Laptopumun Camı ve İçi

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laptopum bir kaza geçirdi ve darbe alan bölüm çatladı.Açık olduğunda ise orası kaymış gibi duruyor.

Resimler:

|Açık|

|Kapalı|

Sorularım:
1}Açık durumda olan resimdeki beyaz yer kendi kendine yayılırmı yada yayılma ihtimali varmı ?

2}Ekran çatladığı için sanırım ekranın tamamen değişmesi lazım ve içi kaymış, yaptırırsam tahmini olarak ne kadar ücret isterler ?

Şimdiden teşekkürler...

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yayılma ihtimali var er ya da geç ama az. Yaptırmanı tavsiye ederim ama fiyatı hakkında bir bilgim yok.

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar çok eski yaptırmaya değermi sizce ? Çok ağır ve performansı çok düşük.
Bana kalırsa arkadaşımızın dediği gibi 200 TL ise ve sen yeni bir laptop almayı düşünüyorsan yaptırma ve yenisini al.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana kalırsa arkadaşımızın dediği gibi 200 TL ise ve sen yeni bir laptop almayı düşünüyorsan yaptırma ve yenisini al.
Anca annem çalışmaya başlarsa alabilirim.Yaklaşık 2–3 ay sonra yani.O zamana kadar idare edebilirmiyim sizce ?

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir de babam bilgisayara girmemden nefret ediyor.Yani istesem bile yaptırmaz diye düşünüyorum.Hatta belki yenisini bile almaz

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir de babam bilgisayara girmemden nefret ediyor.Yani istesem bile yaptırmaz diye düşünüyorum.Hatta belki yenisini bile almaz
O zaman ya bekleyeceksin ya da kendi paranı biriktirip yaptıracaksın. :(

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bence Oynadığın Oyunun Ekranını Küçült O Gizemli Yerden Sonra Görünsün :D o Gizemli Yerede Bir Havlu Fln Koy Gözünü Yormaz :D