Laptop Kasma Sorunu MineCraft Çözene Hediye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Söylenenlerin hepsi yanlış. Oyun oynamak için laptop aldıysan hata yapmışsın. Laptopun özellikleri ne kadar yüksek olursa olsun çoğu oyun özellikleri fazlasıyla yetse bile kasma sorunu olacaktır. Umarım hediyeleri yalan söylememişsindir. Benim için sorun olmaz ( verirsen iyi olur :D ) yalan söyleyen sen olursun.

WHİTEFANG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim fps en yüksek 230 u gördü video cekerken 170 lere felan düsüyor 128 bitlik texturede

MrYildirim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
beyler gercekten ne yaptiysam olmadi zaten hediyelerde yanlışlık yok çözene wericem wallahi teamwieverden falan yapan warsa cünkü beyler ben youtube kanalindada sirf bu oyunları cekilisle wermek icin acicaktim aslnda acmadim oyunları btirdim

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bana www.facebook.com/pringgamer ' Dan Ulaşabilirsiniz. orda uzun uzun konusabiliriz veya önerilirinizi alabilirim teamwiever sifresini falan weririm.
Sanırım cevabımı okumadın?

" Söylenenlerin hepsi yanlış. Oyun oynamak için laptop aldıysan hata yapmışsın. Laptopun özellikleri ne kadar yüksek olursa olsun çoğu oyun özellikleri fazlasıyla yetse bile kasma sorunu olacaktır. "

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
laptop tozlandıysa yavaşlayabilir oyun normaldir laptopu iyice temizle ama içini işlemci ve soğutucu fln işte onları temizlemen gerek özellikle tm 1 yıl olmadan tozlanmaz diosundur ama benim pc 1 ayda tozlanıyor :D yani bi kontrol et

Onur arkadaşımızın da dediği gibi tozlanma olayı bilgisayarını çok ısıtır.Bu da yavaşlamasına yol açar.Ya soğutucu al,ya da işlemci soğutan macunlar var.Onlardan alabilirsin.Geçici çözüm olarak GameBooster 3 ü indirebilirsin. Kolay gelsin :)

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aynen ekran kartının gb ı önemli değil. Hd 6870 1 gb / gt 630 4 gb derseniz tabii ki hd 6870 güçlüdür :D . Bu arada İşlemcin yeterli değil. 2.2 ghz laptopda aynı şekilde oluyor. Laptopda iyi parçalar olsa bile kasıyor. Kafayı yedim bu oyunun problemleriyle uğraşmaktan.

sadadasdadasdas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft Çok Ram Yiyen Bir Oyundur Her Laptop Veya BiLgisayarda Kasmadan Oynayamazsınız.

BolshoiBooze

Rocket Enthusiast
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir ekleme, Minecraft RAM yemez Java ram yer. Java ile yazdığım her programda pc can çekişiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...