#Lider - Atatürk!

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Merhaba,

Bugün sizlere uzun bir sürenin ardından öylesine yapmış olduğum Lider
Atatürk çalışmamı göstereceğim arkadaşlar, umarım beğenirsiniz.
Kendimin istediği tarz da bir çalışma yapmış bulunmaktayım. Hemen çalışmamı göstereyim,

- ÇALIŞMAM -

İyi günler dilerim.
...

Son düzenleme:

BorisVavilov

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
...
Merhaba,

Bugün sizlere uzun bir sürenin ardından öylesine yapmış olduğum Lider
Atatürk çalışmamı göstereceğim arkadaşlar, umarım beğenirsiniz.
Kendimin istediği tarz da bir çalışma yapmış bulunmaktayım. Hemen çalışmamı göstereyim,

- ÇALIŞMAM -

İyi günler dilerim.
...
Cadı çalışmanmı? Peki anlıyorum..

Chrinx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Birazdaha benzetebilirdin :D kaşlara bak sen , bide yüz kemikleri düz gibi

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu şimdi atatürk mü? martılar uçuyor sahillerde

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel bir emek var sonuçta ellerine sağlık. Bu işte devam etmeni öneririm. Instagramdan paylaşıp belki sponsor elde edip kazanç bile sağlayabilirsin. :cay:

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Genel bir yorum yapmak gerekirse bahsetmiş olduklarınız tamamen çizim olmasından dolayı farklılık gösteren gölgelendirme ve perspektif açısı. Yani onun bunun detayına bakmadan tek bir açıdan resme bakarsanız hiçbir şeyin olmadığını gayet normal Atatürk'ün olduğunu anlayabilirsiniz. Detaya girince her tarafı değişik gözüküyor. Mesela aşağı gölgelendirmeye odaklanırsanız resim resmen sola yatmış gözüküyor, halbu ki direkt resme bakarsanız dik. Yani ben böyle görüyorum. Benim bakış açım bu ve ben baktığım zaman direkt Atatürk'ü görüyorum. Siz neden böyle şeylere takıldınız anlamadım ama bir dahakine olayı net bir şekilde anlatacağım. Neyse sonuçta bir insan yüzü çizmeyi başarabilmişim, ha Atatürk ha dede. Facebook öyle diyor :D

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Eline sağlık hocam, insan modeli olarak çok güzel bir çizim tabi, Ama Atatürk olmuş mu dersen aynı başarıyı yakalayamamış derim. Söylemeden geçmeyeyim, gölgelendirmede çok başarılısın aynen devam

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Gözler olmamış sanki.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallahi arkadaşlar ben doğarken Atatürk yoktu. O yüzden görsellerden baktım, araştırdım ve ortak bir şekilde çizim yaptım. Şimdi Atatürk'ün bıyıklısı var, bıyıksızı var. Sarı saçlısı var, başka türlüsü var. Kaşı dik olan var, düz olan var. Bu da herkesin kafasında bambaşka çeşitli Atatürk modelleri çağrıştırıyor. Benim kafam da bu çağrıştı ve ben de çizdim. Bazılarına göre kötü, bazılarına göre on numara beş yıldız gözüküyor. Bana gayet Atatürk'ü andırıyor. Atatürk'ün çeşitli portre modelleri olduğu için bu çok öznel kalıyor. O yüzden bir şey diyemeyeceğim. Kötü diyenler kusura bakmasın. Birdaha bilinen bir şeyi çizersem genel bir görünümü ele alırım. İyi günler!

BlueLight3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben @NathaNomel ve bu hesabım çok eski bir hesabım yeni hesap değil normal şartlarda bu hesabıma girmeyecektim ama yorumları okuyunca kendimi tutmadım tüm sırrı bozayım mı aslında resimdeki Atatürk değil (şaka şaka ben öle düşünüyorum)

Aramızda para toplayıp bence @NoPermission 'a düzgün bir grafik tableti alalım wacom bamboo mesela gerçektan kağıt ve bilgisayarda çizdikleri bir değil.