LOL ün Geleceği

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Buyrun efendim. 40 dakika önce yayınlandı.

İstemci ile uğraştıklarını çoktan biliyorduk fakat bu sefer gerçekten detay verilmiş ve yol haritası ile anketler ile elde edilen sonuçlar paylaşılmış. Bu sonuçlardan yola çıktıklarını belirtmişler ve gerçekten anket sonuçları yaşanan sorunlar ile birebir neredeyse. Bana göre Riot bu kadar oyun çıkartsa bile hala LoL'e önem veriyor ve geliştirmeye devam ediyor. Hiçbir şey mükemmel olamaz, özellikle çıktığı andan itibaren. Her ne kadar LoL çıkalı yıllar geçse de hala son haline ulaşmış değil. Fakat bu kimsenin oyunu geliştirmediği manasına gelmez.
OyUnUn DuRuMu Coh iyi moruQ

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her oyunda böyle sorunlar olabilir. Önemli olan onları düzeltmek için çabalamak. Gördüğüm üzere de adamlar kapsamlı bir çalışma başlatmış.
Bu sorunlar yeni değil çok uzun süreden belli var ve yeni çalışmaya başladılar

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
1 yıla

Kanka ben 1 yıla yakındır skin çıkarıp turnuva dışında yaptıkları bir şey göremedim kayda geçer
Yeni şampiyonlar, yeni alternatif evrenler, şampiyon güncellemeleri, harita güncellemeleri, hikayeler? League of Legends'tan ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Dünya'da bu kadar popüler oyunun arasından en az hileye izin veren oyunlardan biri. En fazla anlık oyuncuya sahip oyunlardan biri. Ama yok, anime karakterleri çıkardılar!

Ayrıca o turnuvaların, popüler spor karşılaşmalarından daha fazla izlendiğini biliyor musunuz? Şahsen senin açıp da Worlds 2019'u canlı izlediğini düşünmüyorum. Ben izlemiştim :/

Gerçekten bazen nankör olduğunuzu düşünüyorum.

not: 5,6 aydır oyunu oynamıyorum fakat evrenini takip ediyorum. bir nevi gelişmeleri takip ediyorum diyelim.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni şampiyonlar, yeni alternatif evrenler, şampiyon güncellemeleri, harita güncellemeleri, hikayeler? League of Legends'tan ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Dünya'da bu kadar popüler oyunun arasından en az hileye izin veren oyunlardan biri. En fazla anlık oyuncuya sahip oyunlardan biri. Ama yok, anime karakterleri çıkardılar!

Ayrıca o turnuvaların, popüler spor karşılaşmalarından daha fazla izlendiğini biliyor musunuz? Şahsen senin açıp da Worlds 2019'u canlı izlediğini düşünmüyorum. Ben izlemiştim :/

Gerçekten bazen nankör olduğunuzu düşünüyorum.

not: 5,6 aydır oyunu oynamıyorum fakat evrenini takip ediyorum. bir nevi gelişmeleri takip ediyorum diyelim.
Ben sana hata güncelemesi diyorum 1 yıla yakındır aynı hatalar var 1 yıla yakındır düzeltmek için ne bekleniyor ? ki turnuva fazla izleniyorsa ne yapa bilirim:fp: izlediğini düşünmüyorum diyorsun zorunluluk varda benimi haberim yok ya zen izliyorsan ben ne yapa bilirim dostum ?

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sana hata güncelemesi diyorum 1 yıla yakındır aynı hatalar var 1 yıla yakındır düzeltmek için ne bekleniyor ?
10 milyar dolarlık şirket yardım yapmak için oyunculardan para bekliyor kostüm alında yardım yapalım :D o kadar milyar dolar kazanıyonuz niye etmiyonuz kendinizde oyunculardan bekliyonuz kostüm alın parası yardıma gitsin onun yerine gönder 1milyon tüm oyuncular adına demi

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
10 milyar dolarlık şirket yardım yapmak için oyunculardan para bekliyor kostüm alında yardım yapalım :D o kadar milyar dolar kazanıyonuz niye etmiyonuz kendinizde oyunculardan bekliyonuz kostüm alın parası yardıma gitsin onun yerine gönder 1milyon tüm oyuncular adına demi
Zarar etmemem cabaları

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yazık şimdi başka online oyunlarda espor turnuvası vs yapıldığını bilmiyolarya gelip lolde turnuva yapıyolar yazan var :D
:D Benim sıkıntım şurda idi zaten 1 yıla yakındır düzeltilmeyen hatalar var düzeltmek yerine yok eSport muş yok lux a skinmiş onlarlar uğraşıyolar hadi belki karakter dengeliyolar dicemde nerede...

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
:D Benim sıkıntım şurda idi zaten 1 yıla yakındır düzeltilmeyen hatalar var düzeltmek yerine yok eSport muş yok lux a skinmiş onlarlar uğraşıyolar hadi belki karakter dengeliyolar dicemde nerede...
Mesela ne hatası var büyük olarak merak ettim. Launcher sorunlarını bir kenara at senin oyununu ne ekliyor?

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mesela ne hatası var büyük olarak merak ettim. Launcher sorunlarını bir kenara at senin oyununu ne ekliyor?
Nasıl launcheri boşvereyim oyunun ortasında oyundan atıyor sadece ben degil aylardır çoğu kişi aynı sebeten şikayet ediyor launcheri açıyorsun 1 dakika filan oyna yazısına basamıyorsun herkeste aynı sorun düşük öncelikli sıranın bitmsine 1 2 dakika kala ana menüye atıyor büyük zaman kayıbları kısacası ve bu hatar dün çıkmadı aylardır var çok sayıda destek atıldı laf var içraat yok.