondada kapalı çıktı ...

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ense traşınızı mı görüyoruz yoksa? Aman Tanrım dedim! Tekrar eski halime döneceğim için mutluyum. :) Faction açarsanız sizi desteklerim ve VIP satın alırım. GÜZEL OLURSA tabi ki. Bu arada önce ki mesajlar da neden baltaladın gibisinden derseniz baltalama değil olayı bilmiyorsanız boştan mesaj atmayın. Başarılar diliyorum size. İnşallah her şey umduğunuz gibi gider. Plugin konusunda yardımcı olabilirim. Eski factioncuyum :) Kolay gelsin. Özel mesaj da aktifim her zaman. :)

- GoodMC Ekibi
- TS3: mcturkiye.adless.de

CemPGTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Factions Olmuştur. İyi Günler Dileriz...

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Faction Oldu İyi Oyunlar Dileriz