Lapissiz Faction Sunucusu Kuracağım. Önerileriniz Nelerdir ?

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rastgele oluşan şeyler olsun. Örn: Meteor? Yanardağ patlaması? (Yada herneyse) Deprem? Ve çok fazla canavar kesince ordular halinde saldırabilirsin? Para için yanın gelebilecek olan bir adam olsun. (Sadece evinin oraya. Bunuda ayarlamak için tapu felan olsun :D) Ondan eşya al. Yemek felan satacak. Ama hepsi sınırlı sayıda. Diğer mesajları okumadım. Böyle fikir varsa afedersiniz.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bence şöyle olsun, lapis olmasın yine eski 1.5.2 zamanındaki factionlar gibi olabilir.Mob arena olsun oralarda level kassınlar.Meslek olsun kum vb. şeyler olsun.Orman,çöl gibi warplar olsun.Boss olmasın, eventler abartılı olmasın.Etkinlikler olsun bence hiçbir zaman VIP çekilişi olmasın.VIP itemleri abartılmasın.Edit item olmasın.Para zor kasılsın felan öyle olsun yani.İyi forumlar.
Yani gerçekçi olmasın diyorsunuz. Lapisli oynamaktan bir farkı yok.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Takas pluginleri mevcut .[DOUBLEPOST=1438341318,1438341284][/DOUBLEPOST]
Marketi yapması ona kalmış.
ama hiçbiri paranın yerini tutamaz ekonomi olması daha iyi
bunu güven anlamında söylemiyorum ticaret açısından

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adaletli ol. VIP satma.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@wasdefg Lapissiz faction kurma parana yazık. kuracaksan HungerGames Yada PVP Kur. Oda olmadı Prison Kur. Emek Faction Tutmaz. Burası Türkiye Eğer İlla faction diyorsan Lapisli Kur. Çünkü Kitle Önemli. Oda olmaz dersen Survival :)
O zaman girmeyeceksin server işine. VIP Satmak için server herkes açıyor.

Lan ben server açmıyorum ki :(
"O zaman girmeyeceksin server işine herkes vip satmak için açıyor" ne ya? millet kendi parasını 3 5 kişiyi eğlendirmek için hiçbir geliri olmadan mı harcasın?
Kurtul şu ön yargından ben vip derken /kit vip yazınca p4 elmas set gelen vipden bahsetmiyorum.

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan ben server açmıyorum ki :(
"O zaman girmeyeceksin server işine herkes vip satmak için açıyor" ne ya? millet kendi parasını 3 5 kişiyi eğlendirmek için hiçbir geliri olmadan mı harcasın?
Kurtul şu ön yargından ben vip derken /kit vip yazınca p4 elmas set gelen vipden bahsetmiyorum.
Nasıl bahsediyorsun ?
Herkes öyle yapmıyormu. Gördünmü hiç vip sattıktan sonra daha devam eden faction sunucu. Neyse uzatmayalım benim istediğim herkesin eşit olması.

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin eşit olmasını istiyosan türk serverlerinde oynama çünkü burda survival serverde viplere pro 4 set ve enchli elma veriliyo
Biliyorum kardeşim. Neler verildiğini.