Lucid Rüya ve Astral Seyahat - Nedir? |Part 1

AsosyalKedi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rüya sırasında bir takım olayları yaşarken rüyada olduğunu fark etmektir. İnsanların Lucid Rüya görme ihtimali %4 gibi bir ihtimaldir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, astral seyahat gerçekleştirme imkanınız çok daha yüksektir. Astral seyahat, bazılarınızın bildiği gibi 3 farklı boyut taşır. Hayal gücünüz ne kadar güçlüyse, Lucid Rüyanızı tamamen kontrol etme olasılığınız artar. Lucid Rüyayı gördüğünüzü anladığınızda sakın kendinizi uyandırmaya çalışmayın. Hemen aklınızdan uçmayı hayal edin ve kafanızı yükselterek uçmaya çalışın. Eğer çabalarınıza rağmen uçmayı başaramıyorsanız kendinizi suyun içinde hissedin. Akciğer kapasiteniz gittikçe daralıyor ve nefes alamıyorsunuz. Yukarıya baktığınızda gün ışığını görün ve nefes alabilmek için yukarıya yükselmeye çalışın. Şimdi size Lucid Rüya' dan, astral seyahat' e geçen bir öğrencinin anlattıklarını sunmak istiyorum.

"21 Eylül gecesi, sahura kalktım. Yemeğimi yedikten sonra tekrar yattım. Saat, 6:00 gibiydi. Hemen uyumuşum. Bir rüya görüyordum.O sırada rüyadan uyandığımı sandım. Gözümü açmış gibi oldum; ama bir baktım ki okulun spor salonundayım. Şaşırmıştım, evde yatakta olmam gerektiğini düşündüm. Saat 6:30 gibiydi; ama salonun penceresinden çok parlak bir güneş geliyordu. İki arkadaşım, o sırada basketbol oynuyorlardı. Onların yanından geçtim. Karşıda hocamızı gördüm ve ona doğru yürümeye başladım. O sırada rüyada olduğumu anladım; ama bilincim tamamen yerindeydi. -Ben bir ara astral seyahatle çok ilgilenmiştim, hatta denemeye bile karar vermiştim; ama dalga geçer gibi.- İnternette araştığım astral seyahatle ilgili bilgiler, o anda gözümün önüne geldi. Lucid uykuya uğrayanların ne yaptıklarını düşündüm ve uçmaya karar verdim. Karşımda duran hocama doğru koşarken kafamı yukarı doğrulttum vücudumu dik tuttum ve yükselmeye başladım. Salonun tavanıyla yüz yüze geldiğim zaman aklıma bir anda okuduğum makaleler geldi. Orada astral yolculukta karşımıza cinlerin ve bunun gibi yaratıkların çıkabileceği yazıyordu. - ben cinlerden çok korkarım.- Hemen uyanmaya çalıştım. Gözümü açmaya çalışıyor; fakat, açamıyordum. Artık spor salonunda değildim; ama uyanmamıştım da. Gözümü açamıyordum. Kör olduğumu düşündüm. Kafamdan hızlıca saatin 7:00 olması gerektiği ve bu saatte havanın aydınlanması gerektiği geçti; ama ben, hiçbir ışık göremiyordum. Beni ter bastı. Ayaklarımı oynatamıyordum. Anneme seslenmek istedim; fakat bağıramadım. Anne demeye çalışıyordum; fakat ağzım kilitlenmiş gibiydi. Sadece uğultular çıkarabiliyordum. O anda son bir güç anne diyebildim. Anne dememle her şeyin normale dönmesi bir oldu. Saate baktım. Saat, 7'ye 5 vardı. Uyandığımda korkmuyordum. İçim rahattı. Anneme olanları anlattım. O, tabii ki bunları ciddiye almadı. Yemek yiyip yattığım için olduğunu söyledi. Daha sonrasında tekrar yatmak istemedim. Televizyonu açtım. Sonra uyuyakalmışım. Lütfen anlattıklarımla dalga geçmeyin. Anlattıklarımın tamamı, başımdan geçmiştir. Okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. (Not: Eğer salonda uçarken korkup uyanmasaydım düşünce hızıyla, rüya aleminde istediğim her yer gidebilirdim) Yine de böyle şeylere kendini kaptırmamak en iyisi."

Konu anlatımının %80 bölümü tamamen bana aittir. Geri kalan %20 bölümü çeşitli kaynaklardan tarafımca özetlenerek ve elenerek yazılmıştır. Öğrencinin hayatı dışında kopyala+yapıştır yoktur. İlgi gelirse diğer partları da anlatabilirim.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu(nun gibi bir) konuyu "buraya 9 haneli bir sayı girin"inci kez okuyorum bu forumda. Can çıkar huy çıkmazmış hayırlısı bakalım.

Bu arada gözlerinize muz kabuğu yapıştırıp 5 kez etrafınızda dönünce uçabiliyormuşsunuz. Denenebilir.

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
denenmiştir yılan olduğunu hayal edip kafamı topa atarsam meşaleye dönüşüyorum hemen uynaıyosun sıkıldığımda yaptığım şey ehehe 2 günde 1 klasik yaşadığım olaylardan zevkli oluyor

Tabi malum şeyleride yapmak erkeğin kanında var artık

AsosyalKedi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
denenmiştir yılan olduğunu hayal edip kafamı topa atarsam meşaleye dönüşüyorum hemen uynaıyosun sıkıldığımda yaptığım şey ehehe 2 günde 1 klasik yaşadığım olaylardan zevkli oluyor

Tabi malum şeyleride yapmak erkeğin kanında var artık
Bugüne kadar hiç zararı oldu mu?

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugüne kadar hiç zararı oldu mu?
en son yatağımdan kalkık duvara yaslamıştım srtımı kalkmaya çalıştım ama kalkamadım 1 saat aynı yere baktım siyah bi adam beni kesiyordu uyandığımda baya korkmuştum terlemiştim tek zararı buydu da özel şeyler olum gece gece çıldırıyoz xd

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0
Bence çok tanrısal bir şey bu yüzden ben bu saçmalığa inanmıyorum

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Astral seyahat gerçek arkadaşlar bizzat denedim kapalı bir alanda düz bir yere yatın ve tavandan kendinize baktığınızı düşünün değişimin farkında olacaksınız...

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denemedim ama inanmıyorum
Denemeni önermem ama gerçek olduğunu bil yeter cidden baya korkunç belki de anlatılan yan etkilerinden dolayı bukadar korkunç geliyordur bilemiyorum. En son denediğimde içim kıpır kıpır olmuştu aklıma o anlatılanlar geldi "Cinler Ham yapar falan :D" korkudan nasıl fırladığımı hatırlamıyorum :D