Lapissiz factionları özler olduk :(

Thepoisonn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aynı fikirde olan çok var bu lapis hakkında konuda çok açıldı zaten :S

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunun bir çözümü yokmu beraber deneyemezmiyiz dalga dalga lapisi factiondan kaldırmaya çalışsak ve lapis genellikle sadece türk serverlerinde var bunu kaldıramazmıyız

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laf var,icraat yok.
Öncelikle,herkesin zevki ayrı olabilir bu tartışılamaz yani insan türleri lapis seven - sevmiyen gibi ayrılabilir şuanki konuda.
Yani,eğer o kadar çok özlediysen git ve server aç burda
Lapissiz factionları özler olduk gibi konular açman bir işe yaramıyacaktır.

Thepoisonn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence biraz zor bende sevmiyorum lapis ama artık önemlide değil zaten karne hediyesi olarak pre aldım geçen sene mineplex felan giriyorum ama Türk serverinde oynayamamak üzüyor beni keşke lapisler kalksa

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav Boyle Diyosunuz Konu 10-15 Sayfa Oluyo Birisi Acınca Gideniniz Yok.
Ben bir lapissiz faction açıcaktım hem zevkli falan olur diye.
Sonra aklıma geldi kim gelip oynar biraz araştırdım herkes aynı şeyden yakınıyor.
Lapissiz sunucu isteyenler niye böyle sunucu yok diyor. Lapissiz sunucu açanlar neden oyuncum yok diyor.

Bu işler lafta kaldıkça maalesef yapıcak bişi yok. Fazladan birikmişim olsa lapissiz sunucu açardım belki ama benimde sunucuyu ayakta tutmam gerek. Ondan lapisli açacağım mesela...

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laf var,icraat yok.
Öncelikle,herkesin zevki ayrı olabilir bu tartışılamaz yani insan türleri lapis seven - sevmiyen gibi ayrılabilir şuanki konuda.
Yani,eğer o kadar çok özlediysen git ve server aç burda
Lapissiz factionları özler olduk gibi konular açman bir işe yaramıyacaktır.
param olsa açardım kardeş ve hatırlarsan lapis bi anda her servere yayılmadı yavaş yavaş yayıldı ve yavaş yavaş kaldırılabilir
Yav Boyle Diyosunuz Konu 10-15 Sayfa Oluyo Birisi Acınca Gideniniz Yok.
Ben öyle yapanları tanımam izeck ben sözümün eriyim şu an böyle bir sunucu varsa verin özelden ipsini gideyim oynayım
Ben bir lapissiz faction açıcaktım hem zevkli falan olur diye.
Sonra aklıma geldi kim gelip oynar biraz araştırdım herkes aynı şeyden yakınıyor.
Lapissiz sunucu isteyenler niye böyle sunucu yok diyor. Lapissiz sunucu açanlar neden oyuncum yok diyor.

Bu işler lafta kaldıkça maalesef yapıcak bişi yok. Fazladan birikmişim olsa lapissiz sunucu açardım belki ama benimde sunucuyu ayakta tutmam gerek. Ondan lapisli açacağım mesela...
Bu şekilde kabullenirsek lapis zaten yerleşik olcak biz dalga halinde bunu yaparsak belki işe yarar örneğin 1 kişi açar sunucu onu destekleriz serverinin 2 3 ay ayakta tutarız daha sonra başkaları açar onlarıda ayakta tutarız bu şekilde ilerler yani diyeceğim imkansız değil ve iyi bir reklamcı lapissiz faction sevenleri serverine toplayabilir

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
param olsa açardım kardeş ve hatırlarsan lapis bi anda her servere yayılmadı yavaş yavaş yayıldı ve yavaş yavaş kaldırılabilir

Ben öyle yapanları tanımam izeck ben sözümün eriyim şu an böyle bir sunucu varsa verin özelden ipsini gideyim oynayım

Bu şekilde kabullenirsek lapis zaten yerleşik olcak biz dalga halinde bunu yaparsak belki işe yarar örneğin 1 kişi açar sunucu onu destekleriz serverinin 2 3 ay ayakta tutarız daha sonra başkaları açar onlarıda ayakta tutarız bu şekilde ilerler yani diyeceğim imkansız değil ve iyi bir reklamcı lapissiz faction sevenleri serverine toplayabilir
Ben lapisi çok seven birisi değilim fakat maddi olarak yeterli biri HİÇ DEĞİLİM.
Vede eğer lapisli sunucu açmazsam hiçbir şekilde oyuncu gelmiyor. İStediğini yap TÜrkiye de hiçbir sunucuda olmayan bişi yapsan bile oyuncu sayın aynı rame sahip lapisli faction kadar olamaz.
İşte bu yüzden lapisli açmam gerekiyor.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben lapisi çok seven birisi değilim fakat maddi olarak yeterli biri HİÇ DEĞİLİM.
Vede eğer lapisli sunucu açmazsam hiçbir şekilde oyuncu gelmiyor. İStediğini yap TÜrkiye de hiçbir sunucuda olmayan bişi yapsan bile oyuncu sayın aynı rame sahip lapisli faction kadar olamaz.
İşte bu yüzden lapisli açmam gerekiyor.
Tamam abi seni anlıyorumda bu gidişe bir dur diyecek maddi durumu iyi olan biri yok mu ?

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıyoruz, gelen yok kardeş. Sanırsam artık lapissiz faction'un yerini survival sunucular tutuyor.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıyoruz, gelen yok kardeş. Sanırsam artık lapissiz faction'un yerini survival sunucular tutuyor.
haklı olabilirsin redfail fakat survivallarında çoğusu en fazla 2 aylık ömürlü oluyor red fail.Bu lapissiz faction isteyen kitleyi bulabilirsek başarabiliriz önemli olan bulmak ve hep birlikte bulabileceğimiz düşünüyorum.Düzgün reklam ve çevren olursa bence lapissiz bir factionu ayakta tutabilirsin

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Faction Lapis kaz 1 dakikada 1 milyon oyun parası yap Protection 4 elmas zırhlarını yap . Hackini aç Vs at Gelen setleri sat DEĞİL !

Faction dediğin raidli olur güçlenirsiniz güçsüzü ezer dahada güçlenirsiniz ........

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

BirCok Sunucu Acildi 1 Ay Olmadan Kapandi Nedeni Bagis yada Oyuncu Tutmamasi.