Last Factions Plugin paketi [Sürüm 1.7.x-1.8.x] V1

V2 Gelsinmi

• Gelsin

Kullanılan: 11 52.4%
  • Gelmesin

Kullanılan: 10 47.6%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim V2 için acele ediyosun. İçerik bomboş pek tutulacağını sanmam konuya biraz daha önem vermeni tavsiye ederim :)

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Gereksiz plugin dolu, AntiBotUltra veya AntiJoinBot gibi pluginlerin hiçbir işe yaradığı yok. AutoMessage gibi pluginler çok eskide kaldı. PlotMe çok eskide kaldı. SuperCensor çok gereksiz, skript ile oto mute bile yapılabilir. LetItRain yerine otoevent skriptleri ekleyebilirsin. EpicBoss yerine MyhticMobs kullanman önerimdir. Factions jarı ciddi anlamda eski ve artık güncellenmeyen bir jar. FactionUUID'ye geçiş yapabilirsin. ChestCommands yerine 5-6 satır format slot skripti ile GUI yapılabilir. Bunların değişmesi veyahut kaldırılması sunucuyu rahatlatır. Her faction açan 16-32 GB RAM'li makina almıyor sonuçta. Tabii 1.8'in CPU'ya odaklandığı da bir gerçek. V2 pakedinde dediklerimi göz önüne alabilirsen daha kaliteli bir paket olacağına eminim.

Ayrıca 1.7.x desteği vermemeni öneririm. Hilenin önüne geçemezsin. 1.8.x için de AAC yada PAC tavsiyemdir.

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Gereksiz plugin dolu, AntiBotUltra veya AntiJoinBot gibi pluginlerin hiçbir işe yaradığı yok. AutoMessage gibi pluginler çok eskide kaldı. PlotMe çok eskide kaldı. SuperCensor çok gereksiz, skript ile oto mute bile yapılabilir. LetItRain yerine otoevent skriptleri ekleyebilirsin. EpicBoss yerine MyhticMobs kullanman önerimdir. Factions jarı ciddi anlamda eski ve artık güncellenmeyen bir jar. FactionUUID'ye geçiş yapabilirsin. ChestCommands yerine 5-6 satır format slot skripti ile GUI yapılabilir. Bunların değişmesi veyahut kaldırılması sunucuyu rahatlatır. Her faction açan 16-32 GB RAM'li makina almıyor sonuçta. Tabii 1.8'in CPU'ya odaklandığı da bir gerçek. V2 pakedinde dediklerimi göz önüne alabilirsen daha kaliteli bir paket olacağına eminim.

Ayrıca 1.7.x desteği vermemeni öneririm. Hilenin önüne geçemezsin. 1.8.x için de AAC yada PAC tavsiyemdir.
Malesef Herkes , Bazı Kişiler Gibi Parasını Vermeden Kaçak Bir Şekilde AAC Kullanmıyor !
+
AntiJoinBot & AntiBotUltra Oldukça İşe Yarıyor (Kullanmaıyı Bilene)
+
PlotMe Hala Kullanılıyor.
+
ChestCommands Skriptten Daha Fazla Özellik Barındırıyor.
Kısacası Skriptte 10 Satırlık Şeyi ChestCommand ile 3 Satırla Yapabiliyorsun. (Bir Skript Yazarı Olarak Bunu Söylüyorum)

MrHappy

En iyi cevaplar
0
Malesef Herkes , Bazı Kişiler Gibi Parasını Vermeden Kaçak Bir Şekilde AAC Kullanmıyor !
+
AntiJoinBot & AntiBotUltra Oldukça İşe Yarıyor (Kullanmaıyı Bilene)
+
PlotMe Hala Kullanılıyor.
+
ChestCommands Skriptten Daha Fazla Özellik Barındırıyor.
Kısacası Skriptte 10 Satırlık Şeyi ChestCommand ile 3 Satırla Yapabiliyorsun. (Bir Skript Yazarı Olarak Bunu Söylüyorum)
Bana bir giydirme yaptıysan sunucumda lisanslı AAC kullanmaktayım. Bilincinde olmanı temenni ederim.
PlotMe kullanılmasına kullanılıyor, fakat PlotSquared'in ekstra özellikler sağlamasından sonra PlotMe'nin bir espirisi kalmadı.
Yapılacak iş iki üç warp ve menü GUI'si ise ChestCommand'ın hiçbir yararı yok. Sunucuyu boşa yormayın.

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Bana bir giydirme yaptıysan sunucumda lisanslı AAC kullanmaktayım. Bilincinde olmanı temenni ederim.
PlotMe kullanılmasına kullanılıyor, fakat PlotSquared'in ekstra özellikler sağlamasından sonra PlotMe'nin bir espirisi kalmadı.
Yapılacak iş iki üç warp ve menü GUI'si ise ChestCommand'ın hiçbir yararı yok. Sunucuyu boşa yormayın.
Fark ettin mi Bilmiyorum Ancak "Bazıları" dedim. Sen Lisanslı Kullanıyorsan Sen Bu "Bazıları" nın içine girmiyorsun demektir.
+
Skript İle GUI ile Bir Market Yaparsak Ek Komutlara İhtiyacımız Var Ancak ChestCommands'da Böyle Bir Özellik Zaten Mevcut

MrHappy

En iyi cevaplar
0
Fark ettin mi Bilmiyorum Ancak "Bazıları" dedim. Sen Lisanslı Kullanıyorsan Sen Bu "Bazıları" nın içine girmiyorsun demektir.
+
Skript İle GUI ile Bir Market Yaparsak Ek Komutlara İhtiyacımız Var Ancak ChestCommands'da Böyle Bir Özellik Zaten Mevcut
Uzun lafın kısası, ben sadece sunucuyu yormaması adına öneride bulundum. Sunucu güçlü ise bu pluginler gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İyi forumlar -_-

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İlk olarak merhabalar eklenti paketin hayırlı olsun fakat, milletin ilgisini çekmen için konuya daha fazla önem göstermen gerekiyor. İçeriğine fazla bakmadım (pluginlerin) v2 için güzel bir öz bir konu daha iyi olur senin için :) :pala:

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0
Her zaman ki gibi;FACTION!
Artık şu faction sevdasını bırakacak mısınız? Türkiye'de oynayacak sunucu kalmadı,faction veyahut skyblock o da olmadı survival. Artık yeni oyunlar getirin,biriniz de gelip football sunucusu kurmuyor? Ben mesela takımlı football sunucusu arıyorum. Böyle şeyler olağanüstü yetenek gerektirmiyor,yapabilirsiniz.​