Lucid rüya ve kineziler hakkında.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Lucid rüyadayken sadece kendi kendime "ben rüyada mıyım ?" sorusunu sorup kendimi çimdikleyerek uyanmaya çalışırdım. O zaman her istediğim oluyormuş demek ki. Keşke bilseydim bu bilgileri.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
@B35T14 haklı, yorumlarımız birbiriyle az da olsa uyuyor.
(Edit: Altını çizdiğim yerler bende oluyor.)
Bazen bende oluyor. Rüyamı hatırlayabiliyorum ve rüyamda kendimi kontrol edebiliyorum.
Ama bu en fazla 1 dakika sürüyor.

Şuna yakın bir şey bende çok oluyor ve çoğu zaman böyle rüyamı hatırlıyorum:
Alarmı saat 12'ye kur Saat 10'da yat. Bunun sebebi kalktığında uykunun çok fazla olması. 12'de kalktığında alarmı 1 dakika ileriye kur. 10 saniye içinde bir şey hayal edip uykuya dalarsan (ve rüya görürsen) 50 saniye sonra bu rüyayı hatırlayabiliyorsun. (En azından bende oluyor.)
(Ve bu 50 saniyelik süreç çok uzun sürüyor.)

Sondaki önemli not için çok sağ ol dostum sayende bu konuda sana hiçbir şekilde güvenilmeyeceğini gösterdi. Bu işi bulan kişiden öğreneceksiniz asıl kaynağından başkasının kendi düşüncesi veya fikirlerinden değil aksi taktirde hoşunuza gitmeyen birçok olay ile karşılaşırsınız.

+
Bunu yapmak için bu kadar da uğraşıya gerek yok bunun birçok kısa yolları var.Uyku saatinize 30 veya 15 dk kala rahat bir pozisyonda uzanın ve ne görmek istiyorsanız hayal etmeye başlayın ama bunu yaparken gözleriniz açık olacak kapalı değil. Ne yapmak istiyorsanız nerede olmak istiyorsanız sanki bir film izler gibi onu gördüğünüzü ve yaptığını şiddetli bir şekilde hayal edin bu sayede dalacaksınız ve siz hiç farkında olmadan uyuyacaksınız uyurken de kendinizi hala hayal görüyor/kuruyor zannedeceksiniz fakat siz uyuyor ve rüyanızı kontrol ediyorsunuz bir de gözleriniz açmışsınız ki sabah olmuş ama siz daha yeni yatmıştınız?

++
Yukarıda ki işlemi daha basit hale getirmek için müzik dinleyin. Şarkı bunu engelleyebilir ama yine de siz bilirsiniz. Müzik dinlerken daha rahat konsantre olabilirsiniz fakat bu kişiden kişiye değişir. Uyuduğunuz sırada kulaklık boğazınıza dolanabilir ve bunun sonuncunda O tatlı rüyanızdan hiç uyanamayabilirsiniz :) Müzik sizin hayal kurmanızı kolaylaştırır O müziğin ritmiyle hareket etmeye ve dalıp uzaklara gitmeye başlarsınız.
[DOUBLEPOST=1432656918,1432656378][/DOUBLEPOST]
Bir şey soracağım. Lucid rüya esnasında ruhun, vücuttan ayrıldığı doğru mu? Astral seyehat gibi.
Büyük ihtimal evet.
Bir kanıtı vardı ama unuttum şu an.

• Beğen
Reactions: DIO

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
@B35T14 haklı, yorumlarımız birbiriyle az da olsa uyuyor.
(Edit: Altını çizdiğim yerler bende oluyor.)

[DOUBLEPOST=1432656918,1432656378][/DOUBLEPOST]
Büyük ihtimal evet.
Bir kanıtı vardı ama unuttum şu an.
Ayrılmıyor.Bilinçaltın sayesinde rüyanı kontrol ediyorsun.Rehber konu açacağım.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Lucid Rüya Gördüm.Rüyamda İlk Baş Bi Yeraltı Sığınayındaydım.Sonra Normal Dünyadaki Gibi Güzel Bi Merdivenden Çıktım.Temple Run Gibi Merdivenlerde Altındır Zümrüt vs Vardı.Sonra Ordan Bi Polis Ekibine Gittim.Orda Kız Sesiyle Konuştum(Bu Nasıl Oldu hiçbir Fikrim Yok).Dedim ki Gerçek Dünyaya Nasıl Döneceğim Dedim.O Sırada Mor Üzüm Olan Bi Tabak Getirdiler.Ona Subhaneke Suyu Denen Bişi Avuçlaya Avuçlaya Döktüm.Sonra Gerçek Dünyaya Dönüp Canavarlarla Savaştım.Çok Fanteziyceydi.Fakat İşin Kötü Yanı Canavarlar Abartı Korkunçdu :DFd.fd.f

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Lucid Rüya Gördüm.Rüyamda İlk Baş Bi Yeraltı Sığınayındaydım.Sonra Normal Dünyadaki Gibi Güzel Bi Merdivenden Çıktım.Temple Run Gibi Merdivenlerde Altındır Zümrüt vs Vardı.Sonra Ordan Bi Polis Ekibine Gittim.Orda Kız Sesiyle Konuştum(Bu Nasıl Oldu hiçbir Fikrim Yok).Dedim ki Gerçek Dünyaya Nasıl Döneceğim Dedim.O Sırada Mor Üzüm Olan Bi Tabak Getirdiler.Ona Subhaneke Suyu Denen Bişi Avuçlaya Avuçlaya Döktüm.Sonra Gerçek Dünyaya Dönüp Canavarlarla Savaştım.Çok Fanteziyceydi.Fakat İşin Kötü Yanı Canavarlar Abartı Korkunçdu :DFd.fd.f
c
:D bunu diğer konuya ekleyeyim

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rüyamın içinde rüya gördüm. Ve evet 2. Rüyadan uyandığımda odamdaydım ama hala rüyadı.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seninkini Esrarengiz Lucid Diye Adlandıralım O Zaman :D

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
LA olm kineziler kötüye kullanılmassa günah değil ._.