Yardım Lobi Sorunu

BugraaT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8-1.13
Merhaba sevgili forum üyeleri, bu konuyu sorunumu gidermek için açıyorum, umarım giderebilirim :D
Son zamanlarda açtığım ve çekemeyenler tarafından çok saldırı olduğu için sunucumu bakıma alıp bungeecord sistemini başarılı bir şekilde kurdum,
eklentilerimi de hazırladım fakat; Faction sunucusuna bağlandıktan sonra (yani /server faction) tekrardan lobiye geçiş yapınca (/server lobi) tekrar şifre girmemi istiyor. Yani şu an sorun olmasa bile ileri ki zamanlarda çok sorun yaratacaktır.
Tekrardan şifre istememesi için ne yapabilirim? (yardımcı olan veya olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..)​

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bunu çözmenin en iyi yolu AuthMeBridge kullanmaktır. İndirdiğinizde .zip dosyasının içinden iki adet .jar dosyası çıkar. Bukkit için olanı authme olan tüm sunuculara, Bungeecord için olanı ise Bungeecord pluginsine atın. Hem giriş yapmadan /server gibi bungee komutlarını kullanmayı engeller hemde bir sunucuda giriş yapıldığında diğer sunucuda da otomatik giriş yapar.
AuthMeBridge for BungeeCord

Size önerim, sadece bir sunucuda authme kullanıp diğer sunuculara girişi engellemektir. Şu konuda bilgi alabilirsiniz: Bungeecord Rehberi

BugraaT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu çözmenin en iyi yolu AuthMeBridge kullanmaktır. İndirdiğinizde .zip dosyasının içinden iki adet .jar dosyası çıkar. Bukkit için olanı authme olan tüm sunuculara, Bungeecord için olanı ise Bungeecord pluginsine atın. Hem giriş yapmadan /server gibi bungee komutlarını kullanmayı engeller hemde bir sunucuda giriş yapıldığında diğer sunucuda da otomatik giriş yapar.
AuthMeBridge for BungeeCord

Size önerim, sadece bir sunucuda authme kullanıp diğer sunuculara girişi engellemektir. Şu konuda bilgi alabilirsiniz: Bungeecord Rehberi
Teşekkürler bu sorunumu çözdüm, ama bir sorunum daha var. Oyuncu Faction sunucusunda iken sunucudan ayrılıp tekrardan giriş yaptığında lobiden değil de, faction sunucusundan devam ediyor. Yani bu defa şifre girmiyor direk Faction sunucusunda başlıyor..
Bunun için ne yapabilirim?

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Teşekkürler bu sorunumu çözdüm, ama bir sorunum daha var. Oyuncu Faction sunucusunda iken sunucudan ayrılıp tekrardan giriş yaptığında lobiden değil de, faction sunucusundan devam ediyor. Yani bu defa şifre girmiyor direk Faction sunucusunda başlıyor..
Bunun için ne yapabilirim?

Ayarlarında olması lazım, doğru ayarları yaptığınıza emin olun.

BugraaT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yardımınız için teşekkürler.