İstek LeaderBoard Sistemi İstegi

GorkemSTK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resimdeki Sırlamayı İstiyorum Editlenebilir Haliyle Ben Bunu Skript Olarak Açıyorum Eger Plugin ise Onuda Atabilirsiniz Şimdiden Söyliyeyim Leaderheads Pluginin Kullanıyorum Şimdiden Benim İçin Uğraşanlara Teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• resim_2020-12-15_003909.png
    resim_2020-12-15_003909.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 153

Creeperiloji

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
4
Bu resimdir bir sistem veya pluginle olacak birşeye benzemiyor tasarımcı yapmıştır sunucu koymuştur oraya bu tarz fotoğrafları bir yere yerleştirmek için bu plugini kullanabilirsin. FramePicture dediğim gibi bu çizilen bir şey diye düşünüyorum attığım plugini inceliyebilirsin.

GorkemSTK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu resimdir bir sistem veya pluginle olacak birşeye benzemiyor tasarımcı yapmıştır sunucu koymuştur oraya bu tarz fotoğrafları bir yere yerleştirmek için bu plugini kullanabilirsin. FramePicture dediğim gibi bu çizilen bir şey diye düşünüyorum attığım plugini inceliyebilirsin.
ama kendi kendine yenileniyor ve bu fotograf da birisi puan aldıgı zaman oraya işliyor

GokturkTalha

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Server SonOyuncu sanırım, kendi launcherları olduğu için yapmasının zor olmıyacağını düşünüyorum.

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne kadar saçma cevaplar vermişsiniz Bannerboard plugini kullanarak bunu yapabilirsin forumda konusu var zor bişi degil ama ücretli